Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (714) Komentarų: (0) (23.05.2018 - 17:37)

Ar žmonėmis manipuliuojama?

Dabartiniu metu gana nemažai mokslininkų pritaria minčiai, kad ne vieną amžių žmonija buvo manipuliuojama. Pagrindiniai istorijos įvykiai - karai, revoliucijos, stambūs teroristiniai aktai - buvo mums primesti kažkokių paslaptingų jėgų. Iki šiol nežinoma ar šios jėgos atstovauja kitų planetų civilizacijas, ar šių jėgų valdytojai gyvena mūsų planetoje, tik kitame, mums nežinomame matavime.

hipotezė, ateiviai, kosmosas, manipuliacija, žmonių manipuliacija

KOP kontrolė

XX amžiaus 8-o dešimtmečio viduryje Vidurio Urale netoli Sargos stoties buvo įkurta ir veikė SSRS karinių oro pajėgų bazė. Po nedidelio žemės drebėjimo, šiuose kraštuose įvykusio 1974-ais metais, bombonešių pilotai ėmė pranešinėti, kad skrisdami virš „Z“ kvadrato, kuris apėmė gana didelį miškais apaugusį kalnuotą plotą, nutrūksta ryšys su žeme, o kartais netgi trumpai nustoja veikti lėktuvų elektroninė įranga.

Greitai eskadrilės vadovybei buvo pranešta, kad lėktuvų ekipažai, kalbėdami radijo ryšiu su baze, girdi keistus garsus ir pašalinių žmonių kalbą, skirtą lakūnams. Įdomu tai, kad šių garsų nefiksavo jokios antžeminės tarnybos. Sugrįžę į aerodromą po tokių „ryšio seansų“ lėktuvų ekipažų nariai labai blogai jausdavosi, būdavo viskam abejingi, pablogėdavo psichinė savijauta. Kartą paslaptingas balsas liepė vieno lėktuvo vadui nukreipti kovinę mašiną 150 km į pietryčius nuo „Z“ kvadrato ir numesti bombas. Karo lakūnas žinojo, kad toje vietoje yra nedidelis miestelis Sverdlovsko srityje, tačiau jam prisireikė labai didelių valios pastangų nutraukti skrydį ir sugrįžti į bazę...

Įsakymas iš kažkur

Yra žinoma ir kitų atvejų. 1983-ųjų metų vasarą į Novosibirsko karinę ligoninę buvo atgabentas jaunas kareivis - radiolokacinės stoties, įkurtos netoli Krasnojarsko, operatorius. Iš pradžių ligos simptomai daktarams atrodė panašūs į ūmų psichinį sutrikimą - niekuo nepagrįsta baimė, uždaros erdvės baimė, stiprus galvos skausmas, lydimas girdimų ir matomų haliucinacijų. Po ilgalaikio tyrimo, kurio metu buvo atlikta daugybė pokalbių, hipnozės seansų, gydytojams pavyko sužinoti gana neįprastą dalyką. Pavyzdžiui, hipnozės seanso metu pacientas papasakojo, kad pastaruosius tris mėnesius karinio budėjimo metu jis lokatoriaus ekrane ne kartą matė netikėtai pasirodančius ir jam nežinomus grafinius ženklus, kuriuos neužilgo ėmė laisvai skaityti. Vieną kartą jis perskaitė pranešimą iš dviejų žodžių „mes čia“. Kitą kartą ekrane pasirodžiusiame pranešime buvo liepta kareiviui atsikelti nuo pulto (tai instrukcija kategoriškai draudė) ir žengti penkis žingsnius tolyn. Greitai po komandos, po kurios kariai eina ilsėti, jaunas karys ėmė girdėti balsus, kurie jam skaitė keistus eilėraščius, dainavo labai gražias ir nė karto negirdėtas daugiabalses dainas. Po to kareivis mintyse gavo komandą išeiti iš kareivinių į kiemą, atsisukti į Mėnuliui priešingą pusę ir danguje surasti pačią ryškiausią žvaigždę. Kai kareivis atliko viską, kas jam buvo liepta, jis danguje pamatė nežinomą melsvos spalvos objektą, kuris pulsavo. Taip tęsėsi tol, kol nežinomi balsai liepė kareiviui sugadinti maitinimo kabelį, kuriuo elektros energija buvo tiekiama visai radiolokacinei stočiai. Kareivis suprato, kad tai, ką jam liepia padaryti, bus įvertinta kaip karinis nusikaltimas, jam įvyko nervinis priepuolis, dėl kurio jis ir pateko į ligoninę...

Keistas meteoras

Beveik tuo pačiu metu į Krasnojarsko psichoneurologinį dispanserį dviejų savaičių bėgyje buvo patalpinti trys pacientai su panašiais simptomais.

Vienam pacientui - autobuso vairuotojui — nežinomas balsas liepė pasukti iš įprasto maršruto ir pasukti link Jenisėjaus krantinės. Vyrai tai ir padarė. Autobusas su keleiviais būtų įkritęs į upę, laimei, likus keliems metrams iki vandens vairuotojo kelyje pasimaišė apšvietimo stulpas, į kurį ir atsirėmė autobusas. Kitas pacientas dirbo gamykloje. Jis paklusniai įkišo ranką į frezavimo stakles, kai išgirdo tokią komandą galvoje. Šis veiksmas jam kainavo plaštaką. Trečioji pacientė buvo medicinos seselė. Ji, vykdydama nežinomųjų įsakymą, vienam pacientui vietoje vaistų į veną suleido kelius „kubelius“ oro. Pacientas neišgyveno.

Tuo metu niekas nesusiejo šių atsitikimų ir nebandė ieškoti kokios nors bendros juos sukėlusios priežasties. 1990-ais metais Krasnojarsko gyventojas Ivanas Mitrofanovas, ne vienerius metus dirbęs gydytoju psichiatru, o vėliau pradėjęs domėtis paranormaliais žmonių psichikos reiškiniais, meteorologinėse suvestinėse surado pranešimą apie šiems kraštams nebūdingą reiškinį - krentančias žvaigždes. Tai įvyko 1983-ųjų metų birželio mėnesį. Dar įdomesnės informacijos greitai pavyko gauti iš Novosibirsko observatorijos, kurios darbuotojams pavyko tuo metu užfiksuoti iš pietų į šiaurę judantį dangaus kūną, kuris tuo metu buvo palaikytas meteoru. I.Mitrofanovo nuomone, būtent šis keistas dangaus reiškinys ir buvo ta priežastis, kuri sukėlė psichinių ligų protrūkį įvairiuose Sibiro regionuose...

Tragedija kasykloje

Kas žmonėms siunčia šiuos signalus? Atsakymą gali duoti įvykiai, apie kuriuos informaciją surinko Sergejus Perfiljevas iš Barnaulo. Jis pasakoja istoriją, kuri praėjusiame amžiuje 3-iame dešimtmetyje nutiko aukso kasėjų artelėje netoli Ardybašo. Dar prieš atvykstant į vietą artelės darbininkai išgirdo pasakojimus apie netoliese kasyklos esančio Sokolichos kaimelio gyventojų keistą elgesį. Būtent netoli šio kaimelio aukso ieškotojai turėjo plauti smėlį. Atvykus į vietą, artelės vadovybė sustiprino apsaugą, norėdama apsisaugoti nuo galimo kaimynų užpuolimo. Greitai patys artelės aukso kasėjai ėmė kalbėti apie tai, kad girdi kažkokius keistus balsus, o tamsiais vakarais, ypač per Mėnulio pilnatį, neretai mato keistas, tarsi perregimas figūras, kurios klajoja po kasyklą. Po kiek laiko kasykloje paslaptingomis aplinkybėmis žuvo vienas darbininkas. Po to kitas darbininkas nusižudė - jis užlipo ant aukštos uolos ir nušoko žemyn. Ši „velniava“ tęsėsi tol, kol vienas aukso ieškotojas atsitiktinai aptiko keistą plyšį uoloje, iš kurio kyšojo metalinis strypas. Artelės vadovai atvyko ištirti šią vietą. Paslaptingojo plyšio apžiūros metu visi netoliese buvę žmonės jautė stiprų galvos skausmą ir girdėjo keistą ir nesuprantamą kalbą, kurios garsai sklido iš plyšio su strypu ir tarsi atsikartojo žmonių galvose. Jau kitą rytą du darbininkai, kurie dalyvavo apžiūroje, buvo rasti pasikorę. To jau buvo gana - artelės vadovybė įsakė baigti visus darbus ir palikti šią pražūtingą vietą.

hipotezė, ateiviai, kosmosas, manipuliacija, žmonių manipuliacija

Antena galvoje?

Tyrėjas yra įsitikinęs, kad įkyrios ir haliucinacijos apimtos būsenos žmonės retai būna dėl tikro psichinio susirgimo. Tai atsitinka tik dėl to, kai yra tiesiogiai pažeistos galvos smegenys, taip pat pavartojus narkotikų, psichotropinių medžiagų ir alkoholio. Kitais atvejais, ligoniais laikomų žmonių smegenys iš tikrųjų gaudo iš išorės siunčiamus garsinius ir vizualinius signalus. Būtent šiuos signalus psichiatrinių klinikų pacientai priima kaip jų galvose girdimus balsus bei mintyse atsirandančius materialaus ir nematerialaus pasaulio objektų vaizdinius. I.Mitrofanovas mano, kad žmogaus smegenyse tam tikroje srityje yra tam tikras neuroninių audinių plotelis, kuris veikia tarsi antena, priimanti šiuolaikinei fizikai nežinomus signalus.

Susipažinus su šiais faktais susidaro įspūdis, kad šiuolaikinis technikos išsivystymas, visuotinė kompiuterizacija, bandymai sukurti dirbtinį protą, išvystytas globalus telekomunikacijų tinklas suteikia neribotas galimybes valdyti žmones. Reikia tik tikėtis, kad šių paslaptingų jėgų veikimas bus nukreiptas mūsų civilizacijos labui.

hipotezė, ateiviai, kosmosas, manipuliacija, žmonių manipuliacija

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: žmonių manipuliacija, hipotezė, manipuliacija, kosmosas, Ateiviai
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar