- 16.11.2021
- 5.0 Reitingas
- 1196 Peržiūros
- Komentarai
(Paranormal) Likus vos keliems mėnesiams iki viešo pranešimo apie Vuchano koronavirusą (COVID-19), Masačusetso technologijos instituto (MIT) mokslininkai paskelbė apie baigtą kurti Žvėries ženklo "tatuiruotės" technologiją, skirtą vaikų skiepų įrašams sekti.
Mikroschema, kurią galima implantuoti tiesiai į odą, buvo sukurta su specialiais nematomais dažais, kuriuos galima užfiksuoti specialiu mobiliojo telefono filtru. Šie dažai plika akimi nematomi.
Iki penkerių metų veikiantis dažiklis aptinkamas naudojant artimojo infraraudonojo spektro šviesą, kuri šviečia į odą toje vietoje, kur jis buvo įvestas. Jis jau išbandytas su kiaulėmis ir žiurkėmis, o kitas žingsnis - pradėti juo švirkšti į tikrus vaikus.
Milijardierius eugenikas Bilas Geitsas (Bill Gates) ragino tai daryti dar plandemijos pradžioje, siūlydamas, kad skaitmeniniuose Kinijos viruso "pasuose" būtų įrašyti žmonių injekcijų įrašai.
"Ši sistema, kuri dar nebuvo išbandyta su vaikais, suteiktų greitą ir lengvą prieigą prie skiepų istorijos, padėtų išvengti kanceliarinių klaidų rizikos ir nedaug padidintų procedūros kainą ar riziką", - pranešė Scientific American, remdamasis žurnale Science Translational Medicine paskelbta studija apie šį projektą.
Kvantinių taškų tatuiruotės žvėries ženklo sistemai užbaigti
Vėl naudodamiesi vargšais, kaip pretekstu sukurti tokią bjaurastį, projekte dalyvaujantys mokslininkai teigia, kad jis padės besivystančioms šalims pasiekti geresnių vaikų sveikatos rezultatų.
"Ypač besivystančiose šalyse, kur medicininiai įrašai gali būti ne tokie išsamūs ar ne tokie prieinami, gali būti vertinga turėti medicininę informaciją, tiesiogiai susijusią su asmeniu", - komentavo tyrime nedalyvavęs Džordžijos technologijos instituto (Georgia Tech) bioinžinerijos profesorius Markas Prausnitzas (Mark Prausnitz).
"Manau, kad tai gana įdomus būdas pasiekti šiuos tikslus."
Taip pat siekiama pranašiško tikslo - sujungti žmonių identifikavimo informaciją į mikroschemos injekciją arba tatuiruotę, kurią būtų galima nuskaityti perkant ir parduodant, patekti į riboto naudojimo pastatus, vairuoti ir dalyvauti socialinėje veikloje.
Pasak MIT bioinžinierių Roberto Langerio ir Anos Jaklenec, pirmiausia ant vaikų odos įspaudžiami maži pleistrai su mikrojadrelėmis, kad jiems būtų galima įšvirkšti vakcinų. Po to jų injekcijos įrodymas saugomas ant kitų injekcijų komponentų.
Paprastu riešo, kaktos ar kitos vietos, kur šie komponentai įšvirkščiami, nuskaitymu vyriausybė gali greitai patikrinti, ar vaikas yra "pasiskiepijęs" pagal vakcinų tvarkaraštį, į kurį dabar įtraukti ir skiepai nuo Fauci gripo.
"Komanda galiausiai panaudojo technologiją, vadinamą kvantiniais taškais - mažyčiais puslaidininkiniais kristalais, atspindinčiais šviesą ir iš pradžių sukurtais ląstelėms žymėti mokslinių tyrimų metu", - rašė "Scientific American". "Įrodyta, kad žmonėms šis dažiklis yra saugus".
Kaip ir galima tikėtis, ne visi pritaria šiam planui. Privatumo ekspertai teigia, kad yra rizika, susijusi su tuo, kad žmonės vaikščios su mikroschemomis savo kūnuose, kuriose yra visa jų asmeninė informacija.
"Skirtingi žmonės ir skirtingos kultūros tikriausiai skirtingai vertins nematomą medicininę tatuiruotę", - pridūrė Prausnitzas.
Visai nestebina tai, kad šį "Žvėries ženklo" tyrimą finansavo Bilo ir Melindos Geitsų fondas. Jis buvo pradėtas dėl "tiesioginio prašymo" iš paties Geitso, kuris teigia norintis, kad šios mikroschemos būtų žmonių kūnuose, siekiant "išnaikinti ligas".
"Jei neturime gerų duomenų, tikrai sunku išnaikinti ligas", - pridūrė Jaklenecas, palaikydamas Gateso darbotvarkę.
Naujausias naujienas apie COVID-19 vakcinas ir sistemingą Žvėries ženklo diegimą rasite svetainėje Demonic.news.
Šaltiniai:
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau