Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2019 » Lapkričio » 29

Pelynas – žudanti parazitus ir kovojanti su vėžiu žolė

Pelynas, dar žinomas kaip kartusis kietis, metėlis, pelūnas, yra kiečių genties, daugiametis žolinis augalas. Randamas Eurazijoje, Šiaurės Afrikoje ir Šiaurės Amerikoje.

Šis augalas terapiškai naudojamas jau nuo neatmenamų laikų, kaip puiki priemonė išsivalyti nuo kenksmingų organizmų.

Apie naudingąsias pelyno savybes bei panaudojimo būdus kalbėjo garsusis Graikų gydytojas, botanikas bei žolininkas Diskordas gyvenęs pirmajame mūsų eros šimtmetyje.

Pelynas kaip ir peletrūnas priklauso Artemisia genčiai kuriai priskiriama virš 400 augalų rūšių.

Pelynas ir kenksmingi organizmai

Kenksmingi organizmai yra rimta sveikatos problema kiekvieno pasaulio šalyje, ne vien tik besivystančiose šalyse. Įvairių rūšių organizmai gali užteršti maistą ir vandenį, o tada sukelti įvairių sveikatos problemų tiek žmonėms, tiek gyvūnams.

Pelynas turi keletą junginių, iš kurių vienas pagrindinių yra artemizininas, kuris yra atsparus kenksmingiems organizmams.
Šie junginiai sukuria aplinką, kuri yra aktyviai priešiška kenksmingiems organizmams ir neleidžia jiems plisti.

5 pagrindiniai pelyno privalumai

  1. Nugali maliariją
    Maliarija yra sunki liga, kurią sukelia parazitas, perduodamas užkrėstų uodų įkandimo metu, perpildant žmogaus raudonuosius kraujo kūnelius. Artemizininas yra ekstraktas, randamas pelyne. Jis yra naudojamas antimaliariniuose vaistuose, kurie yra vieni stipriausių rinkoje.
    Jis žinomas, kaip itin greitai mažinantis parazitų skaičių, pacientų, sergančių maliarija, kraujyje. Eksperimentai įrodė, kad artemizininas yra veiksmingas prieš maliarijos parazitus, nes jis reaguoja su dideliu kiekiu geležies parazituose, gaminant laisvuosius radikalus. O laisvieji radikalai sunaikina maliarijos parazitų ląstelių sieneles.
  2. Žudo vėžines ląsteles
    Remiantis neseniai atliktais tyrimais, artemizininas gali nužudyti geležies prisotintas krūties vėžio ląsteles, panašiai kaip tą padaro su maliariją sukelenčiais parazitais. Todėl pelynas yra puiki, natūrali priemonė nuo krūties vėžio profilaktikos.
  3. Atsikrato parazitų
    Pelynas yra naudojamas parazitų iš žarnyno šalinimui, ypač spalinių ir askaridžių. Spalinės yra viena iš labiausiai paplitusių kirmėlinių infekcijų, plintančių per žmonių kontaktą.
    Apvalios kirmėlės arba nematodai, yra parazitai, kurie taip užkrečia ir žmogaus žarnyną. Spalinės gali sukelti itin didelį niežulį išangės srityje, o apvaliosios kirmėlės, gali sukelti kosulį, dusulį, pilvo skausmus, pykinimą, viduriavimą, kraują išmatose, svorio kritimą.Šių parazitų galima atsikratyti natūraliais metodais. Pelynas, juodas riešutmedis, gvazdikėliai – paprastai naudojami kartu, kad nužudyti parazitines infekcijas.
  4. Gydo Krono ligą
    Mokslininkai tyrimų metu nustatė, kad pelynas gali sumažinti arba pašalinti steroidų poreikį pacientams sergantiems Krono liga. Be to pelynas turi teigamą poveikį nuotaikai ir gyvenimo kokybei, kuri yra nepasiekiama kitais įprastais vaistais, skirtais krono ligai gydyti.
  5. Turi antimikrobinių ir priešgrybelinių savybių
    Tyrimai parodė, kad eteriniai aliejai iš pelyno turi antimikrobinį aktyvumą prieš keletą bakterijų padermių, įskaitant ir E.coli bei Salmonella bakterijas.Pelynas gali ne tik naikinti bakterijas, bet taip pat ir puikiai žudyti grybus. Eterinis aliejus distiliuotas iš pelyno, slopina plataus spektro grybų augimą, taip pat pasižymi antioksidacinėmis savybėmis.

Kiti pelyno privalumai

  • Pelyno nauda neapsiriboja vien tik savo poveikiu kenksmingiems organizmams. Pelynas taip pat žinomas, kaip turintis junginių, stimuliuojančių virškinimą bei palaikančių tulžies pūslės funkciją. O vartojant kartu su imbieru nauda ženkliai padidėja.
  • Pelynas taip pat palaiko sveiką kraujotaką ir ramina sudirgimą.
  • Mokslininkai įrodė, kad pelynas gali turėti net neuroprotekcinių savybių.
  • Kaip ir daugelis kitų augalų, pelynas yra koncentruotas antioksidantų šaltinis.

Klausiantiems kada rinkti pelynus atsakome, kad vaistinei žaliavai pelynai skinami, tik pradėjus žydėti arba dar prieš žydėjimą, renkama karčiojo kiečio antžeminė dalis. Žolininkai pataria surinktus pelynus džiovinti gerai vėdinamoje, geriau tamsioje, vietoje. Pastebėsite, kad tinkamai išdžiovintas pelynas skleidžia specifinį, stiprų kvapą, bei kartoką skonį. Džiovintos žolės naudoti tinka iki 2 metų.

Metėlės, pelynas, kietis, pelyno arbata, vaistažolės, žolelės

Keletas populiarių iš pelyno gaminamų produktų

produktas aprašymas
Pelyno tabletės; Sausa forma
Pelyno kapsulės; Aliejaus arba miltelių pagrindu
Pelyno aliejus; Skysta forma
Pelyno arbata; Džiovintos arbatžolės paruoštos plikymui
Pelyno trauktinė; Gėrimas alkoholio pagrindu (47% 0.5l)
Pelyno tinktūra; Stipriai koncentruota, alkoholio pagrindu (iki 70% 25ml)
Pelyno milteliai; Smulkinta medžiaga

Pelyno vartojimas ir receptai

  • Pelyną galima įsigyti vaistinėse arba internetinėse parduotuvėse, kaip eterinio aliejaus, kapsulių, tablečių, tinktūros ir skystojo ekstrakto formų. Jis taip pat gali būti naudojamas šviežias arba džiovintas.
  • Geriausias būdas yra vartoti sausos formos pelyną.
  • Turint žarnyno problemų, pavyzdžiui kirminų ar parazitų, pelyną geriausia vartoti tablečių pavidalu.

Kaip tinkamai pasidaryti pelyno arbatą:

  1. Įdėkite nuo pusės iki vieno arbatinio šaukštelio džiovinto pelyno miltelių į puodelį.
  2. Užpilkite verdančiu vandeniu ir palikite apie 15 minučių, leiskite atsiskleisti gerosioms pelyno savybėms.

Būkite nusiteikę, jog tai labai, labai karti arbata. Dauguma greičiausiai prisimenate ją iš vaikystės, nes metėlių arbata vaikams būdavo gana dažnas vaistas.

Svarbu, kad nedėtumėte daugiau nei 1 šaukštelio pelyno miltelių, nes arbata bus labai stipri bei karti.

Taip pat, plikydami arbatą ilgiau nei 15 minučių padarysite ją stipresnę ir kartesnę. Pelyno arbata neturėtų būti saldinama, norint išgauti geriausią efektą.

Bet norėdami sumažinti kartų skonį, galite įdėti šiek tiek pipirmėčių arba anyžių.

Nuostabi, naminė pelynų arbata:

Šalutinis pelyno poveikis

Dėmesio!
Nors pelynas ir yra žolelė, tačiau jį vartoti reikėtų atsakingai, mažomis dozėmis ir neilgiau nei 4 savaites vienu metu. Prieš pradedant vartoti, bet kokias medžiagas profilaktiniais ar gydymo tikslais būtina pasitarti su savo gydytoju.

Kadangi nesaikingas pelyno vartojimas gali sukelti nervų sistemos sutrikimų, pasireiškiančių mąstymo sunkumais, rankų bei kojų tirpimu, nesugebėjimu sukoncentruoti dėmesį ir net paralyžiumi.

Pelyno nauda organizmui

Taigi, kalba bus apie pelyną, jo naudingas savybes, apie organizmo išvalymą nuo parazitų, kaip jį panaudoti odos priežiūrai. Be to, aš papasakosiu apie netikėtą rezultatą mano amžinai kuperozei ir papilomoms, mano draugių ir jų vyrų rezultatus.

Organizmo išvalymas, reikalingas jeigu jaučiatės prastai. Nuolatinis nuovargis dėl mažo energijos lygio. 

Prieš darant fitoterapiją, reikia išvalyti savo kūną nuo parazitų, virusų, bakterijų ir nereikalingo „šlamšto“.

Kam naudingas pelynas, kokiomis formomis jį naudoti sveikatos pagerinimui, kokiomis dozėmis gerti.

Pagrindiniai organizmo valymo pelynu rezultatai

Grįžo žvalumas ir efektyvumas, pagerėjo nuotaika – psichinė būklė tapo labiau subalansuota.
Lengvai persijungiau į “vieversio” režimą.
Lengvumas kūne. Užlipu laiptais, paveju viešąjį transportą neuždusdama!
Dingo skausmas bei maudimas raumenyse ir sąnariuose.
Džiugina žarnyno darbas! Jokių nesklandumų!
Oda ir plaukai akivaizdžiai pagerėjo, pastebėjo net aplinkiniai.

Pavyzdžiui, viena iš jų kenčia nuo sezoninių rugpjūčio alergijų augalui pavadinimu ambrozija. Šiais metais ji daug lengviau ją toleruoja, todėl mes nusprendėme, kad 2-3 kartus per metus vartosime pelyno vaistus. Vienos draugės vyras patyrė keletą mikroinsultų, o po to, kai buvo išvalytas kūnas su pelynu, jis jaučiasi gerokai sveikiau, jaučia stiprumą ir net išėjo į darbą.

Kosmetologinis pelyno valymo efektas

Smarkiai pagerėjo odos kuperozės kamuojama oda

Tiesą sakant, atsitiko kažkas, ko nesitikėjau. Mano sunki kuperozė, kuri, kaip maniau, negalėjo būti išgydyta, tad aš seniai susitaikiau su neišvengiamu jo vystymusi. Aš įgudau maskuotis mineraliniu makiažu. Tačiau įvyko netikėta! Mano kuperozė tapo blyškesnė (bendras veido paraudimas nebuvo toks pastebimas), mažosios kraujagyslės dingo, didelės susiaurėjo.

Esmė ta, kad organizmas, užsikimšęs mikroorganizmais, negamina pakankamo kiekio fermentų, nesugeria ir nesintetina vitaminų, kurie yra atsakingi už kraujo krešėjimą, pavyzdžiui, PP, K, C ir kt. Jei visos šios medžiagos prarandamos, kraujas tampa per tirštas, stagnuojasi kapiliaruose ir tokiomis sąlygomis kapiliarinės sienos atitinkamai gauna mažiau deguonies, praranda elastingumą, tampa trapios.

Ypatingas vaidmuo maistinių medžiagų įsisavinimui ir vitaminų deponavimui priklauso kepenims, o kai kepenys užsikimšę, šis procesas iš esmės neįmanomas. Blogai dirbančios kepenys, tulžies pūslė ir tulžies latakai nepašalina suvirškintų produktų iš organizmo ir užsikimšimas tik pablogėja.

Pelynas, panašus į kitus hepatoprotektorius, pasirodė esantis naudingas kepenų funkcionavimui: pašalina toksinus, parazitus ir patogenus, kurie leidžia geriau dirbti ir išvalyti kraują.

Pigmentinės dėmės

Kūno sveikatinimas gali išspręsti tokią populiarią kosmetinę problemą kaip netolygus pigmentavimas. Kadangi po gydymo visos endokrininės liaukos pagerina gyvybines funkcijas, harmonizuojama hormoninė pusiausvyra. Todėl pigmentinės dėmės tampa šviesios ir palaipsniui išnyksta.

Spuogai

Spuogų ir uždegimų išnykimas yra natūralus sveiko virškinimo rezultatas. Su tuo sunku ginčytis. Mes tik darome vidinę aplinką švaria, o bakterijos paprasčiausiai neturi augimo vietos! Beje, demodektinė erkė taip pat neturi galimybių išgyventi!

Plaukai

Po valymo su pelynu jie vienareikšmiškai tampa stipresni, plaukai krenta daug mažiau. Plaukai tampa blizgesni ir riebaluojasi lėčiau.

Pelyno naudingos savybės

Šios žolės naudingos savybės yra dėl turtingos jos lapų, žiedų, sėklų ir šaknų cheminės sudėties. Visos pelyno dalys turi karčiųjų glikozidų (anabsintintas, absintintas, artabsinas ir kt.), eterio junginiais (todėl stiprus atpažįstamas skonis), organinių rūgščių (ypač askorbo, gintaro ir obuolių), taninų, saponinų, alkaloidų, Serpen makro ir mikroelementų.

Manoma, kad pelynas pašalina kirmėles iš organizmo. Tačiau, be atsikratytų parazitų, pelynas turi įspūdingą naudingų ir gydomųjų savybių asortimentą!

Pelynas:

Suderina visos virškinimo sistemos darbą, skatina skrandžio sulčių gamybą, gerina virškinimą, maistinių medžiagų įsisavinimą iš maisto – dėl kartumo.

Tinka skrandžio, kasos ir žarnyno sutrikimams bei ligoms. Gerina apetitą, gydo opinius skrandžio pažeidimus, mažina vidurių pūtimą.

Akivaizdžiai sveikatina kepenis, tulžies pūslę, valo tulžies taką, todėl jis yra naudingas esant šių organų ligoms.

Demonstruoja kraujo valymo poveikį (alerginės reakcijos palaipsniui išnyksta).

Plaučių (įskaitant ir tuberkuliozę) ir bronchų ligos taip pat neatsilaiko prieš pelyną.

Pelynas sumažins patinimą, pašalins skysčio perteklių iš organizmo, padės gydyti anemiją, migreną, hipertenziją, net alkoholizmą!

Normalizuos visų endokrininių liaukų darbą, taip suderindamas organizmo hormoninį foną.

Išspręs daug ginekologinių problemų: uždegimas, bakterijų ir makšties bei išorinių lyties organų virusų pažeidimai .

Pašalins parazitus ir helmintus, sunaikins bakterijas ir virusus. Pirogeninės infekcijos sutrikdo medžiagų apykaitą ir sukelia visų kūno sistemų sutrikimus!

Ši sidabrinė žolė atkuria protinę pusiausvyrą, jos atpažįstamas aromatas suteiks mintims aiškumo, emocijoms – taikos (todėl aromatinės vonios su šia žolės ar nakties aromatine lempa yra tokios geros!).

Dažnai pasitaiko informacijos apie vėžio gydymą, tačiau dėl mokslinių šaltinių trūkumo tikrai nenoriu veltis į šią sudėtingą temą. Manau, kad teorija, jog pelynas yra naudingas ligų gydyme bei prevencijoje turėtų sulaukti daugiau dėmesio ir mokslinių tyrimų netolimoje ateityje.

Šią magišką žolę galite gerti nuovirų pavidalu. Dažniausiai taip ir siūloma naudoti šį sidabrinį vaistinį augalą. Tai labai kartu ir nemalonu, o efektyvumas yra mažesnis nei miltelių.

Todėl, atsižvelgiant į patyrusių žolininkų rekomendacijas (ir mano), geriau ruošti žolę sauso miltelių pavidalu, užgeriant išvalytu vandeniu.

Sausą pelyną (gėlės žydėjimo pradžioje ir lapus prieš žydėjimą) sumalame į miltelius. Milteliai tampa purūs dėl pūkų ant lapelių. Nenaudojame lapkočių ir stiebų (ypač mažesnių, standesnių) – juose yra nedaug naudingų medžiagų.

Vaistažoles galima įsigyti vaistinėje, iš žolininkų turguje arba surinkti savarankiškai. Prieš žydėjimą žolė turi gydomųjų savybių (mes pašaliname tik lapus) arba pačiame žydėjimo pradžioje – tada pašaliname spalvą su viršutiniais lapais.

Vaistinę žaliavą sumalame kavos malūnėliu, po to reikia kruopščiai išvalyti malūnėlį. Pelyno žolėje yra daug eterinių aliejų, kurie nusėda ant kavos malimo indo sienelių ir gali duoti kartumo tiems produktams, kuriuos vėliau malsite.

Karčiojo kiečio naudojimas organizmo valymui

Intensyvaus gydymo kursas apskaičiuotas vienai savaitei. Ir dar viena savaitė (sekanti) – palaikančioji, siekiant konsoliduoti rezultatą. Šiam kursui reikia apie 120-150 g. žolės.

Pirmos 3 dienos:

Vartojame 1 arbat. šaukštelį kas 2-2.5 val. Pirmasis ryto priėmimas – tuščiu skrandžiu, sekantys šaukšteliai – taip, kaip gausis, nesirišant prie maisto, bet visgi pasistenkite, pavyzdžiui, gerti prieš arbatą arba užkandį. Intervalai tarp pelyno vartojimo neturi viršyti 3 valandų. Užgeriame stikline išvalyto vandens, pageidautina šiltu – 30-35 laipsnių. Tokiu atveju valymas vyksta ir ląstelių lygiu. Sausi milteliai taip pat yra geri tuo, kad jie laisvai patenka į mažas ir storas žarnas.

Todėl per pirmąsias 3 dienas per dieną turime iki 7–8 priėmimų.

Sekančios 4 dienos:

Sumažinkite dienos dozę iki 4 priėmimų: ryte prieš pusryčius, prieš pietus, vakarienę ir prieš miegą.

Rezultatų palaikymo savaitė – po intensyvaus kurso

Geriame po 1 arb. šaukšt. Tuščiu skrandžiu ryte ir vakare praėjus 2 val. nuo vakarienės. Vakarienė turėtų būti lengva, be gyvulinių baltymų.

Labai sunku išgerti visą šaukštą miltelių su vandeniu. Lengva paspringti. Todėl aš 1/3 šaukšto užgerdavau vandeniu. Iš viso – vienas šaukštas. Po poros dienų aš nustojau reaguoti į kartumą ir pelyno vartojimas nekėlė jokių blogų emocijų. Po 5–10 minučių kažką suvalgydavau ir kartumas praeidavo.

Kada negalima vartoti pelyno (griežtai!)

* Nėštumas ir maitinimas krūtimi
* Kraujavimas ir mažakraujystė
* Enterokolitas (uždegiminiai procesai storojoje ir plonojoje žarnoje)
* Skrandžio opa
* Gastritas su mažu rūgštingumu (rūgštingumas gali sumažėti)
* Individualus netoleravimas, pasireiškusi alergija
* Ilgalaikis žolės vartojimas (daugiau nei 2-3 sav.).

Ilgalaikis pelyno vartojimas gali sukelti apsinuodijimą ir net nervų sistemos sutrikimus. Nors tai yra labai reta. Tačiau rizika nėra verta.

Kaip įprasta, mes apsvarstysime, kaip kitaip galime naudoti sidabrinį pelyną mūsų grožiui ir sveikatai!

Pelyno hidrolatas

Mes jau žinome, kaip gaminti natūralius hidrolatus namuose. Pelyno hidrolatas, kaip ir kiti šio vaistinio augalo produktai, tinka:

– probleminei odai su bėrimais ir uždegimais (ryškus antibakterinis poveikis);

– riebiai ir didelių porų odai (sutraukia poras);

– vystančiai ir drebančiai odai (stimuliuoja kolageno gamybą, sutraukia, kovoja su laisvaisiais radikalais);

– riebiems plaukams su pleiskanomis ir be jų (antibakteriniai ir matiniai poveikiai);

– stiprinti plaukų folikulus ir skatinti greitą plaukų augimą;

– apsaugoti atvirą odą nuo kraują čiulpiančių vabzdžių.

Kaip naudoti pelyno hidrolatą

Kaip toniką – prieš drėkinant ir maitinant odą. Turėkite omenyje, kad ši žolė ryškiai matina ir sausina odą, po tonizavimo BŪTINA sudrėkinti kremu.

Kaip anti-senėjimo tonikas, kuris pagerina odos turgorių.

Kaip terapinis skystas molio, alginato bazių pagrindas ar sausų miltelių.

Kaip greitas drėkinamasis ir matinis purškalas veido odai.

Odos plovimui ar drėkinimui, papilomų, karpų, demodektinių erkių ir kitų virusų bei parazitų paveiktiems odos plotams.

Kaip regeneruojanti medžiaga po odos šveitimo, šveitimo ar gilaus valymo.

Kaip raminančio aromapriedas, būnant vonioje.

Plaukų skalavimo metu (įpilkite 1 šaukštą hidrolato į 1 l vandens).

Kaip matinis ir tvirtinamasis purškalas plaukų šaknims. Plaukai tampa minkšti ir blizgūs.

Kaip vaistas nuo pleiskanų.

Kaip antibakterinis priedas pėdų vonelėms (esant pernelyg dideliam pėdų prakaitavimui ir grybeliui).

Losjonai, skirti spuogams, nudegimams, mėlynėms ir kitiems odos sužalojimams gydyti.

Kompresai esant raumenų traumoms, sąnarių ir kaulų sužalojimams. Skausmą malšinantys vaistai, mažina uždegimą, greitai atkuria pažeistus audinius, mažina įtampą.

Kaip vaistas prieš nemigą ar stresą. Purškite patalpoje arba apipurkškite aplink pagalvę. Miegame it kūdikiai!

Pelyno maceratas

Maceratą arba pelyno infuziją galima paruošti bet kokiame stabiliame aliejuje. Stabili priemonė, kuri nėra oksiduojama ir turi ilgalaikį galiojimo terminą. Tai alyvuogių, vynuogių, jojobos, makadamijos riešutų, abrikosų ir kt. aliejai. Atnaujinkite savo žinias apie infuzijos paruošimą peržiūrėdami mano pamokas apie aliejaus ekstraktus.

Iš esmės mes galime naudoti pelyno aliejaus ekstraktą su tokias pačiais rodymais, kaip ir hidrolatas. Kadangi šiuo atveju mes turime aliejų, mes naudojame ir gydant, ir drėkinant probleminę odą (kaip antibakterinį ir antivirusinį vaistą) išblukusiai odai. Be to:

Mes darome kompresus (ant medvilninių pagalvėlių ar minkštų natūralių audinių) esant pustuliniams bėrimams, demodikozei, papilomai.

Tepame pūslelinę ir panašius virusinius odos pažeidimus – bent 4-5 kartus per dieną. Aliejų įtepame pirštais, padedame jam įsiskverbti į gilius odos sluoksnius.

Ginekologinių problemų, ypač virusinės ir grybelinės ligos (pienligė, kandidozė ir pan.) atveju mes gydome tamponais (plačiai sudrėkinę tamponą aliejumi ir per naktį laikome makštyje).

Aliejaus kompresai ir trinimai pelyno aliejumi padės raumenų skausmui, sąnarių ir kaulų uždegimui bei daugeliui raumenų ir kaulų sistemos ligų simptomų.

Įtrinimai pelyno aliejaus į projekcijos vietas, pvz., kepenų, skrandžio, šlapimo pūslės ir kt.

Pelynas yra ne tik veiksmingas prieš parazitus – jo naudingos savybės pagerina odos ir plaukų būklę, sulėtina senėjimą ir pailgina gyvenimą!

Kadangi pelynas yra gydantis augalas, reiktu truputi prisižiūrėti, kad nepakenktumėte sau. Čia skelbiami tekstai pateikiama tik informaciniais tikslais, o aš jokiu būdu neskatinu vartoti pelyno ar kitų vaistažolių be gydytojo nurodymo ar pritarimo.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.10.2019 laikas 14:20 Receptai Keptos Vištų Kepenėlės Su Morkomis Ir Svogūnais

Morkas nuskutame ir sutarkuojame, svogūnus nulupame ir supjaustome plonais žiedeliais arba pusžiedžiais. Keptuvėje įkaitiname aliejų, ištirpiname gabalėlį sviesto, dedame morkas, svogūnus ir pakepiname ant silpnos ugnies kol su...

Skaityti daugiau

10.07.2019 laikas 21:12 Receptai Cepelinai su varške
Gaminame namuose. Cepelinai su varške. Skanių tradicinių cepelinų su varške receptas. Cepelinai tiekiami su spirgučiais ir grietine arba sviesto-grietinės padažu. Skanaus!

Skaityti daugiau

13.11.2019 laikas 19:34 Receptai Burnoje tirpstantis šokoladinis keksas
Sviestą kaitinkite puode, kol ištirps. Suberkite cukrų, kakavos miltelius, supilkite pieną. Viską išmaišykite ir pakaitinkite minutę laiko. Puodą nukelkite nuo kaitlentės. Į dubenį suberkite smulkintą šokoladą ir ant jo užpilkite ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau