Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 28

Pas Didžiosios Britanijos Karaliene Aptiktas COVID-19

Karalienė Elžbieta II gavo teigiamą rezultatą COVID-19. Šią šokiruojančią naujieną Bekingemo rūmai patvirtino praėjus kelioms minutėms po to, kai ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) paskelbė turįs teigiamą koronaviruso rezultatą, rašo ucrtc.com

Žinia, kad karalienė sulaukė teigiamo rezultato COVID-19, nėra staigmena. Didelė tikimybė, kad ji gali užsikrėsti virusu per vieną savo savaitės susitikimą su ministru pirmininku Borisu Džonsonu, kurio testas buvo teigimas.

Bekingemo rūmai praneša, kad kovo 11 d. karalienė susitiko su ponu Džonsonu. Nepaisant to, Bekingemo rūmai sako, kad nepaisant, kai kurių ligos simptomų, karalienės sveikata išlieka gera ir stabili.

Trumpame pranešime rūmai sako: „Gavusi teigiamą COVID-19 rezultatą, karalienė yra izoliuota Vindzoro pilyje. Karalienė laikosi visų svarbių patarimų, susijusių su jos gerove.“

„Mes nuolat dalinsimės visuomene apie karalienės statuso naujienas. Tai viskas, tam kartui“.

Trečiadienį buvo paskelbta, kad Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis princas Čarlzas gavo teigiamą  rezultatą koronavirusui, po atsiradimo švelnių simptomų. Jo ofisas pranešė, kad princas išvyko saviizoliacijai į dvarą Škotijoje.

Velso princas, paskutinį kartą buvo susitikęs su karaliene kovo 12 d., dirba toliau prie savo stalo, Birkhall namų rezidencijoje, Škotijoje, nes pas jį tik lengvi simptomai.

pranašystės, COVID-19, koronavirusas, Trečiasis pasaulinis, Britanija

Panašu, kad karalienė, kovo 19 d., palikusi Bekingemo rūmus, panašu, kad artimiausias kelias savaites praleis izoliuota Vindzoro pilyje su princu Filipu.

Komentaras: kaip, manoma Didžiajai Britanijai liko 6 mėnesiai iki invazijos, daugelis britų gerai žino apie pranašystes, duotas princui Čarlzui, dar daugiau nei prieš pusę amžiaus.

pranašystės, COVID-19, koronavirusas, Trečiasis pasaulinis, Britanija

Remiantis šia pranašyste, princas Čarlzas, kuris tuo metu dar buvo vaikas, turėtų paveldėti sostą jau labai garbaus amžiaus. Jis valdys tik 6 mėnesius, po kurio sostas pereis vienam iš jo sūnų. Kai jo sūnus užlips į sostą, prasidės pasaulinis karas, kurio metu Anglija bus užimta užsienio armijų.

Kažkas Didžiojoje Britanijoje myli karalienę, kažkas nelabai, vis dėlto, sugriaustos Anglijos ir svetimos armijos įsiveržimo niekas nenori ten. Todėl po informacinio pranešimo, apie karalienės užsikrėtimą koronavirusu, visa Didžioji Britanija dabar stebės Bekingemo rūmų pranešimus, kurie, pasak pranašystės, gali nulemti labai globalių įvykių eigą.

Žmonės su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau