Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 3

10 ligų, kurios perduodamos dvasiniu keliu

1. Dvasinis greitas maistas

Tai atsitinka, kai dvasingumas sumaišomas su kultūra, kuri labiau vertina greitį, spręsti daug užduočių ir patirti malonumą jau netrukus.
 
Tai plačiai paplitusios fantazijos rezultatas apie tai, kad atsilaisvinti iš kančios ir nemalonių potyrių galima lengvai ir greitai. Tuo tarpu turėtų būti aišku, jog siekti dvasinės transformacijos vienu šuoliu neįmanoma.

2. Dirbtinis dvasingumas

Dirbtinis dvasingumas pasireiškia tuo, jog žmogus kalba, rengiasi ir elgiasi taip, lyg būtų labai dvasinis. Tai toks imitacijos variantas, jei kas nors nori būti leopardu, todėl nusipaišo sau kailį.

3. Paini motyvacija

Tikrasis noras dvasiškai augti yra švarus ir tyras. Tačiau kartais jis susimaišo su daug žemesnėmis motyvacijomis, pavyzdžiui noru būti mylimu, atkreipti į save dėmesį, užpildyti vidinę tuštumą, pašalinti vidinį skausmą, pabėgti nuo savęs, o dar blogiau – siekti ambicingų tikslų, kaip sporte ar versle. Tai noras būti geresniu už kitus savo aplinkoje.

4. Susitapatinimas su dvasine patirtimi

Šiuo atveju žmogaus EGO susitapatina su dvasiniu augimu ir priskiria jį sau. Žmogus pradeda tikėti, kad jis įgyvendina apreiškimą, kuris jį aplankė. Didžia dalimi tokie atvejai yra liga, kuri užtrunka gana ilgai.

5. Sudievintas EGO

Šita liga atsiranda tada, kai pati egoistinės asmenybės struktūra giliai susitapatina su dvasinėmis idėjomis ir koncepcijomis. Tokios ligos rezultatas – susidaro jokia kulka neprašaunama egoistinė struktūra. Kai EGO susidvasina, žmogus tampa nelankstus ir negali tinkamai priimti informacijos, nebelieka atgalinio ryšio su išore. Toks žmogus tampa neskaidrus, sustabarėjęs vienoje religojoje ar filosofijoje, o dvasinis augimas sustoja.

6. Masinė dvasinių mokytojų gamyba

Egzistuoja daug plačiai išreklamuotų dvasinių mokyklų, kuriose nuolat gaminami specialistai (lyderiai), kurie mano, jog yra meistrai. Tačiau iš tikrųjų yra ne taip. Tai yra ne kas kita, o tam tikras dvasinis konvejeris. Šiek tiek dvasinio spindesio, šiek tiek apreiškimų ir štai žmogus „nušvito“. Ir jis jau pasiruošęs “šviesti” kitus. Problema yra ne tame, kaip mokomi šie “dvasininkai”. Daug didesnė bėda ta, kad tie mokiniai jaučiasi esą tikrieji dvasios meistrai.

7. Dvasinė puikybė

Dvasinė puikybė atsiranda tada, kai praktikas po daug metų užtrūkusio įtempto darbo su savimi pasiekia tam tikrą išminties lygmenį ir naudoja šį pasiekimą kaip pasiteisinimą nebedirbti toliau. Dvasinio išskirtinumo jausmas – dar vienas šios ligos simptomas, kuris perduodamas dvasiniu būdu. Jis pasireiškia jautimu ar žinojimu, kad „aš išmintingesnis už kitus, esu aukščiau kitų, todėl ir einu pa2iu teisingiausiu dvasiniu keliu“.

8. Kolektyvinis protas

Arba kolektyvinė beprotybė. Šis reiškinys dar vadinamas grupiniu mastymu. Tai kulto psichologija arba ašramų liga. Šis yra labai klastingas virusas, pagal visus požymius labai panašus į tradicines priklausomybės ligas. Įvairių dvasinių grupių nariai sudaro tarp savęs nerašytus susitarimus kaip teisingai galvoti, kaip teisingai kalbėti, elgtis, rengtis, veikti. Asmenybės ir grupės, kurios yra paveiktos šio viruso kategoriškai atmeta kitas asmenybes, kitų grupių nuomones, vertybes ir aplinkybes, kurios neatitinka jų išpažįstamų taisyklių.

9. Išrinktojo kompleksas

Išrinktųjų kompleksu serga ne tik žydai. Tai greičiau įsitikinimas, kad „mano grupė yra labiau dvasiškai išsivysčiusi negu kitos“. Egzistuoja labai didelis skirtumas tarp supratimo, kad žmogus rado tinkamą sau kelią, mokytoją ar bendruomenę ir nušvitimo, kad jis rado Tą Vienintelį.

10. Mirtinas virusas: „aš pasiekiau“.

Šita liga labai pavojinga, nes gali būti evoliucijos kelyje gali sukelti mirtinas pasekmes. Tai įsitikinimas, kad žmogus jau savo dvasinio tobulėjimo tikslą. Kai tik mes pradedame tuo tikėti, kad pasiekėme kelio pabaigą, tolesnis augimas sustoja.

sobiratelzvezd.ru

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar