Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Istorija » 2018 » Kovo » 16

Chemoterapija prieš vėžį – Antrojo Pasaulinio karo išradimas

Laive, buvo plukdomos sieros garstyčios, pavadinimu „nerve agent“ kurios buvo naudojamos kaip cheminis ginklas antrojo pasaulinio karo metu. Laive esantys kariai buvo veikiami šios cheminės medžiagos. Ištyrus šiuos vyrus, tyrimo rezultatai parodė sunykusius kaulų čiulpus, limfos sistemą, bei ląsteles kurios natūraliai dauginosi greičiau, negu įprastos ląstelės.

chemoterapija, ciklofosfamidas, doksorubicinas, nerve agent, vėžys

©photo: irishtimes.com

Mokslininkai tuo metu pradėjo domėtis, ar garstyčių dujos gali būti naudojamos prieš vėžines ląsteles, kurios taip pat dauginasi greičiau nei įprastos žmogaus kūno ląstelės. Pirmoji chemoterapijos vaistų versija buvo pavadinta “azoto garstyčiomis“.

1942m. Sloan-Keteringo Vėžio Centras slaptai pradėjo taikyti azoto garstyčių terapiją žmonėms, kurie turėjo išsivysčiusį krūtinės vėžį. Niekas nepasveiko.

1943m. Chemoterapijos tyrimai taip pat buvo atlikti Yale universitete, kur buvo apie 160 pacientų. Vėlgi, nė vienas nepasveiko. Tačiau, kadangi chemoterapija sumažina navikus, mokslininkai buvo taip tuo susidomėję, jog chemoterapijos tyrimus paskelbė „sėkmingais“.

Palaipsniui buvo sukurta sintetinė azoto garstyčių terapijos versija, tačiau ji turi vieną bendrą požymį. Ji negali atskirti „sveikų“ ląstelių nuo „vėžinių“. Ji žudo viską. Visos sveikos ląstelės yra taip pat greitai nužudomos kaip ir vėžinės ląstelės.

Onkologai dažnai pateikia reliatyvią rizikos statistiką, kuri žymiai pervertina chemoterapijos efektyvumą ir nuvertina žalą. Reliatyvi statistika yra tokia, kai gyvenimo trukmė padidėja nuo 2 iki 4 procentų, bet pateikiama kaip 50%, nes 2/4×100%=50%. Ir ši apgaulinga reliatyvi statistika naudojama daugelyje vaistų tyrimų, ir tai yra gėdingas manipuliavimas duomenimis.

„Kaip chemikas išmokytas interpretuoti duomenis aš nesuprantu, kaip gydytojai gali ignoruoti aiškius įrodymus to, jog chemoterapija daro daug daugiau žalos, nei naudos. “ – sako Dr. Alan C. Nixon buvęs Amerikos chemijos draugijos prezidentas.

Jei man išsivystytu vėžys, aš niekada neičiau į standartinį vėžio gydymo centrą. Tik vėžio aukos, gyvenančioms toli nuo tokių centrų, turi galimybę pasveikti. “ – sako Dr. Charles Mathe Prancūzijos vėžio specialistas.

Tiesioginis chemoterapijos poveikis yra …. vėžys. Žinoma, tai nurodoma tiesiai ant cheminių preparatų įspėjamųjų etikečių. Pavyzdžiui, doksorubicinas gali padidinti riziką išsivystyti leukemijai (baltųjų kraujo kūnelių vėžiu), ypač, kai ji derinama su kitais chemoterapiniais vaistais ir spinduliuote.

„Doksorubicinas gali didinti riziką išsivystyti leukemijai (baltųjų kraujo ląstelių vėžiu), ypač, kai skiriamas didelėmis dozėmis arba kartu su tam tikrais kitais chemoterapiniais vaistiniais preparatais ir spinduliuotės (rentgeno) terapija. Doksorubicinas gali sukelti rimtą arba net mirtinai pavojingą širdies sutrikimą staiga, po kelių mėnesių, arba net po metų…“ https://medlineplus.gov/druginfo/meds/a682221.html

- „Kitas įprastinis vaistas – ciklofosfamidas, – padidina šlapimo pūslės vėžio ir kiaušidžių vėžio riziką. Sąrašas taip ir tęsiasi“. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11426986

Taigi, kreipiantis turint vienos „rūšies“ vėžį ir sutinkant su chemoterapija, dažnai išsivysto antrojo tipo vėžys. Jūsų onkologas dažnai tvirtins, kad sėkmingai tvarkė pirmąjį vėžį net tada, kai susidarė antrasis ar trečiasis vėžys, kurį tiesiogiai sukėlė chemoterapija naudojama pirminiam vėžiui.

- Remiantis tyrimu, atliktu Radiologijos onkologijos departamento Šiaurės Sidnėjaus vėžio centre ir paskelbto 2004 m. Gruodžio mėn. Klinikinės onkologijos klinikoje, tyrimas rodo, kad tikėtinas chemoterapijos poveikis po 5 metų suaugusių žmonių išgyvenamumui yra 2,1%. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15630849

- Dr Hardin B. Jones (buvęs Kalifornijos universiteto medicinos fizikos ir fiziologijos profesorius Berkeley) nustatė, kad vėžiu sergantys pacientai, kuriems buvo taikyta chemoterapija, mirė anksčiau nei tie, kurie jos atsisakė. Savo tyrime jis nustatė, kad žmonės, kurie atsisakė chemoterapijos, gyveno vidutiniškai 12 ½ metų, o tiems kuriems buvo taikyta chemoterapija (ir kiti įprasti metodai) gyveno vidutiniškai 3 metus. http://www.rethinkingcancer.org/resources/magazine-articles/2_1-2/cancer-cures-more-deadly-than-disease.php

„Chemoterapija – tai bandymas nunuodyti vėžį greičiau negu patį kūną. Daugeliu atvejų tai neveikia. „- Dr. John R. Lee, MD.

Chemoterapija prieš vėžį – Antrojo Pasaulinio karo išradimas

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-06-18 laikas 14:09 Receptai Šaldyti Trinti Svogūnų Laiškai
Kadangi šis svogūnų laiškų šaldymo būdas man labiausiai patinka, ir jau pakankamai jų priaugo, tai noriu šiuo receptu pasidalinti su jumis. Gal ir jums patiks.

Skaityti daugiau

2019-06-11 laikas 14:17 Receptai Medaus tortas. Medučio receptas

Gardaus naminio medaus torto receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

2019-12-06 laikas 18:26 Receptai Menkė Su Lęšių Ir Ryžių Plovu

Ryžius, lęšius suberti į verdantį vandenį, pasūdyti ir virti ant silpnos ugnies, kol suminkštės. Tada nukelti nuo ugnies ir palikti brinkti apie 10 min. Svogūnus susmulkinti ir kepti ant silpnos ugnies apie 7 min. Menkę supjaus...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau