Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 22

COVID-19: pasaulinė padėtis kovo 22 dieną

Nors koronavirusas siautė tik Kinijoje, įvairūs socialiniai tinklai aktyviai palaikė žodžio laisvę ir ne tik saugojo vaizdo įrašus serveriuose iš Uhano, bet ir noriai rinko juos ieškodami. Tačiau dabar politika tikrai pasikeitė ir anketos su svarbia informacija pašalinama arba pagal paieška nusileidžia į apačią. Vietoje to paieška atrenka tik šokančius „astronautus“, dar vadinamus žmonės apsirengusiais apsaugos kostiumais. Tačiau bendrą vaizdą galima susidaryti iš likusių vaizdo įrašų, kas dedasi pasaulyje.

Šie vaizdo įrašai ir susidaręs jūsų galvoje paveikslas gali priminti Apokalipsės pradžią, tačiau tik šį kartą viskas vyksta ne ekrane, o realybėje.

Maskva:

Italija:

Niujorkas:

Merilandas, JAV:

Kalifornija:

Nešvilis, Tenesio valstija, JAV:

JAV armijos inžinierių korpusas jau pareiškė, kad planuoja perimti viešbučių, stadionų ir kitų pastatų valdymą, kad būtų galima padidinti lovų skaičių. Dabar, remdamiesi stadionų ir viešbučių skaičiumi JAV, galite apskaičiuoti koks Pentagono laukiamas infekuotųjų skaičius.

Didžioji Britanija.

Žurnalistai žinomo kanalo užduoda valdžios atstovams klausimą: kodėl pirmiausia COVID-19 augimo kreivė šalyje buvo, kaip Italijoje, ir netgi ją pranoko, o paskui viskas staiga savaime susitvarkė?

COVID-19, epidemija, koronavirusas, koronavirusas, Uhano virusas

Kadangi, taip nebūna, tai Sky News kanalas stipriai įtaria, kad kiekis sergančiųjų/mirusiųjų skaičius Didžioje Britanijoje ne mažiau, jei ne didesnis, kaip Italijoje, tačiau valdžios institucijos tai slepia. 

Ispanija:

 remiantis Sky News pateiktomis diagramomis, dabar turėtų būti pirmoji Europoje ir tai, kas ten vyksta, patvirtina, kad viskas taip ir yra:

Vokietija.

Gali būti, kad visa eina į mokymus, bet ne

Prancūzija:

Egiptas:

Marokas:

Nyderlandai:

Indija:

Bulgarija:

Iranas:

Iranas. Keisti žali debesys:

Iranas, Bušehras.

Potvynis – tai ne koronavirusas, tačiau pandemijos metu kilęs potvynis – tai jau koronavirusas VISUR:

Kinija.

Kinijos ūkininkai skundžiasi, kad kažkas užkrečia jų galvijus kiaulių gripu, naudodami mažus dronus. Valdžia apžiūrėjo pateiktus dronus ir patikino ūkininkus ir užtikrino ūkininkus, kad tai kažkokie banditai.

Venesuela:

Taigi, CIVID-19 pamažu ir sistemingai tapo pasauline problema, o sąmokslo teoretikai jau kalba apie jos globalų sprendimą. Todėl, jei situacija susiklostys pagal globalios kovos scenarijų, netrukus turėtų būti tikimasi visuotinio, prievartinio skiepijimo, taigi mes sekame pokyčius. Ką tiksliai suleis žmonėms kartu su vakcinomis, mes nežinome, tačiau apskritai viskas atrodys maždaug taip:

Epidemija su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 18:06 Pas Didžiosios Britanijos Karaliene Aptiktas COVID-19

Karalienė Elžbieta II gavo teigiamą rezultatą COVID-19. Šią šokiruojančią naujieną Bekingemo rūmai patvirtino praėjus kelioms minutėms po to, kai ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) paskelbė turįs teigiamą koronaviruso rezultatą

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 14:44 Seksas Ir Koronavirusas: Ar Tai Nepavojinga?
Daugybėje šalių įvestas karantinas, milijonai žmonių yra priversti užsidaryti namie, todėl nenuostabu, kad tiek poros, tiek vieniši žmonės svarsto, ką koronavirusas reiškia jų lytiniam gyvenimui, rašoma theguardian.com. Turėdami tai omenyje, trijų skirtingų ekspertų paklausėme penkių pačių aktualiau...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija.

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 22:09 Ar 5G tinklas veikia, kaip ligų greitintuvas?
Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31...

Skaityti daugiau