Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astralinis Pasaulis » 2020 » Vasario » 25

Visur aplinkui permatomos sferos!

Lonas Strikleris, anomalių reiškinių tyrinėtojas iš Baltimorės (JAV), nelabai seniai gavo elektroninį laišką nuo Polo Kočreino, gyvenančio Australijoje, Perto mieste. Polas savo laiške pasakojo, kad jam jau tiesiog įgriso skraidančios permatomos sferos, ir prašė jam padėti rasti tokį žmogų, kuris sutiktų ištrinti šį fenomeną.

Pasiaptingi Kadrai

Australas pirmuosius video įrašus atsiuntė 2009 m. liepos mėnesį, po to - rugsėjo mėnesį. Polas Kočreinas teigia, kad rutuliai, kuriuos jam pavyko nufilmuoti videokamera, jį persekioja ne mažiau 14-os metų. Net ir tada, kai jis persikraustė gyventi į kitą namą, kamuoliai jo nepaliko ramybėje. Filmuoti videokamera Polas pradėjo neseniai. Jam visiškai neaišku, kokie objektai užpildė visą jo gyvenamąją aplinką: vaiduokliai ar ateiviai, gyvos energijos sankaupos - plazmoidai ar protingos hologramos, gerieji pagalbininkai ar piktieji demonai...

plazmoidai, hologramos, sferos, anomalūs reiškiniai, būtybės

Lonas Strikleris labai greitai sureagavo į Polo prašymą. Per keletą minučių parašė australui laišką, kuriame pažadėjo visokeriopą savo pagalbą. Mokslininkas į keletą internetinių puslapių, skirtų anomaliems reiškiniams, įdėjo ypatingą pranešimą ir nurodė Polo adresą. Strikleris suprato, kad australo namuose vykstantiems reiškiniams išaiškinti reikės patyrusių paranormalių reiškinių tyrėjų žinių.

Tikrasis veidas!

Jau pirmomis savaitėmis po to, kai buvo patalpintas Polo adresas, internete įsižiebė karštos diskusijos. Vieni tvirtino, kad rutuliai - tai pati objektyviausia realybė, kiti teigė, kad tikriausiai kažkas netvarkoje paties Polo galvoje arba jis tapo savo haliucinacijų auka. O pats Polas beveik kiekvieną dieną patalpindavo vis naujus savo darytus video įrašus. Taip pat pareiškė, kad aplinkui jį gyvenantys neaiškios kilmės subjektai bando bendrauti su juo. Jaunasis Polo sūnus taip pat patvirtino apie namuose esančius vaiduokliškus padaras, sugebančius įgauti įvairią išvaizdą. Kartais per keletą minučių link objektyvo artėjo šimtai tokių fantomų. Jie atsirasdavo iš sienų ir baldų, judėjo visomis kryptimis įvairiais greičiais.

Nagrinėjant video įrašus, Lonas Strikleris ir kiti tyrinėtojai bandė padidinti šių būtybių atvaizdą, norėdami kuo geriau juos pamatyti. Ir vieną kartą įvyko kai kas neįtikėtino!

Vieną rytą Strikleris gavo labai trumpą Polo elektroninį laišką: “Aš mačiau veidą”. Nors pats tekstas buvo labai keistas, mokslininkas ėmė tyrinėti įrašus, kuriuos šį kartą buvo atsiuntęs Polas. Pirmajame įraše buvo matyti, kaip kažkoks rutulys greitai juda skersai ekrano, išsitempia, padidėja ir - štai pasimatė profilis! Polas po šiuo vaizdu parašė: “Tai - fantomas su veidu, jis man pozuoja”.

Strikleris ėmė dar kruopščiau tyrinėti atsiustą medžiagą - didino ją, keitė kontrastą, ryškumą. Galiausiai net švilptelėjo iš nuostabos - juk tai iš tiesų buvo veidas! Mokslininkas šia sensacija tuoj pat pasidalino su savo bendrininkais...

Svetimos planetos Hibridas?

Greitai Lonas ėmė darbuotis kartu su grafiku. Jie neretušavo atvaizdo, neiškraipė nė vieno atvaizdo pikselio, kol galiausiai gavo sukrečiantį rezultatą - veidą rutulyje. Kieno tai veidas?

Kol kas daryti išvadas per anksti. Dar nėra atlikti Polo Kočreino gyvenamosios vietos tyrimai, nėra gero paslaptingų objektų “elektroninių balsų” įrašų. Tačiau jau atsirado daugybė hipotezių, bandančių paaiškinti tai, kas vyksta. Pats Lonas Strikleris kalbėjo su daugeliu ekspertų.

plazmoidai, hologramos, sferos, anomalūs reiškiniai, būtybės

Šie sutuoktiniai neranda ramybės ir po mirties

Štai ką teigia mokslininkas: “Aš manau, kad taip vadinamas veidas rutulyje - tai jaunos merginos dvasia. Kai kurie ekspertai tvirtina, kad prieš mus yra hibridas - būtybė, atsiradus sukryžminant žmogų su kitos planetos gyventoju. Iš kur atsirado šis hibridas? Neturiu jokių paaiškinimų. Kai aš sakau “dvasia”, tai reiškia tik tai, kad buvusi gyva būtybė jau mirė, išlaisvindama kažkokią energiją, kuri ir pasireiškė mūsų aplinkoje. Tas faktas, kad Polo Kočreino atsiųstoje video medžiagoje matosi, kaip rutuliai atsiranda pirmame plane ir tučtuojau dingsta iš matymo zonos, tik sustiprina hipotezę apie tai, kad “dvasios” gali judėti kituose matavimuose. Esu įsitikinęs, kad Polas kažkuo traukia šias būtybes, jos šalia Polo būna dėl tam tikrų priežasčių. Kokios jos? Sunku atsakyti. Gali būti, kad jos vartoja Polo energiją. Jei tai tiesa, tai būtybės Polo nepaliks ramybėje. Bent jau artimiausiu metu to tikrai neatsitiks.”

plazmoidai, hologramos, sferos, anomalūs reiškiniai, būtybės

Sunku pasakyti, kokia tai būtybė

Kas toks yra Polas Kočreinas, aplink kurį šurmuliuoja tos audringas, tačiau įprastai akiai nematomas gyvenimas? Tas faktas, kad Polas sugeba suvokti pasaulį, nepasiekiamą kitiems žmonėms, daro jį unikumu. Viskas, kas vyksta aplink jį, domina tyrėjus. Tiesa, kol kas paranormalių savybių tyrimai australui nebuvo atlikti.

Jaukas ateiviams

Lonas Strikleris vieną įrašą, kuriame buvo užfiksuoti dveji veidai viename rutulyje, parodė savo pažįstamam ekstrasensui. Po to, kai peržiūrėjo įrašą, jis pasakė: “Tai - vyras ir moteris, sutuoktinių pora. Jie buvo kartu gyvenime ir dabar tarpusavyje susieti po mirties. Jie mirė gana seniai. Tačiau kažkokios jėgos juos laiko mūsų pasaulyje.”

Dar viena video įrašų, kuriuos padarė australas, serija susijusi su paslaptingais sutvėrimais, kuriuos tyrėjai bando identifikuoti. Pats Polas juos vadina “pilkaisiais” ateiviais.

plazmoidai, hologramos, sferos, anomalūs reiškiniai, būtybės

- Jie mane pradėjo persekioti dar 1996 metais, - pasakoja Polas. - Tada gyvenau bute kartu su dviem bičiuliais. Vienas iš jų buvo elektronikos specialistas. Tada man buvo 23 metai. Staiga galvoje išgirdau balsus - tarsi kažkas netoliese kalbėtų. Tačiau kambaryje buvau vienas. Stengiausi į balsus nekreipti dėmesio, tačiau jie mane tiesiog vedė iš proto. Pagalvojau, kad bičiulis-elektronikas sukonstravo kažkokią aparatūrą ir bando iš manęs pasijuokti. Bet jis prisiekinėjo, kad nieko panašaus nedarė. Po kiek laiko aš persikėliau į kitą butą, tačiau ir ten balsai man nedavė ramybės. Taip keliavau iš vieno buto į kitą, kol prieš 9 metus apsigyvenau ten, kur ir dabar gyvenu. Ir visur girdėjau balsus. Man tapo aišku, kad ne bičiuliai ar butai, kur gyvenau, kalti dėl balsų. Aš pats esu jaukas nematomoms būtybėms! Kodėl? Nežinau...

Pasaulis perpildytas!

Kartais Polas atsibunda naktimis ir šalia lovos mato kažkokią būtybę, panašią į “pilkąją”, po to vėl kietai užmiega. O jo sūnus kartą už Polo nugaros pamatė žalsvai šviečiantį siluetą.

Neseniai Polas nusipirko video kamerą, turinčią galimybę filmuoti infraraudonaisiais spinduliais. Ėmė dar dažniau filmuoti. O filmuoti tikrai yra ką: aplink jį visą laiką skraido paslaptingi rutuliai, ir kiekvieno jų viduje - veidas!

Žinoma, pats Polas bandė atsikratyti įkyrių “kaimynų”. Tačiau greitai suprato, kad jie nepaklūsta. Be to, prieš keletą metų Polas pastebėjo, kad pradeda girdėti žmonių mintis. Dabar jam vis sunkiau būti žmonių bendrijoje, tikrai nėra lengva žinoti tai, ką dar tik ruošiasi pasakyti šalia esantis žmogus. Tikriausiai dėl šios priežasties Polas tampa vis labiau uždaras. Nors gali būti ir kita priežastis - Polas išmoko kalbėti su jį supančiais nematomais objektais. Tiesa, į tiesioginius Polo klausimus - kas jie, iš kur ir ko jiems reikia - paslaptingos būtybės neatsakinėja.

Polas Kočreinas nėra labai patenkintas savo gyvenimu. Juk žmogui, sugebančiam matyti nematomą ir girdėti negirdimą, aplinkinis pasaulis ne šiaip sau užpildytas - jie perpildytas!

Anomalūs reiškiniai su paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau