Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2018 » Rugpjūčio » 20

Vėžio chemoterapija – tai lenktynės tame, kas bus nužudytas anksčiau – sveikos ar vėžinės ląstelės

Chemoterapija – Antrojo Pasaulinio karo išradimas. Laive, kuriame buvo plukdomos sieros garstyčios, pavadinimu „nerve agent“ buvo naudojamas kaip cheminis ginklas antrojo pasaulinio karo metu. Užpulti laive esantys kariai buvo veikiami šios cheminės medžiagos. Ištyrus šiuos vyrus rezultatai parodė sunykusius kaulų čiulpus, limfinę sistemą, bei ląsteles kurios natūraliai dauginosi greičiau negu įprastos ląstelės.

chemoterapija

– Mokslininkai tuo metu pradėjo domėtis, ar garstyčių dujos gali būti naudojamos prieš vėžines ląsteles, kurios taip pat dauginasi greičiau nei įprastos žmogaus kūno ląstelės. Pirmoji chemoterapijos vaistų versija buvo pavadinta “azoto garstyčiomis“.

– 1942m. Sloan-Keteringo Vėžio Centras slaptai pradėjo taikyti azoto garstyčias žmonėms, kurie turėjo išsivysčiusi krūties vėžį. Niekas nepasveiko.

– 1943m. Chemoterapijos tyrimai taip pat buvo atlikti Yale universitėte, kur buvo apie 160 pacientų. Vėlgi, nė vienas nepasveiko.

– Tačiau, kadangi chemoterapija sumažina navikus, mokslininkai buvo taip susidomėję, kad chemoterapijos tyrimus paskelbė „sėkmingais“. Palaipsniui buvo sukurta sintetinė azoto garstyčių versija, tačiau ji turėjo vieną bendrą požymį. Ji negali atskirti „sveikų“ ląstelių ir „vėžinių“. Ji žudo viską. Visos sveikos ląstelės yra taip pat greitai nužudomos kaip ir vėžinės.

– Onkologai dažnai pateikia reliatyvią rizikos statistiką, kuri žymiai pervertina chemoterapijos efektyvumą ir nuvertina žalą. Reliatyvi statistika yra kai gyvenimo trukmė padidėja nuo 2 iki 4 procentų, bet pateikiama kaip 50%, nes 2/4×100%=50%. Ir ši apgaulinga reliatyvi statistika naudojama daugelyje vaistų tyrimų ir tai yra gėdingas manipuliavimas duomenimis.

„Kaip chemikui, išmokytam interpretuoti duomenis, man nesuprantama, kad gydytojai gali ignoruoti aiškius įrodymus to, jog chemoterapija daro daug daugiau žalos nei naudos. “ – Dr. Alan C. Nixon buvęs Amerikos chemijos draugijos prezidentas.

Jei man išsivystytų vėžys, aš niekada neeičiau į standartinį vėžio gydymo centrą. Tik vėžio aukos, gyvenančios toli nuo tokių centrų, turi galimybę išgyventi. “ – Dr. Charles Mathe Prancūzijos vėžio specialistas.

Tiesioginis chemoterapijos poveikis yra …. vėžys. Žinoma, tai nurodoma tiesiai ant cheminių preparatų įspėjamųjų etikečių. Pavyzdžiui, doksorubicinas gali padidinti riziką išsivystyti leukemijai (baltųjų kraujo kūnelių vėžiu), ypač kai ji derinama su kitais chemoterapiniais vaistais ir spinduliuote.

– „Doksorubicinas gali didinti riziką išsivystyti leukemijai (baltųjų kraujo ląstelių vėžiu), ypač kai skiriama didelėmis dozėmis arba kartu su tam tikrais kitais chemoterapiniais vaistiniais preparatais ir spinduliuotės (rentgeno) terapija. Doksorubicinas gali sukelti rimtą arba net mirtinai pavojingą širdies sutrikimą gydimo metu, po kelių mėnesių, arba net metų, pasibaigus gydymui…“
https://medlineplus.gov/druginfo/meds/a682221.html

– „Kitas įprastinis vaistas – ciklofosfamidas, padidina šlapimo pūslės vėžio ir kiaušidžių vėžio riziką. Sąrašas taip ir tęsiasi“.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11426986

– Taigi, einant „gydytis“ turint vienos „rūšies“ vėžį ir sutinkant su chemoterapijos gydimu, dažnai išsivysto antrojo tipo vėžys. Jūsų onkologas dažnai tvirtins, kad sėkmingai gydė pirmąjį vėžį net tada, kai susidarė antrasis ar trečiasis vėžys, kurį tiesiogiai sukėlė chemoterapija naudojama pirminio vėžio gydymui.

– Remiantis tyrimu, atliktu Radiologijos onkologijos departamento Šiaurės Sidnėjaus vėžio centre ir paskelbto 2004 m. gruodžio mėn. Klinikinės onkologijos klinikoje, tyrimas rodo, kad tikėtinas chemoterapijos poveikis po 5 metų suaugusių žmonių išgyvenamumui yra 2,1%.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15630849

– Dr Hardin B. Jones (buvęs Kalifornijos universiteto medicinos fizikos ir fiziologijos profesorius Berkeley) nustatė, kad vėžiu sergantiems pacientai, kuriems buvo taikyta chemoterapija, mirė anksčiau nei tie, kurie atsisakė gydymo. Savo tyrime jis nustatė, kad žmonės, kurie atsisakė gydymo, gyveno vidutiniškai 12 ½ metų, o tie, kuriems buvo taikyta chemoterapija (ir kiti įprasti gydymo būdai) gyveno vidutiniškai 3 metus. http://www.rethinkingcancer.org/resources/magazine-articles/2_1-2/cancer-cures-more-deadly-than-disease.php

Chemoterapija – tai bandymas nunuodyti vėžį greičiau, negu patį kūną. Daugeliu atvejų tai neveikia. „- Dr. John R. Lee, MD

  • https://www.news-medical.net/health/History-of-Chemotherapy.aspx
  • 1. http://marc.barritault.bio.free.fr/Anticancer%20Drug%20Development/Chapter01.pdf“
  • 2. http://cancerres.aacrjournals.org/content/canres/68/21/8643.full.pdf
  • 3. https://www.nlm.nih.gov/…/oc059105.pdf
  • 4. https://www.cancer.gov/cancertopics/coping/chemotherapy-and-you.pdf
  • 5. http://www.thymic.org/uploads/reference_sub/03chemoprinc.pdf
  • 6. https://www.macmillan.org.uk/_images/Chemotherapy_English_tcm9-310005.pdf

naujienos

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.06.2019 laikas 06:57 Receptai Vasariškas tortas su braškėmis

Gaivinantis nekeptas vasariškas tortas su braškėmis. Greitas ir skanus!

Skaityti daugiau

23.07.2019 laikas 19:56 Receptai Blynai su obuoliais

Gaminame namuose. Blynai su obuoliais. Keptuvėje įkaitiname augalinį aliejų, šaukštu formuojame blynus ir apkepame juos iš abiejų pusių. Blynai tiekiami su skystu medumi arba cukraus pudra ir cinamonu. Skanaus!

...

Skaityti daugiau

17.09.2018 laikas 10:25 Receptai Liaudiški patarimai išutimų gydymui
Išutimai liaudies medicinoje, išutimai, išutimo gydymas, išutimo receptai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
10.01.2025 laikas 19:38 Stepono jubiliejus: vienatvė, atgaila ir šeimos sugrįžimas

Stepono pasakojimas – tai liūdnas ir kartu vilties kupinas prisiminimas apie senatvės vienatvę, šeimos santykius ir atgailą. Kai šis 85-erių vyras šventė jubiliejų ligoninėje, išgyveno gilią vienatvę, nes jo vaikai buvo toli ir nesilankė. Ta...

Skaityti daugiau

10.01.2025 laikas 19:28 Poilsis ar pareiga? Šeimos konfliktas dėl tėvo sprendimo

Šeimos dinamika dažnai būna sudėtinga, ypač kai asmeniniai norai susiduria su finansiniais lūkesčiais. Ši istorija apie Nijolę ir jos vyrą atskleidžia, kaip vienas sprendimas — išeiti į pensiją — gali sukelti didžiulį šeimos konfliktą....

Skaityti daugiau

10.01.2025 laikas 19:17 Šeimos konfliktai: kailiniai, anyta ir mamos nepasitenkinimas
Šeimos santykiai dažnai būna sudėtingi, ypač kai kalbama apie emocijas, pavydą ir nesusipratimus. Šis pasakojimas apie konfliktą, kilusį tarp manęs ir mano mamos dėl kailinių, atskleidžia, kaip skirtingi požiūriai į šeimą ir santykius gali sukelti di...

Skaityti daugiau

10.01.2025 laikas 07:49 Anglies kelionė: Gyvybės atsiradimo paslaptys visatoje
Gyvybė mūsų planetoje yra nepaprasta paslaptis, tačiau naujausi moksliniai atradimai gali padėti ją atskleisti. JAV ir Kanados mokslininkai teigia, kad anglies ir kitų atomų kelionės po visatą prisideda prie planetų formavimo ir gyvybės atsiradimo. Š...

Skaityti daugiau

10.01.2025 laikas 07:42 Atleidimo menas: kaip išspręsti konfliktus santuokoje
Atleidimas yra viena iš sudėtingiausių emocinių kompetencijų, kurias reikia išmokti turint santykius. Santuokos metu partneriai susiduria su įvairiomis iššūkiais, ir gebėjimas atleisti kitas klaidas gali būti lemiamas veiksnys siekiant ilgalaikio lai...

Skaityti daugiau