Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.8K) Komentarų: (0) (29.01.2018 - 19:10)

Čigoniški burtai su adata

Burtai iš adatos – itin paprasti, o atsakymai dažnai migloti. Ir vis dėlto jais tikėjo ne viena karta, o šių burtų metodikos pradžia glūdi žiloje senovėje. Tad kodėl gi nepažaidus jais dabar? Sako, adata ne kartą yra atskleidusi gryniausią tiesą!

adata, burtai, Burtai iš adatos

• Ant dubenėlio ar lėkštelės dugno padėk 21 naują adatą, o tada iš lėto pilk ant jų vandenį. Kad ir kaip atsargiai piltum, adatėlės vis tiek judės. Pasak buriančių čigonių, susikryžiavusių adatėlių skaičius parodo, kiek žmonių šį mėnesį (mėnulio periodu) veiks nusiteikę prieš tave.

• Adatėlė taip pat gali būti panaudota kaip švytuoklė. Besiburiantis žmogus duoda savo monetą (tradiciškai šis burtas būdavo atliekamas su sidabrine moneta, bet dabar tiks bet koks metalinis pinigas, pvz., 1 EUR). Į adatą įveriamas raudonas šilkinis siūlas. Alkūne atsirėmus į stalą ranka paimama už siūlo galo taip, kad adata pakibtų tiesiai virš monetos. Tada adatai užduodami klausimai, į kuriuos būtų galima atsakyti „taip“ arba „ne“. Jei uždavus klausimą adata ima švytuoti pirmyn-atgal, tai atitinka atsakymą „Taip“. Jei svyruoja labiau kairėn-dešinėn – atsakymas „Ne“. Jei adata sukasi ratu – vadinasi, klausimas neaiškus, jį reikia perfrazuoti. Jei adata ramiai kabo ir nejuda – dar ne metas atsakyti į šį klausimą.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar