Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Birželio » 27

Tuvoje žmogus sulaužytu stuburu išgyveno mėnesį lokio urve

Ši istorija gali pasirodyti vieniems neįmanoma, kitiems siaubinga, bet kokiu atveju tai tik įrodo žmogaus gebėjimą išgyventi. Tačiau, kaip jam pavyko išgyventi lokio urve... tampa mįslė.

Viskas įvyko prieš mėnesį, kai socialiniuose tinkluos pasirodė siaubingas vaizdo įrašas, be jokio paaiškinimo. Vaizdo įraše buvo matyti, kaip žmogus miesto ligoninėje guli visiškai išsekęs, su didelėmis ant kūno žaizdomis. Tai tiesiog kraupus vaizdas (paranormal.lt).

Tačiau, žmogus buvo visiškai supratingas. Jo vardas „Aleksandas“.  Daugelis komentaruose aptarinėjo, tai turbūt bomžas, narkomanas, ar tiesiog tas ir anas kartu sudėjus.

Išsekimas, Trauma, Išgyvenimas, Alkis, badas, lokys, paranormal.lt

Tačiau antradienį pasirodė papildoma informacija apie šį žmogų. Tinklalapis EADaily pranešė, kad šį žmogų surado miške, jis gulėjo lokio urve. Ji aptiko visiškai netikėtai medžiotojai su šunimis ir pakvietė žmones.

Kai medžiotojai pamatė šį žmogų urve, jie pamanė, kad tai išdžiūvęs negyvėlis. Jie buvo šoke, kai suprato, kad „negyvėlis“ gyvas.

Vyrui buvo sulaužyta nugara. Vėliau, jis pasakė, kad tai padarė lokys, kuris užpuolė jį miške, o vėliau nutempė į urvą, paversdamas „gyvą konservą“.

Nealkanas lokys gali savo auką užkasti, kad vėliau esant badui, atkasti.

Urve Aleksandas praleido visą mėnesį ir visiškai neaišku, kaip jis tokios būklės sugebėjo išgyventi be vandens ir maisto. Vyras sako, kad jam padėjo tai, kad gėrė savo šlapimą, bet tikriausiai į urvą patekdavo dar lauko vandens, nes vien šlapimu, jis turbūt negalėtų išgyventi.

Išsekimas, Trauma, Išgyvenimas, Alkis, badas, lokys, paranormal.lt

Aišku vieną, kad vyriškis visą mėnesį nieko nevalgė, tuo patikėti, kur kas lengviau, Aleksandras pavirto oda aptrauktu skeletu ar gyva mumija.

Pasak, mediku jis gali nedaug judinti rankas atmerkti akis, bet iš principo jis visiškai ne judrus, o jo žaizdos atsivėrusios nuo ilgaus gulėjimo. Jis pasakė tik vardą, pavardės ir kiek metų nepasakė, arba jis neatsimena ar tiesiog nenorėjo sakyti.

Jei ši istorija autentiška, tai tik įrodo, koks gali būti žmogus gyvybingas. Nekarta yra buvę, kad miške pasiklydę žmonės miršta, per kelias dienas, neiškentę karščio, alkio ir praradę viltį. Aleksandras gi, praleido visą mėnesį po žeme ir turbūt girdėjo, kaip lokys, kuris jį užpuolė vaikšto šalimais ir, bet kokia akimirka gali ateiti ir suvalgyti jį. Tačiau, ir tokioje būklėje jis išliko sveiku protu.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar