Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2018 » Rugpjūčio » 20

Vėžio chemoterapija – tai lenktynės tame, kas bus nužudytas anksčiau – sveikos ar vėžinės ląstelės

Chemoterapija – Antrojo Pasaulinio karo išradimas. Laive, kuriame buvo plukdomos sieros garstyčios, pavadinimu „nerve agent“ buvo naudojamas kaip cheminis ginklas antrojo pasaulinio karo metu. Užpulti laive esantys kariai buvo veikiami šios cheminės medžiagos. Ištyrus šiuos vyrus rezultatai parodė sunykusius kaulų čiulpus, limfinę sistemą, bei ląsteles kurios natūraliai dauginosi greičiau negu įprastos ląstelės.

chemoterapija

– Mokslininkai tuo metu pradėjo domėtis, ar garstyčių dujos gali būti naudojamos prieš vėžines ląsteles, kurios taip pat dauginasi greičiau nei įprastos žmogaus kūno ląstelės. Pirmoji chemoterapijos vaistų versija buvo pavadinta “azoto garstyčiomis“.

– 1942m. Sloan-Keteringo Vėžio Centras slaptai pradėjo taikyti azoto garstyčias žmonėms, kurie turėjo išsivysčiusi krūties vėžį. Niekas nepasveiko.

– 1943m. Chemoterapijos tyrimai taip pat buvo atlikti Yale universitėte, kur buvo apie 160 pacientų. Vėlgi, nė vienas nepasveiko.

– Tačiau, kadangi chemoterapija sumažina navikus, mokslininkai buvo taip susidomėję, kad chemoterapijos tyrimus paskelbė „sėkmingais“. Palaipsniui buvo sukurta sintetinė azoto garstyčių versija, tačiau ji turėjo vieną bendrą požymį. Ji negali atskirti „sveikų“ ląstelių ir „vėžinių“. Ji žudo viską. Visos sveikos ląstelės yra taip pat greitai nužudomos kaip ir vėžinės.

– Onkologai dažnai pateikia reliatyvią rizikos statistiką, kuri žymiai pervertina chemoterapijos efektyvumą ir nuvertina žalą. Reliatyvi statistika yra kai gyvenimo trukmė padidėja nuo 2 iki 4 procentų, bet pateikiama kaip 50%, nes 2/4×100%=50%. Ir ši apgaulinga reliatyvi statistika naudojama daugelyje vaistų tyrimų ir tai yra gėdingas manipuliavimas duomenimis.

„Kaip chemikui, išmokytam interpretuoti duomenis, man nesuprantama, kad gydytojai gali ignoruoti aiškius įrodymus to, jog chemoterapija daro daug daugiau žalos nei naudos. “ – Dr. Alan C. Nixon buvęs Amerikos chemijos draugijos prezidentas.

Jei man išsivystytų vėžys, aš niekada neeičiau į standartinį vėžio gydymo centrą. Tik vėžio aukos, gyvenančios toli nuo tokių centrų, turi galimybę išgyventi. “ – Dr. Charles Mathe Prancūzijos vėžio specialistas.

Tiesioginis chemoterapijos poveikis yra …. vėžys. Žinoma, tai nurodoma tiesiai ant cheminių preparatų įspėjamųjų etikečių. Pavyzdžiui, doksorubicinas gali padidinti riziką išsivystyti leukemijai (baltųjų kraujo kūnelių vėžiu), ypač kai ji derinama su kitais chemoterapiniais vaistais ir spinduliuote.

– „Doksorubicinas gali didinti riziką išsivystyti leukemijai (baltųjų kraujo ląstelių vėžiu), ypač kai skiriama didelėmis dozėmis arba kartu su tam tikrais kitais chemoterapiniais vaistiniais preparatais ir spinduliuotės (rentgeno) terapija. Doksorubicinas gali sukelti rimtą arba net mirtinai pavojingą širdies sutrikimą gydimo metu, po kelių mėnesių, arba net metų, pasibaigus gydymui…“
https://medlineplus.gov/druginfo/meds/a682221.html

– „Kitas įprastinis vaistas – ciklofosfamidas, padidina šlapimo pūslės vėžio ir kiaušidžių vėžio riziką. Sąrašas taip ir tęsiasi“.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11426986

– Taigi, einant „gydytis“ turint vienos „rūšies“ vėžį ir sutinkant su chemoterapijos gydimu, dažnai išsivysto antrojo tipo vėžys. Jūsų onkologas dažnai tvirtins, kad sėkmingai gydė pirmąjį vėžį net tada, kai susidarė antrasis ar trečiasis vėžys, kurį tiesiogiai sukėlė chemoterapija naudojama pirminio vėžio gydymui.

– Remiantis tyrimu, atliktu Radiologijos onkologijos departamento Šiaurės Sidnėjaus vėžio centre ir paskelbto 2004 m. gruodžio mėn. Klinikinės onkologijos klinikoje, tyrimas rodo, kad tikėtinas chemoterapijos poveikis po 5 metų suaugusių žmonių išgyvenamumui yra 2,1%.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15630849

– Dr Hardin B. Jones (buvęs Kalifornijos universiteto medicinos fizikos ir fiziologijos profesorius Berkeley) nustatė, kad vėžiu sergantiems pacientai, kuriems buvo taikyta chemoterapija, mirė anksčiau nei tie, kurie atsisakė gydymo. Savo tyrime jis nustatė, kad žmonės, kurie atsisakė gydymo, gyveno vidutiniškai 12 ½ metų, o tie, kuriems buvo taikyta chemoterapija (ir kiti įprasti gydymo būdai) gyveno vidutiniškai 3 metus. http://www.rethinkingcancer.org/resources/magazine-articles/2_1-2/cancer-cures-more-deadly-than-disease.php

Chemoterapija – tai bandymas nunuodyti vėžį greičiau, negu patį kūną. Daugeliu atvejų tai neveikia. „- Dr. John R. Lee, MD

  • https://www.news-medical.net/health/History-of-Chemotherapy.aspx
  • 1. http://marc.barritault.bio.free.fr/Anticancer%20Drug%20Development/Chapter01.pdf“
  • 2. http://cancerres.aacrjournals.org/content/canres/68/21/8643.full.pdf
  • 3. https://www.nlm.nih.gov/…/oc059105.pdf
  • 4. https://www.cancer.gov/cancertopics/coping/chemotherapy-and-you.pdf
  • 5. http://www.thymic.org/uploads/reference_sub/03chemoprinc.pdf
  • 6. https://www.macmillan.org.uk/_images/Chemotherapy_English_tcm9-310005.pdf

naujienos

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.06.2019 laikas 07:28 Receptai Kvapnūs varškėčiai su apelsino žievele
Gaminame. Varškėčiai su apelsino žievele Varškę dedame į dubenį. Įmušame kiaušinį. Beriame miltus, cukrų, druską ir apelsino žievelę. Visus ingredientus išmaišome, išminkome. Tešlą padalijame nedideliais gabalėliais ir apibarstome...

Skaityti daugiau

06.11.2019 laikas 16:01 Receptai Bulviniai Blynai Su Grybų Ir Kumpio Padažu

Bulves nuskutame, nuplauname, sutarkuojame smulkia tarka. Nupilame susidariusį skystį (jeigu bulvės šviežios). Į bulvių tarkius įmušame kiaušinį, įtarkuojame svogūną, beriame miltus, druską, pipirus ir viską gerai išm...

Skaityti daugiau

19.05.2019 laikas 15:16 Receptai Liaudiški patarimai uždegimų mažinimui

Uždegimams mažinti liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai uždegimų mažinimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.11.2024 laikas 16:43 Jaunystės paslaptys: kaip požiūris keičia mūsų amžių

Amžius — tai tik skaičius, tačiau požiūris į jį gali visiškai pakeisti mūsų gyvenimo kokybę. Dauguma žmonių susiduria su iššūkiais, kai kalbama apie senatvę, tačiau teigiamas mąstymas ir aktyvus gyvenimo būdas gali padėti išlaikyti jaunatviš...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 22:46 Lipofuscinas: senėjimo pigmentas ir kaip jį sulėtinti
Lipofuscinas – tai paslaptingas pigmentas, kuris kaupiasi mūsų organizme su amžiumi, tačiau jo poveikio sužinojimas gali padėti geriau suprasti senėjimo procesus. Nors lipofuscinas nėra žalingas, jo kaupimasis gali turėti įtakos odos senėjimui ir kit...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 19:13 Vitaminas D: svarba, šaltiniai ir trūkumo pasekmės
Vitaminas D, dažnai vadinamas „saulės vitaminu“, yra esminė maistinė medžiaga, kuri daro didžiulę įtaką mūsų sveikatai ir imuniteto funkcijai. Atėjus šaltajam metų laikotarpiui, kai saulėtų dienų sumažėja, svarbu žinoti, kaip užtikrinti pakankamą šio...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 14:40 Antarktidos paslaptis: Onikso upė teka priešingai visoms taisyklėms
Antarktidą daugeliui mūsų įsivaizduojame kaip negyvo, amžinai šalto krašto erdvę, tačiau šis žemynas slepia nuostabų gamtos fenomeną — Onikso upę. Ši unikali upė, kuri atsiranda vasarą, kai ledynai tirpsta, ne tik rodo, kaip gamta išgyvena ekstremali...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 13:42 Žemę pasiekė galinga galaktikų susidūrimo smūginė banga
Kosmosas nuolat stebina mus savo neįtikėtinomis dramomis ir paslaptimis. Neseniai astronomai atskleidė, kad galaktika NGC 7318b susidūrė su keturiomis kaimyninėmis galaktikomis Stefano kvintete, sukeldama galingą smūginę bangą. Šis fenomenas ne tik a...

Skaityti daugiau