Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 28

Šis galingas sirupas greitai išvalys plaučius, kraujagysles, užkirsti kelią Alzheimerio ligai, diabetui, insultui ir pagerins kraujotaką!

Ši naminė priemonė paruošta ciberžolės, imbiero, svogūno ir medaus pagrindu, kurie pasižymi efektyviomis gydomosiomis savybėmis valant plaučius ir kitus mūsų organizmo organus, o taip pat užkertant kelią tam tikriems susirgimams, tokiems kaip gripas, ir mažinant riziką susirgti Alheimerio liga, diabetu, augliais ir t.t.

Šį naminį sirupą labai lengva paruošti ir vartoti! Rezultatus jūs pastebėsite labai greitai!

Ingredientai, būtini natūralaus sirupo paruošimui:

  • 1 l vandens
  • valgomasis šaukštas trinto imbiero
  • pusė kg svogūnų
  • 2 valgomieji šaukštai šviežių citrinų sulčių
  • 2 valgomieji šaukštai ciberžolės miltelių
  • ½ arbatinio šaukštelio juodų maltų pipirų
  • 200 ml medaus

Paimkite svogūnus, nulupkite juos ir supjaustykite labai mažais gabalėliais, paskui dėkite juos į puodą ir užpilkite vandeniu. Tegu stovi mažiausiai valandą.

Užvirkite ir dėkite ciberžolę, pipirus ir imbierą, tegu verda 1 min, uždenkite dangčiu ir palikite kol pilnai atauš.

Nukoškite mišinį ir supilkite citrinos sultis bei medų, kruopščiai permaišykite, naudodami medinį šaukštą.

Pilkite sirupą į švarią stiklinę tarą ir laikykite šaldytuve.

Rekomenduojama vartoti 1 valgomąjį šaukštą sirupo tuščiu skrandžiu ir 2 šaukštus prieš pietus, naudokite kol sirupas baigsis, iki tol jūsų plaučiai turi būti visai švarūs, ir jūs pastebėsite pokyčius savo kūne.

Kokios yra sirupo ingredientų gydomosios savybės?

Citrina – gera priemonė organizmo detoksikacijai. Dėka jos vaistinių savybių bus sveiki ne tik  jūsų plaučiai, bet pagerės ir kraujo sveikata.

Imbieras – labai efektyvi priemonė, kurią rekomenduojama vartoti kasdien, norint pašalinti toksinus, kurie kaupiasi mūsų organizme. Be to, jis gali stabilizuoti gliukozės, cholesterino ir trigliceridų lygį.

Ciberžolė – tikrai naudinga mūsų organizmui dėl savo maistingųjų medžiagų, kurios padeda mums deginti riebalus, kurie prilimpa prie kraujagyslių sienelių ir apsunkina kraujo cirkuliaciją. Iš kitos pusės, valo visą kūną per labai trumpą laiką.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar