Pagrindinis » Kategorija: Istorijos paslaptys » Peržiūrų: (895) Komentarų: (0) (01.05.2018 - 21:52)

Asmeninė Stalino ragana

Bet net asmeninio gyvenimo slėpimas nesugebėjo visiškai nuslėpti ryšių su magais ir pranašautojais. Jis turėjo žinoti, kad okultinėse praktikose panaudojami žmogaus atvaizdai ar nuotraukos (envoltavimo praktika). Prieš tokius burtus reikėjo užsitikrinti galingesnių burtininkų paramą. Išliko net liudijimas, kaip Stalinas kalbasi šia tema su Leningrado komunistų vardu S. Kirovu). Jis Kirovui pasakojo neįprastą knygoje perskaitytą istoriją:

1590 m. Berviko raganos iš Škotijos jūroje sukėlė audrą ir paskambino karaliaus Eduardo laivą, plaukusį iš King-horno į Laizą. Laivas sudužo į uolas, nuskendo daug didikų. Taigi karalius žuvo ne kokių pasikėsinimų dėl valdžios, o moterų užkeikimų pasekmėje.

Neužsimenama, kad to pokalbio metu Stalinas būtų prašęs rasti tinkamą „specialistą“ magijos ir burtų klausimais, tačiau Kirovas įsiminė tą pokalbį ir, grįžęs į Leningradą, pavedė vietos OGPU vadovui Medvediui (vėliau sušaudytam ryšium su Kirovo sušaudymu) užsiimti tuo klausimu. Medvedius ieškojo neilgai – visame Leningrade buvo žinoma „paveldima ragana“ Natalja Lvova, pasižymėjusi tikrai nepaprastais gebėjimais. Patikimos informacijos apie ją yra mažai, tačiau sklido gandai, kad ji turi neįtikėtiną magijos galią. Atseit galėjo visiškai paralyžiuoti žmonių valią ir galimybę priešintis. Atseit, ji garsiojo kunigaikščio Lvovo, Vladimiro gubernijos dvarininkų lyderio, giminaitė.

stalinas, magija, ragana, Lvova, burtininkė

Apie ją detaliau pasakoja tik poetė Ana Achmatova), kuri ją pažinojo ir draugavo dar iš priešrevoliucinių laikų. Pagal ją, Lvova turėjo įvairių burtininkų reikmenų. Pvz., visada po ranka buvo atamė3) - bukas ir gana didelis dviašmenis peilis juoda rankena, naudojamas pačios raganos psichinės energijos nukreipimui. Matyt, jis naudotas energijos koncentravimui. Dar paminimas gražus kubikas iš raudono lydinio – matyt, labai senas, su paslaptingu ornamentu šonuose. Tų ritualų, kuriuos leido stebėti Achmatovai, metu burtininkė ant galvos užsidėdavo specialų metalinį lankelį, papuoštą pusmėnesiu. Dar burtininkė turėjo kažkokių spalvintų lazdelių, džiovintų paukščių kojų, stiklainių su įvairiu turiniu, senų knygų nutrintuose odiniuose įrišimuose su varinėmis paauksuotomis sagėmis. Knygos labai traukė Achmatovą, tačiau kažkas ją sulaikydavo nuo pažiūrėjimo į jas.

Achmatova paliudija ir burtininkės sugebėjimus: „Natalja Lvova man matant dantimis išgraužė išvaržą 4 mėnesių amžiaus vaikui. Tai buvo tikra operacija plius daugybė užkeikimų ir kažkokias sudėtingas apeigas. Berniukas pasveiko“.

stalinas, magija, ragana, Lvova, burtininkėŽinoma, kad 1930 m. Natalją Lvovą asmeniniu Stalino nurodymu iškvietė iš Leningrado į Maskvą, kur jau iškart skyrė atskirą butą centre. Kokias paslaugas ji galėjo teikti „tautų vadui“? Pirmiausia, konsultacijas – kaip saugoti atvaizdą nuo magiško poveikio. Taip žinomuose paveiksluose ir daugelyje nuotraukų atvaizduotas ne pats Stalinas, o jo antrininkai arba apibendrintas atvaizdas. O vienintelė tikra nuotrauka, kurią Stalinas dalino svečiams ir pažįstamiems, pilnai apsaugota nuo bet kokio poveikio – jis nufotografuotas pusiau pasisukęs, prisimerkęs, rūkantis pypkę. Jo akys, pati pažeidžiamiausia vieta, joje pridengtos, o vadinamasis „išorinis energetinis kontūras“ apsaugotas ugnimi.

Kita vertus, „ragana“ galėjo susekti įvairius metafizinių pasikėsinimų bandymus. Kad tai įmonoma, Stalinas žinojo ne vien iš gandų. Heliobiologijos pradininkas Aleksandras Čiževskis pasakojo, kad 1920-ais viename namų Petrogrado pakraštyje susitiko keletas stiprų ekstrasensų ir „juodaknygininkų“ ir su Lenino, Trockio ir Stalino atvaizdais atlikinėjo envoltavimo procedūrą. Čekistai, kuriuos kažkas apie tai perspėjo, į tas magijos apeigas reagavo labai rimtai – tiek rimtai, kad sušaudė visus jų dalyvius, iškart, be apklausos.

Be to, įslaptinta liko tikroji Stalino gimimo diena. O kai kurie užsienio autoriai praneša, kad vadas naudojo raganos žinias kovoje su masonais ir kai kuriais politiniais priešininkais, bandydamas paveikti jų valią, pajungti sau, priversti daryti lemiamas klaidas. Atseit, Lvova tapo grėsmingu jo ginklu, nuo kurio neinicijuotieji neturėjo galimybių apsiginti.

Lvovos sugebėjimais naudotasi ir parenkant kadrus. Yra nepatvirtintų duomenų, kad po kiekvieno jos magijos seanso, vyriausybėje ir partijos CK įvykdavo perstatos, kurių esmės pašaliniai nepajėgė suprasti.

Bet tolimesnis Nataljos Lvovos likimas slepiasi migloje. Gali būti, kad ją likvidavo, o gal ji tiesiog mirė natūralia mirtimi...

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar