Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 28

Įrodytas Receptas Gydyti Sunkų Radikulitą Su Liepų Lapais

Šį receptą sužinojau atsitiktinai iš moters su kartono dėžute, kuri manęs paklausė, kur auga liepa.

Į mano atsakymą, kad ji dar nežydi, o rinkti dar ankstoka, moteris papasakojo, kad maždaug prieš dešimt metų, vos vaikščiojo. Tai stipriai skaudėjo kojos ir nugara – radikulitas.

Liepų lapai, radikulitas, nugaros skausmas, liaudies medicina

Jos pažįstama draugė davė receptą, po kurio panaudojimo, ji ilgam pamiršo ligą.

Gegužę (prieš žydint liepai!) prisirinkite šio medžio lapus. Prikimšti sandariai puodą, užpilkite verdančiu vandeniu ir penkias minutes palaikykite po uždarytu dangčiu.

Tada padarykite kompresą. Ant lovos padėkite šiltą antklodę, ant jos užklijuokite plėvelę, ant viršaus lapus, pašildytus iki tokios temperatūros, kokią kūnas gali atlaikyti.

Liepų lapai, radikulitas, nugaros skausmas, liaudies medicina

Atsigulkite ant jų, apsivyniokite, jei plėvelė ir antklodė didelė, tai puiku, atsigulus plėveles kraštus ir antklode uždėkite ant savęs, kad būtų kuo šilčiau. Gulėkite taip, kol lapai atvės. Darykite tai penkias naktis iš eilės. Lapai, kiekvieną kartą turi būti nauji. Skausmas jus paliks ilgam.

Vyras, kuriam šią procedūrą padarėme 2004 metais, pakartoti kitais metais atsisakė, sakydamas, kad jo nugaros ir apatinės nugaros dalies skausmai jo nebejaudina.

paranormal.lt

 

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau