Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 2

COVID-19: Atrodo, Kad Pats Baisiausias Jau Ir Įvyko?

Viso pasaulio senkančio COVID-19 pandemiją, dabar dėmesys, daugiausiai nukreiptas Į JAV. Padėtis, kai kuriose vietose yra katastrofiška ir valdžia to neslepia. Tuo tarpu apie COVID-19 yra naujienų, kurios yra daug baisesnės ir yra iš... Ekvadoro.

Mes negalime paskelbti vaizdo įrašų dėl techninių priežasčių (paslauga su WP vaizdo įrašais nepalaikoma), todėl skelbiame viską tokia tvarka: vaizdo įrašo uždanga – nuoroda į vaizdo įrašą. Be to noriu įspėti, jei turite antivirusinę programą, jus perspės, kad žiūrėti šiuos vaizdo įrašus nesaugu:

COVID-19, pandemija, Ekvadoras, koronavirusas

VIDEO (spustelkite mygtuką „click to downlond“)

COVID-19, pandemija, Ekvadoras, koronavirusas

VIDEO (spustelkite mygtuką „click to downlond“)

COVID-19, pandemija, Ekvadoras, koronavirusas

VIDEO (spustelkite mygtuką „click to downlond“)

COVID-19, pandemija, Ekvadoras, koronavirusas

VIDEO (spustelkite mygtuką „click to downlond“)

Aišku, kad pasaulis beveik įpratęs jau priprato prie krentančius žmones gatvėse ir šiuose kadruose nebus nieko naujo. Tačiau primename, kad koronavirusas nekontroliuojamas: Irane su epidemija nuo 2020 m. kovo 1d. kovoja ekskavatoriai. Viename vaizdo įraše sausio mėnesį, buvo paskelbtas vienas pranešimas. Citata:

Kažkas jau kalba apie tai, kaip „problematiška“ modeliuoti kinijos atsaką vakarų šalyse, ir pirma, kuri nori tai padaryti, yra Italija. Pirmoji šalis, norinti sumodeliuoti atsaką į protrūkį – Italija. Tai bus protrūkis viename iš didžiausių Italijos miestų. Jie nori per Italijos valdžios institucijas ir pasaulio sveikatos organizacijas pradėti blokuoti Italijos miestus beprasmiškai bandydami sulėtinti viruso plitimą, bet jau kol jie galės sukurti ir platinti vakcinas, beje, bus tai, kur jums reikia pradėti investuoti.

Ne tik blogas, bet ir baisus scenarijus yra tai, kad jie negali jo sulaikyti, o jis taip pat mutuoja Pietų Amerikoje. Jei tai atsitiks, tai bus daug, daug blogiau nei ispaniškas gripas ir tai sugriaus visiškai pasaulio ekonomiką. Aš nekalbu, kad reikia panikuoti. Aš tiesiog manau, kad tai iš tikrųjų yra baisus dalykas – nesidalinti šia informacija su visuomene, nes jie arogantiškai mano, kad visi esame neracionalūs, nemąstantys ir neturime būti informuoti, kaip jie...

... O dabar blogiausia. Jie tikisi, kad šis dalykas mutuos toliau. Tai yra Australijos laboratorijos duomenys. Šis virusas turi labai didelę tendenciją mutuoti į labai mirtiną formą, ir PSO prognozuoja tikimybę, kad pasiekus tam tikras šikšnosparnių populiacijas Brazilijoje, mirtingumas gali šoktelti iki 15%.

Tai reiškia, tą minutę, kai išgirsite apie virusą Rio ar kur nors kitoje Lotynų Amerikos dalyje, turite nedelsdami įsitikinti, kad jūs turite mėnesiui maisto, gėrimo ir panašiai, nes jis pradės žudyti daugybę milijonų žmonių. Žmonės, kurie nuolat susiduria su tokiais skaičiais, tai ne pagrindinis dalykas, jie labiau susirūpinę jums meluoti, kad viskas nėra taip blogai, nes jų skaičiavimais, žmonių gali mirti daugiau nuo isterijos, kad užsikrės šiuo nCoV.

Taigi, mes girdėjome apie virusą Lotynų Amerikoje, todėl stebėkime ir toliau įvykius.

pasaulio naujienos kitaip... paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
avatar
0
1
Žinoma, pastebėjau, kurie staipnisu įvertina 1, šie turbut nesupranta, surasti išversti yra darbas... Tačiau, norėtusi, kad jie patys parašytų, turime tam bloga, kur gali rašyti, bet kas apie įvykius, nutikimus... tad laukiu jų darbo vaisiaus, o mes įvertinsime už jų pastangas. O, gal tiesiog nerašyti... rašyti, apie virtuve, sveikatą?
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau