Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Rugpjūčio » 28

5 priežastys, kodėl tavo kūnas nuolatos tinsta nuo skysčių pertekliaus

Druskos perteklius

Druska - svarbi medžiaga tavo kasdienėje mityboje, tačiau jos tavo organizmui reikia visai nedaug. Įprastai kur kas mažiau, nei dažniausiai gauname su maistu. Druska traukia ir sulaiko skysčius, tad jei suvalgei kiek daugiau sūraus maisto, labai tikėtina, kad kitą rytą prabusi patinusi ir galimai priaugusi kelis kilogramus. Nepergyvenk, tai tik susikaupę skysčiai, kurie netrukus pasišalins.

Ką daryti? Jei esi pratusi valgyti sūrų maistą, tačiau su tokiomis pasekmėmis taikstytis nenori, ieškok alternatyvų. Pabandyk druską pakeisti įvairiais prieskoniais - kmynais, krapais, česnaku, imbieru, svogūnu, pipirais ir t.t.

Hormonų svyravimai

Skysčių įsisavinimo ir pašalinimo iš organizmo procese svarbus vaidmuo atitenka estrogenams ir progesteronams. Kartais skysčiai organizme pradeda kauptis dėl padidėjusio estrogeno kiekio arba sumažėjusio progesterono.

Ką daryti? Visų pirma pabandyk susitvarkyti mitybą - atkreipk dėmesį į produktus, kurie sukelia pilvo pūtimą. Jeigu atsisakius tokių produktų situacija nepagerėja, verta pagalvoti apie apsilankymą pas specialistus ir hormonų tyrimą.

Per ilgas sėdėjimas ar stovėjimas

Skysčiai organizme taip pat gali kauptis dėl įpročio per ilgai užsisėdėti vienoje vietoje arba priešingai - nuo pernelyg ilgo stovėjimo. Jei priežastis būtent ši, kūno patinimą dažniausiai lydi ir kojų skausmai.

Ką daryti? Jei dirbi sėdimą darbą, bent kartą per valandą atsistok nuo kėdės ir prasivaikščiok. Taip pat labai svarbu atprasti kryžiuoti kojas sėdint - taip sutrikdai kraujo apytaką organizme. Jei tavo darbas stovimas - bent retkarčiais turi leisti savo kojoms pailsėti. Ypatingai daug dėmesio joms skirk grįžusi į namus. Pamirkyk vonelėje, švelniai pamasažuok pėdas ir blauzdas, padėk raumenims atsipalaiduoti.

Kai kurie vaistai

Jei vartoji kokius nors vaistus, perskaityk, kokių šalutinių poveikių jie turi. Labai tikėtina, kad skysčių kaupimas yra vartojamų vaistų pasekmė - tai būdinga antidepresantams, vaistams nuo spaudimo ir daugybei kitų receptinių preparatų.

Ką daryti? Šiuo atveju nelieka nieko kito, tik pasitarti su vaistus tau išrašiusi gydytoju. Galbūt yra alternatyvių variantų, kurie nesukelia tokio pašalinio poveikio.

Širdies ligos

Turintys širdies veiklos sutrikimų gana dažnai skundžiasi patinimais galūnių bei pilvo srityse. Širdis tavo kūne atlieka pagrindinę kraujo varinėjimo funkciją, tad širdies veiklos sutrikimai gali pasireikšti pačiais įvairiausiais simptomais - kintančiu spaudimu, galvos skausmais, silpnumu ir t.t.

Ką daryti? Nereikia bijoti kreiptis į gydytojus. Papildoma apžiūra dar niekam nepakenkė, tad jei visas kitas galimas priežastis jau atmetei, nerizikuok savo sveikata ir pasitikrink.  

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2019-12-06 laikas 08:21 Receptai Aštrus Vištienos Troškinys

Vištieną supjaustyti gabalėliais, sumaišyti su smulkinta saldžiąja paprika, svogūnu, morka ir kepti ant stiprios ugnies apie 5 min. Tada sudėti smulkintą aitriąją papriką, česnako skilteles, suberti paprikos miltelius, kmynus, ...

Skaityti daugiau

2019-06-15 laikas 09:57 Receptai Gardžių kokosinių sausainių receptas
Gardžių kokosinių sausainių receptas. Pasigaminkime kokosinius sausainukus namuose. Skanaus!

Skaityti daugiau

2020-12-10 laikas 08:28 Receptai Traški kiauliena su saldžiarūgščiu padažu
Tai tikrai labai skanus būdas paruošti kiaulieną, su nuostabiu saldžiarūgščiu padažu ir makaronais. Kiauliena gaunasi traški, todėl labai skaniai valgosi.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-11 laikas 19:08 Psichologiniai Teigiamų Santykių Požymiai: Kaip Atpažinti Tikrąją Meilę
Atraskite psichologinius požymius, rodančius stiprius santykius, ir sužinokite, kaip kurti harmoningą ryšį su mylimu žmogumi. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius teigiamų santykių požymius, remdamiesi psichologijos principais, ir pateiksime prak...

Skaityti daugiau

2025-07-11 laikas 13:03 Agrastų Nauda Žmogaus Organizmui: Vitaminai, Poveikis ir Vartojimo Patarimai
Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kokią naudą agrastai teikia organizmui, kaip jie veikia biologiškai, kokius kiekius reikėtų vartoti ir kokios galimos kontraindikacijos. Pasiruoškite atrasti, kodėl šios uogos turėtų tapti jūsų mitybos dalimi!...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:52 Dėmesys ir Rūpestis Santykiuose: Kaip Vyrai ir Moterys Juos Suvokia
Kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį? Atraskite psichologines įžvalgas ir patarimus, kaip kurti harmoningus santykius. Šiame straipsnyje nagrinėjame, kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį, remdamiesi moksliniais ir psichologiniai...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:31 10 Požymių, Kad Jūsų Santykiai Gali Būti Nesuderinami: Psichologinės Įžvalgos
Šiame straipsnyje aptarsime 10 požymių, rodančių, kad jūsų santykiai gali būti nesuderinami, remdamiesi psichologinėmis įžvalgomis ir ekspertų komentarais. Taip pat pateiksime praktinius patarimus, kaip spręsti šias problemas, ir naujausius pavyzdžiu...

Skaityti daugiau

2025-07-09 laikas 20:00 Padidėjęs kraujospūdis: požymiai, kad jums trūksta magnio
Magnis padeda reguliuoti kraujospūdį ir gerina širdies veiklą. Sužinokite, kaip jo trūkumas veikia sveikatą ir kaip natūraliai sumažinti hipertenziją! Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kaip magnis veikia mūsų organizmą, kodėl jo trūkumas yra toks...

Skaityti daugiau