Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (326) Komentarų: (0) (19.04.2018 - 16:28)

Vienas augalas yra efektyvesnis už vaistus nuo bronchų astmos

Mokslininkų nuomone, augalas, kurį galima įsigyti beveik visose sodininkystės parduotuvėse, gali sustabdyti net sunkiausios formos astmą. Be to, jis gali būti stipresnis už visus iki šiol prieinamus medikamentus nuo šios ligos.

bronchų astma, astma, augalas nuo astmos, Ardisia crenata

Mokslininkai tiria linčiuotųjų mieguvių (Ardisia crenata) lapus kaip priemonę, kuri galėtų padėti sumažinti astmos sukeliamus bronchų spazmus, kurie gali būti staigaus, gyvybei pavojingo dusimo priežastis.

Šiuose augaluose esama gydomosios medžiagos, kuri žymima skaičiais ir raidėmis FR900359. Vokiečių tyrėjai iš Bonos universiteto (Universitat Bonn) padarė išvadą, kad ši medžiaga galėtų padėti sergantiesiems įvairiomis ligomis, tarp jų ir bronchų astma.

Junginys malšina astmatinius priepuolius, o tyrėjai mano, kad jis galėtų būti veiksmingesnis nei šiam tikslui skirti vaistinių medikamentai, pvz., salbutamolis.

Mokslininkai pabrėžė, kad iki šiol lapuose esantis cheminis junginys tikrintas tik su laboratorinėmis pelėmis, kurias jis veikė „ypač gerai". Tai leido pelėms nebereaguoti į tipiškus alergenus, pvz., namų dulkes, be to, neturėjo šalutinio poveikio. Medžiaga taip pat paveikė ir žmogaus bronchų ląsteles Petri lėkštelėse. Per kitą tyrimo etapą junginys bus tikrinamas su žmonėmis.

Sci TransI Med, 201709-13; 9.pii:eaag2288Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: moksliniai tyrimai, Astma, augalas nuo astmos, Ardisia crenata, bronchų astma, vaistai nuo astmos

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Perpjaukite keletą citrinų ir padėkite prieš lovą...

Geriau tai už, bet kokį energetika! Citrina gyvenimą gali pagerinti įvairiais būdais. Citrina labai gerai valo daiktus. Jis gal...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Išvalykite kūną nuo parazitų ir sumažink riebalų nusėdi...

Dauguma iš mūsų tikrai mėgsta saldumynus, tačiau liūdna tiesa yra ta, kad cukrus turi neigiamą poveikį mūsų sveikatai. Pernelyg...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ką žinote apie gydomasias sidabro savybės...

Visi gamtos turtai apdovanoti visatos energija. Vienų ji silpnesnė, kitų – stipresnė. Štai metalai ir akmenys tinka net...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ausų gydymas natūraliais būdais...

Jei jūs kada nors patyrėte skausmą ausyse, tuomet turėtumėte žinoti, kad tai yra labai skausminga. Manoma, kad ausies skausmas y...