Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pomirtinis gyvenimas » 2018 » Gegužės » 25

Ar egzistuoja pomirtinis gyvenimas? Viena detalė kelia šiurpą

Ar egzistuoja pomirtinis pasaulis? Tai klausimas, į kurį atsakymų jau daugelį metų ieško įvairiausių sričių mokslininkai. Pastaruoju metu vis dažniau išleidžiamos knygos apie pomirtiniame pasaulyje pabuvusius medicinos srities atstovus. Viena iš naujausių istorijų – „Mirtis – tai prabudimas“, kurią parašė indų kilmės JAV gydytojas anesteziologas Rajivas Parti. Jo istorija dažnai lyginama su JAV smegenų chirurgo Ebeno Alexanderio patirtimi, kuria jis pasidalijo knygoje „Gyvas dangaus įrodymas“.

pomirtinis gyvenimas, mirtis, koma, gyvenimas, anesteziologa

Iš tiesų R. Parti greičiausiai būtų nepatikėjęs, jog egzistuoja dangus ar pragaras, jei vieną dieną nebūtų to patyręs. Jis buvo itin pasiturintis žmogus, besididžiuojantis savo socialine padėtimi ir turtais – jo ištaigingi namai priminė pilį, o keturių vietų garaže puikavosi prabrangūs automobiliai.

Tačiau 2005 m. R. Parti buvo diagnozuotas prostatos vėžys. Aštuntos operacijos metu patyrė didžiausią savo gyvenimo išbandymą – kelionę į pomirtinį pasaulį. Ryški šviesa, neįtikėtinos meilės persmelkta atmosfera, susitikimas ir susitaikymas su mirusiu tėvu.

Pataria būti optimistais

Sugrįžęs iš pomirtinio pasaulio gydytojas savo patirtimi pasidalijo knygoje. R. Parti pradėjo gyvenimą vertinti visiškai kitaip, tapo atviresnis religijoms ir pateikė savo pastebėjimus bei pamokas apie gyvenimo prasmę.

Pasak R. Parti, pirmiausia reikia optimistiškai žvelgti į pasaulį. „ Apymirtinę būseną patyrusius žmones pesimizmas aplanko retai. Optimistai geriau maitinasi, vartoja mažiau alkoholio, patiria mažesnę įtampą dėl darbo ir mažiau baiminasi dėl ateities nei likusi populiacijos dalis. Optimizmą skatina tų žmonių įsitikinimas, kad gyvenimas prasmingas ir kad jų buvimas šioje žemėje yra svarbus“, – neseniai leidyklos „Eugrimas“ išleistoje knygoje rašo R. Parti.

Jo teigimu, neigiamos emocijos, tokios kaip nusivylimas, baimė ir pyktis, veikia kaip nuodai, užteršia gyvenimą ir iščiulpia jo sultis, jo tikrąją prigimtį. Ramus, taikingas ir pozityvus požiūris į gyvenimą, gebėjimas susitaikyti su neišvengiamais dalykais padeda patirti visą neišmatuojamą pasaulio aromatų spektrą.

Gydytojo santykiai su tėvu buvo sudėtingi, tačiau, sutikęs jį pomirtiniame pasaulyje, prisiminė jo išsakytus žodžius. „Jis man pasakė, kad visi turime priežasčių pykti − arba galime nepykti. Pyktis yra pasirinkimo dalykas.“ Tai buvo antras kartas, kai buvau perspėtas dėl pykčio. Abiem atvejais prisiminiau savo sūnų ir sudėtingus mudviejų santykius“, − pasakoja vyras.

Jis perklausė savo tėvo, ar jam bus suteikta galimybė ištaisyti padarytą žalą? „Ar turėsiu progą leisti pykčiui persiduoti mano sūnui, o per jį − jo sūnui?“ – paklausiau, bet atsakymo neišgirdau“, − rašo gydytojas anesteziologas.

Svarbu išmokti valdyti priklausomybes

Knygoje „Mirtis − tai prabudimas“ jis atkreipia dėmesį į itin aktualią problemą − prikausomybes ir sugebėjimą jas įveikti. Kaip pavyzdį knygos autorius pateikia priklausomybę nuo skausmą malšinančių vaistų. Medicinoje priklausomybe nuo vaistų vadinamas polinkis vartoti jų daugiau nei paskirta.

Dėl chirurginių operacijų ir jų komplikacijų R. Parti buvo skirta nemažai vaistų dubens srities skausmui malšinti. Iš pradžių jie padėdavo, sumažindavo diskomfortą pooperaciniu laikotarpiu ir slopindavo infekcijas. „Tačiau skausmai nesiliovė, vaistų poveikis slopo, taigi tiek darbas, tiek gyvenimas namuose darėsi vis sunkesnis.

Siekdamas neprarasti savo gyvenimo kontrolės, ėmiau vartoti vis daugiau ir vis stipresnių vaistų. Galiausiai supratau: lengva tapti priklausomu, jei netrokšti nieko daugiau, tik išsivaduoti nuo skausmo“, − rašo vaistų priklausomybei pasidavęs vyras.

Vaistai nuo skausmo neretai patys tampa problema, o ne problemos sprendimu. Trumpam numalšinę skausmą, ilgainiui jie sukelia priklausomybes. Tai labiausiai paplitusi priklausomybės forma JAV. Po operacijos vyras suvokė, kad priklausomybė nuo skausmą slopinančių vaistų sparčiai slopsta. Ir tai buvo reikšmingas dalykas jo gyvenime.

Meditacija − svarbi gyvenimo dalis

R. Parti pasakoja, kad beveik visi klinikos pacientai serga sunkiomis ligomis − ir fizinėmis, tokiomis kaip vėžys, ir dvasinėmis, tokiomis kaip priklausomybė nuo narkotikų ar alkoholio.

„Žmonės, kuriuos regėjau šioje klinikoje, buvo apsisprendę pasipriešinti savo ligai ir iš kančių vaduotis natūraliais būdais, pirmiausia meditacija. Buvo matyti, kad vieniems tai sekasi sunkiau, kitiems lengviau, bet aš buvau laimingas − žinojau, kad dauguma laimi kovą, ir laimi holistiniais metodais, kurių mokyti ir yra mano tikslas“, − džiaugėsi R. Parti.

Gydytojas prisimena ir prancūzų filosofą Michaelį Focault, kuris savo darbe apie išsilaisvinimo filosofiją atskleidė, kad tokios praktikos kaip išpažintis, atgaila, meditacija ir rašytinė sąžinės sąskaita paskatina „vidines asmenybės transformacijas − išvaduoja žmogų nuo savikaltos, nuo kaltės naštos, išlaisvina ir suteikia išganymo pažadą“.

Tikslas – suprasti, kas esame

Gydytojas anesteziologas pripažįsta, kad apymirtinė patirtis privertė permąstyti gyvenimą ir keisti sustabarėjusį požiūrį.

R. Parti rašo, kad išmoko būti laimingas, mylėti aistringai, atleisti lengvai ir sveikti greitai. Suprato, kad paranormalūs dalykai tiesiog praplečia naująsias normalumo ribas. Po pomirtinio gyvenimo patirties jis suprato tikrąjį gyvenimo tikslą: suprasti, kas esame.

Jis sukūrė ir Apymirtinės patirties manifestą, kurį sudaro septynios pagrindinės tiesos, teikiančios kasdienes gaires ir užtikrinančios ramybę.

• Sąmonė gali egzistuoti atskirai nuo kūno. • Egzistuoja gyvenimas po mirties. • Esame gyvenę praeityje ir mūsų patirtis praeituose gyvenimuose gali lemti mūsų dabartinio gyvenimo realijas. • Mes visi esame susiję vienas su kitu, nes visų mūsų prigimtis bendra − ta pati energija, pasireiškianti kaip diferencijuota materija. • Egzistuoja dieviškos būtybės, mums padedančios ir vadovaujančios. • Egzistuoja skirtingi sąmoningumo lygmenys.  • Egzistuoja viena visa persmelkianti, aukščiausioji meilė ir išmintis – tai visos visatos šaltinis.

Itin stebinanti, medicininias faiktais paremta R. Parti istorija paskatins į mirtį pažvelgti kaip į kitokios būties pradžią, taip pat suteiks unikalių žinių apie pomirtinį pasaulį, įkvėps ieškoti tikrojo pašaukimo, o svarbiausia – išmokys mylėti ir atleisti.

Ar egzistuoja pomirtinis gyvenimas? Viena detalė kelia šiurpą

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.10.2019 laikas 20:59 Receptai Skanus Varškės Ir Uogų Vyniotinis

Pats paprasčiausias kepinys prie arbatos – tai lavašas, o dietiškiausias ir skaniausias variantas – tai vyniotinis iš lavašo su varškės įdaru. Į varškę galima dėti įvairias uogas, vaisius, daržoves, žalumynus, sūrį ...

Skaityti daugiau

25.07.2019 laikas 08:00 Receptai Varškės tortas su apelsinais
Gaminame namuose. Varškės tortai ne pirmą sezoną yra populiarumo pike ir tai nestebina. Jie lengvi – gabalėlio nebus per daug užbaigiant pačią sočiausią puotą. Paprastai žymiai mažiau kaloringi nei tortai su sviestiniu kremu…O dar...

Skaityti daugiau

03.11.2017 laikas 13:15 Receptai Bulvių kaukė Įvairių tipų odai
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Didelė bulvė, Pienas.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau