Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Vasario » 25

Visur aplinkui permatomos sferos!

Lonas Strikleris, anomalių reiškinių tyrinėtojas iš Baltimorės (JAV), nelabai seniai gavo elektroninį laišką nuo Polo Kočreino, gyvenančio Australijoje, Perto mieste. Polas savo laiške pasakojo, kad jam jau tiesiog įgriso skraidančios permatomos sferos, ir prašė jam padėti rasti tokį žmogų, kuris sutiktų ištrinti šį fenomeną.

Pasiaptingi Kadrai

Australas pirmuosius video įrašus atsiuntė 2009 m. liepos mėnesį, po to - rugsėjo mėnesį. Polas Kočreinas teigia, kad rutuliai, kuriuos jam pavyko nufilmuoti videokamera, jį persekioja ne mažiau 14-os metų. Net ir tada, kai jis persikraustė gyventi į kitą namą, kamuoliai jo nepaliko ramybėje. Filmuoti videokamera Polas pradėjo neseniai. Jam visiškai neaišku, kokie objektai užpildė visą jo gyvenamąją aplinką: vaiduokliai ar ateiviai, gyvos energijos sankaupos - plazmoidai ar protingos hologramos, gerieji pagalbininkai ar piktieji demonai...

plazmoidai, hologramos, sferos, anomalūs reiškiniai, būtybės

Lonas Strikleris labai greitai sureagavo į Polo prašymą. Per keletą minučių parašė australui laišką, kuriame pažadėjo visokeriopą savo pagalbą. Mokslininkas į keletą internetinių puslapių, skirtų anomaliems reiškiniams, įdėjo ypatingą pranešimą ir nurodė Polo adresą. Strikleris suprato, kad australo namuose vykstantiems reiškiniams išaiškinti reikės patyrusių paranormalių reiškinių tyrėjų žinių.

Tikrasis veidas!

Jau pirmomis savaitėmis po to, kai buvo patalpintas Polo adresas, internete įsižiebė karštos diskusijos. Vieni tvirtino, kad rutuliai - tai pati objektyviausia realybė, kiti teigė, kad tikriausiai kažkas netvarkoje paties Polo galvoje arba jis tapo savo haliucinacijų auka. O pats Polas beveik kiekvieną dieną patalpindavo vis naujus savo darytus video įrašus. Taip pat pareiškė, kad aplinkui jį gyvenantys neaiškios kilmės subjektai bando bendrauti su juo. Jaunasis Polo sūnus taip pat patvirtino apie namuose esančius vaiduokliškus padaras, sugebančius įgauti įvairią išvaizdą. Kartais per keletą minučių link objektyvo artėjo šimtai tokių fantomų. Jie atsirasdavo iš sienų ir baldų, judėjo visomis kryptimis įvairiais greičiais.

Nagrinėjant video įrašus, Lonas Strikleris ir kiti tyrinėtojai bandė padidinti šių būtybių atvaizdą, norėdami kuo geriau juos pamatyti. Ir vieną kartą įvyko kai kas neįtikėtino!

Vieną rytą Strikleris gavo labai trumpą Polo elektroninį laišką: “Aš mačiau veidą”. Nors pats tekstas buvo labai keistas, mokslininkas ėmė tyrinėti įrašus, kuriuos šį kartą buvo atsiuntęs Polas. Pirmajame įraše buvo matyti, kaip kažkoks rutulys greitai juda skersai ekrano, išsitempia, padidėja ir - štai pasimatė profilis! Polas po šiuo vaizdu parašė: “Tai - fantomas su veidu, jis man pozuoja”.

Strikleris ėmė dar kruopščiau tyrinėti atsiustą medžiagą - didino ją, keitė kontrastą, ryškumą. Galiausiai net švilptelėjo iš nuostabos - juk tai iš tiesų buvo veidas! Mokslininkas šia sensacija tuoj pat pasidalino su savo bendrininkais...

Svetimos planetos Hibridas?

Greitai Lonas ėmė darbuotis kartu su grafiku. Jie neretušavo atvaizdo, neiškraipė nė vieno atvaizdo pikselio, kol galiausiai gavo sukrečiantį rezultatą - veidą rutulyje. Kieno tai veidas?

Kol kas daryti išvadas per anksti. Dar nėra atlikti Polo Kočreino gyvenamosios vietos tyrimai, nėra gero paslaptingų objektų “elektroninių balsų” įrašų. Tačiau jau atsirado daugybė hipotezių, bandančių paaiškinti tai, kas vyksta. Pats Lonas Strikleris kalbėjo su daugeliu ekspertų.

plazmoidai, hologramos, sferos, anomalūs reiškiniai, būtybės

Šie sutuoktiniai neranda ramybės ir po mirties

Štai ką teigia mokslininkas: “Aš manau, kad taip vadinamas veidas rutulyje - tai jaunos merginos dvasia. Kai kurie ekspertai tvirtina, kad prieš mus yra hibridas - būtybė, atsiradus sukryžminant žmogų su kitos planetos gyventoju. Iš kur atsirado šis hibridas? Neturiu jokių paaiškinimų. Kai aš sakau “dvasia”, tai reiškia tik tai, kad buvusi gyva būtybė jau mirė, išlaisvindama kažkokią energiją, kuri ir pasireiškė mūsų aplinkoje. Tas faktas, kad Polo Kočreino atsiųstoje video medžiagoje matosi, kaip rutuliai atsiranda pirmame plane ir tučtuojau dingsta iš matymo zonos, tik sustiprina hipotezę apie tai, kad “dvasios” gali judėti kituose matavimuose. Esu įsitikinęs, kad Polas kažkuo traukia šias būtybes, jos šalia Polo būna dėl tam tikrų priežasčių. Kokios jos? Sunku atsakyti. Gali būti, kad jos vartoja Polo energiją. Jei tai tiesa, tai būtybės Polo nepaliks ramybėje. Bent jau artimiausiu metu to tikrai neatsitiks.”

plazmoidai, hologramos, sferos, anomalūs reiškiniai, būtybės

Sunku pasakyti, kokia tai būtybė

Kas toks yra Polas Kočreinas, aplink kurį šurmuliuoja tos audringas, tačiau įprastai akiai nematomas gyvenimas? Tas faktas, kad Polas sugeba suvokti pasaulį, nepasiekiamą kitiems žmonėms, daro jį unikumu. Viskas, kas vyksta aplink jį, domina tyrėjus. Tiesa, kol kas paranormalių savybių tyrimai australui nebuvo atlikti.

Jaukas ateiviams

Lonas Strikleris vieną įrašą, kuriame buvo užfiksuoti dveji veidai viename rutulyje, parodė savo pažįstamam ekstrasensui. Po to, kai peržiūrėjo įrašą, jis pasakė: “Tai - vyras ir moteris, sutuoktinių pora. Jie buvo kartu gyvenime ir dabar tarpusavyje susieti po mirties. Jie mirė gana seniai. Tačiau kažkokios jėgos juos laiko mūsų pasaulyje.”

Dar viena video įrašų, kuriuos padarė australas, serija susijusi su paslaptingais sutvėrimais, kuriuos tyrėjai bando identifikuoti. Pats Polas juos vadina “pilkaisiais” ateiviais.

plazmoidai, hologramos, sferos, anomalūs reiškiniai, būtybės

- Jie mane pradėjo persekioti dar 1996 metais, - pasakoja Polas. - Tada gyvenau bute kartu su dviem bičiuliais. Vienas iš jų buvo elektronikos specialistas. Tada man buvo 23 metai. Staiga galvoje išgirdau balsus - tarsi kažkas netoliese kalbėtų. Tačiau kambaryje buvau vienas. Stengiausi į balsus nekreipti dėmesio, tačiau jie mane tiesiog vedė iš proto. Pagalvojau, kad bičiulis-elektronikas sukonstravo kažkokią aparatūrą ir bando iš manęs pasijuokti. Bet jis prisiekinėjo, kad nieko panašaus nedarė. Po kiek laiko aš persikėliau į kitą butą, tačiau ir ten balsai man nedavė ramybės. Taip keliavau iš vieno buto į kitą, kol prieš 9 metus apsigyvenau ten, kur ir dabar gyvenu. Ir visur girdėjau balsus. Man tapo aišku, kad ne bičiuliai ar butai, kur gyvenau, kalti dėl balsų. Aš pats esu jaukas nematomoms būtybėms! Kodėl? Nežinau...

Pasaulis perpildytas!

Kartais Polas atsibunda naktimis ir šalia lovos mato kažkokią būtybę, panašią į “pilkąją”, po to vėl kietai užmiega. O jo sūnus kartą už Polo nugaros pamatė žalsvai šviečiantį siluetą.

Neseniai Polas nusipirko video kamerą, turinčią galimybę filmuoti infraraudonaisiais spinduliais. Ėmė dar dažniau filmuoti. O filmuoti tikrai yra ką: aplink jį visą laiką skraido paslaptingi rutuliai, ir kiekvieno jų viduje - veidas!

Žinoma, pats Polas bandė atsikratyti įkyrių “kaimynų”. Tačiau greitai suprato, kad jie nepaklūsta. Be to, prieš keletą metų Polas pastebėjo, kad pradeda girdėti žmonių mintis. Dabar jam vis sunkiau būti žmonių bendrijoje, tikrai nėra lengva žinoti tai, ką dar tik ruošiasi pasakyti šalia esantis žmogus. Tikriausiai dėl šios priežasties Polas tampa vis labiau uždaras. Nors gali būti ir kita priežastis - Polas išmoko kalbėti su jį supančiais nematomais objektais. Tiesa, į tiesioginius Polo klausimus - kas jie, iš kur ir ko jiems reikia - paslaptingos būtybės neatsakinėja.

Polas Kočreinas nėra labai patenkintas savo gyvenimu. Juk žmogui, sugebančiam matyti nematomą ir girdėti negirdimą, aplinkinis pasaulis ne šiaip sau užpildytas - jie perpildytas!

Anomalūs reiškiniai su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 07:34 Akupresūros Taškas LR3 padės Išvengti Daugelį Ligų

Kiekvieną dieną daug dėmesio skiriame savo sveikatai. Mes laikomės dietų, sportuojame, vartojame vitaminus, einame pas gydytoją ir sąrašas gali tęstis. Nors egzistuoja daugybė šiuolaikinių įvairių sveikatos problemų gydymo metodų, neturėtume pamiršti apie ir homeopatinius natūralaus gydymo metodu...

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 21:28 Šis kokteilis gydo širdies ligas ir pašalina trombas
Liaudies medicina siūlo universalų kokteilį nuo daugelio ligų. Kokteilis tiesiog išgelbsti nuo triukšmo ausyse ir galvoje, padeda nuo galvos skausmo, ypač, kai skauda galvą dėl oro pokyčio. Ši tinktūra apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. Šiuo vaistu gydomos visos širdies ir kraujagyslių ligos....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 16:52 Baisūs Trimitų Garsai Skamba Per Visą Rytų Europą. Galimas Ugnikalnio Įsiveržimas Iki M9.0
2020 m. balandžio 3d. atėjo baisios naujienos iš Slovakijos sostinės, Bratislavo. Galima matyti, kad Europa laukia ugnikalnio išsiveržimas, M9.0 ar panašiai, o remiantis dabartiniais „trimito garsais“ ir litosferos įvykių seka – nuotykių galima laukti balandžio antroje pusėje....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 12:20 Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Kaip matote, pirmoje vaizdo įrašo sekundėje, prie chronometro, kuris skaičiuoja paskutines sekundes iki valandos H, priklijuojama popieriaus juostelė, kurioje nurodyta 2020 m. balandžio 4 d. data.

Skaityti daugiau