Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 19

Vienas augalas yra efektyvesnis už vaistus nuo bronchų astmos

Mokslininkų nuomone, augalas, kurį galima įsigyti beveik visose sodininkystės parduotuvėse, gali sustabdyti net sunkiausios formos astmą. Be to, jis gali būti stipresnis už visus iki šiol prieinamus medikamentus nuo šios ligos.

bronchų astma, astma, augalas nuo astmos, Ardisia crenata

Mokslininkai tiria linčiuotųjų mieguvių (Ardisia crenata) lapus kaip priemonę, kuri galėtų padėti sumažinti astmos sukeliamus bronchų spazmus, kurie gali būti staigaus, gyvybei pavojingo dusimo priežastis.

Šiuose augaluose esama gydomosios medžiagos, kuri žymima skaičiais ir raidėmis FR900359. Vokiečių tyrėjai iš Bonos universiteto (Universitat Bonn) padarė išvadą, kad ši medžiaga galėtų padėti sergantiesiems įvairiomis ligomis, tarp jų ir bronchų astma.

Junginys malšina astmatinius priepuolius, o tyrėjai mano, kad jis galėtų būti veiksmingesnis nei šiam tikslui skirti vaistinių medikamentai, pvz., salbutamolis.

Mokslininkai pabrėžė, kad iki šiol lapuose esantis cheminis junginys tikrintas tik su laboratorinėmis pelėmis, kurias jis veikė „ypač gerai". Tai leido pelėms nebereaguoti į tipiškus alergenus, pvz., namų dulkes, be to, neturėjo šalutinio poveikio. Medžiaga taip pat paveikė ir žmogaus bronchų ląsteles Petri lėkštelėse. Per kitą tyrimo etapą junginys bus tikrinamas su žmonėmis.

Sci TransI Med, 201709-13; 9.pii:eaag2288

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Dalis

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau