Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 11

Vernerio fon Brauno pranašystė

Šiandien kiekvienas save gerbiantis ekstrasensas, burtininkas ar astrologas kone pareiga laiko paskelbti savo ateities prognozes. Prie to visi jau seniai priprato. Neretai pranašavimais užsiima genialūs rašytojai ir mokslininkai. Štai, pavyzdžiui, Verneris fon Braunas – balistinių raketų kūrėjas ir vienas iš šiuolaikinių raketų pradininkų, praėjusiame amžiuje gyvenęs Vokietijoje, vėliau JAV (mirė 1977 metais).

Aukščiausios jėgos praskleidė fon Braunui ateities uždangą, jis sužinojo, kas laukia žmonijos ateityje ir dažnai apie tai kalbėdavosi su draugais, tarp kurių buvo garsių rašytojų. Vėliau jie savo kūriniuose iš dalies panaudojo iš Vernerio gautą informaciją (pranašai su paranormal.lt).

Pranašai, Pranašautojai, Verneris fon Braunas, istorinės asmenybės

Ateiviai ir senovės Egipto piramidžių paslaptis

D. Farelo knygoje “Kovinė Gizos mašina” rašoma: JAV turi informacijos, kad garsiosios Egipto piramidės iš tiesų yra milžiniška “mirties mašina”. Gizos plynaukštėje yra toks galingas spindulinis ginklas, kad net negalime įsivaizduoti jo galybės. Šiuolaikiniame pasaulyje analogų jam nėra. Tai ateivių ginklas.

Pranašai, Pranašautojai, Verneris fon Braunas, istorinės asmenybės

Žinoma, slaptose amerikiečių laboratorijose seniai bandoma išsiaiškinti šią paslaptį ir užvaldyti ateivių ginklą. Taip tikimasi įgyti įrankių valdyti visą pasaulį. Tačiau bėda ta, kad šiuo ginklu gali naudotis tik patys ateiviai. O kalbant apie senovės egiptiečius, tai jie tiesiog kūrė tai, ką jiems liepė. Tik su paslaptimi susiję faraonai ir žyniai žinojo tiesą ir slėpė ją nuo liaudies: mainais už tylėjimą jie gavo valdžią ir ypatingų gebėjimų. Slėpti tiesą buvo naudinga dar ir dėl to, kad paprasti žmonės savo valdovus, turinčius tokių ypatingų gebėjimų, laikė dievais, apdovanotais neribota valdžia, ir aklai jiems paklusdavo.

Pranašai, Pranašautojai, Verneris fon Braunas, istorinės asmenybės

Žemės gyventojai, sakė fon Braunas, visatoje nėra vieniši. Yra kitos, daug labiau išsivysčiusios civilizacijos. Ateiviai mus stebi su lengvu atlaidumu, kaip suaugusieji stebi mažylius. Tačiau jie nėra suinteresuoti padėti mums vystytis ir tobulėti. Matyt, turi tam savų priežasčių arba čia veikia kažkokie bendrieji visatos draudimai.

Ar tarpplanetinis karas yra neišvengiamas?

Vernerio fon Brauno nuomone, žemiečiai susidurs su “proto brolių” interesais, kai pasieks tam tikrą išsivystymo lygį, kai galės paprasčiausiai nuskristi į kitas planetas, kaip dabar žmonės skraido iš vienos šalies į kitą...

Tarpplanetinį karą gali sukelti tai, kad žemiečiai kosmose dislokuos daug įvairių ginklų. Tokius veiksmus ateiviai tiesiog palaikys grėsme savo saugumui.

Verneris fon Braunas vienareikšmiškai ir kategoriškai pareiškė: didelis žemiečių ir ateivių karas yra neišvengiamas. Ir mes šiame kare, greičiausiai, pralaimėsime. Dar gerai būtų, jei mūsų planeta taptų ateivių kolonija, o Žemės gyventojai - jų vergais. Juk gali nutikti ir taip, kad nugalėtojai tiesiog sunaikins Žemę, o Egipto piramides (savo karinio komplekso dalį) perkels į kokią nors kitą planetą. Bet gyvenimas kitose planetose taip pat nestovi vietoje. Todėl gali nutikti ir taip, kad Gizos piramidžių tiesiog nebereikės. Štai ir išeina, kad mūsų civilizacija bet kokiu atveju bus pasmerkta ir sunaikinta.

Tik vienas dalykas dar teikia vilties: nepaisant žinių gilumo ir gebėjimo numatyti būsimus įvykius, mokslininkas (net ne pranašas) Verneris fon Braunas galėjo tiesiog suklysti. Juk ateitis gali turėti daug variantų, todėl eilinė išpranašauta apokalipsė, šiuo atveju susijusi su ateivių keliama grėsme, gali ir neįvykti. O jei dar suvoktume, kad visata yra neišmatuojamai sudėtingesnė, protingesnė ir išmintingesnė, negu mes galime įsivaizduoti, tai optimizmo būtų dar daugiau.

Pasaulio naujienos kitaip...

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar