Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2018 » Balandžio » 19

Vienas augalas yra efektyvesnis už vaistus nuo bronchų astmos

Mokslininkų nuomone, augalas, kurį galima įsigyti beveik visose sodininkystės parduotuvėse, gali sustabdyti net sunkiausios formos astmą. Be to, jis gali būti stipresnis už visus iki šiol prieinamus medikamentus nuo šios ligos.

bronchų astma, astma, augalas nuo astmos, Ardisia crenata

Mokslininkai tiria linčiuotųjų mieguvių (Ardisia crenata) lapus kaip priemonę, kuri galėtų padėti sumažinti astmos sukeliamus bronchų spazmus, kurie gali būti staigaus, gyvybei pavojingo dusimo priežastis.

Šiuose augaluose esama gydomosios medžiagos, kuri žymima skaičiais ir raidėmis FR900359. Vokiečių tyrėjai iš Bonos universiteto (Universitat Bonn) padarė išvadą, kad ši medžiaga galėtų padėti sergantiesiems įvairiomis ligomis, tarp jų ir bronchų astma.

Junginys malšina astmatinius priepuolius, o tyrėjai mano, kad jis galėtų būti veiksmingesnis nei šiam tikslui skirti vaistinių medikamentai, pvz., salbutamolis.

Mokslininkai pabrėžė, kad iki šiol lapuose esantis cheminis junginys tikrintas tik su laboratorinėmis pelėmis, kurias jis veikė „ypač gerai". Tai leido pelėms nebereaguoti į tipiškus alergenus, pvz., namų dulkes, be to, neturėjo šalutinio poveikio. Medžiaga taip pat paveikė ir žmogaus bronchų ląsteles Petri lėkštelėse. Per kitą tyrimo etapą junginys bus tikrinamas su žmonėmis.

Sci TransI Med, 201709-13; 9.pii:eaag2288

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau