Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugpjūčio » 6

Išsirinkite vieną puodelį: tai atskleidžia itin svarbią detalę apie jus

Išsirinkę vieną puodelį sužinosite apie save tai, apie ką nebūtumėte pagalvoję. Paprastas, ilgai netrunkantis pasirinkimas atskleidžia slapčiausius jūsų bruožus.

bruožai, charakteris, puodelis, testas

1. Esate ekstravaganitiškas žmogus, kuris mėgsta bendrauti. Greitai perprantate žmones. Mėgstate gyvūnus, filmus, įdomius pokalbius. Jums patinka kalbėtis su šeima, draugais.

2. Iš gyvenimo trokštate kokybės. Esate žmogus, kuriam nepatinka sudaryta tvarka, kuri neatitinka jūsų numatytų lūkesčių. Atrodote pasitikintis savimi, tačiau gana dažnai palūžtate. Esate protingas, mėgstate viską kontroliuoti.

3. Jums patinka padėti žmonėms. Sėkmingai dirbate, derinate organizacinius reikalus net ilsėdamiesi. Turėtumėte daugiau laiko skirti savo asmeniniams tikslams ir laisvalaikiui.

4. Jūs nuolat skubate ir jums nuolat trūksta valandų paroje. Jums nepatinka būti vienišais ir likti su savo mintimis, todėl stengiatės būti nuolat užsiėmę.

5. Gyvenime jums trūksta emocijų. Stengiatės viską išgyventi ramiai ir taikiai, tačiau plaukti pagal srovę nėra jūsų gyvenimo tikslas. Pats laikas apsispręsti, kas pagaliau jums galėtų atnešti laimę.

6. Esate darbštus žmogus, vadovaujatės protu ir nerodote savo jausmų. Mylite gyvenimą, vertinate kiekvieną akimirką. Jūs trokštate jaustis naudingais.

7. Dažnai nerimaujate dėl to, ko nebuvote suplanavę, todėl pasistenkite viską suplanuoti iš anksto, kad išvengtumėte staigmenų.

8. Esate nervingas ir paslaptingas žmogus. Vis dėlto jūsų galvoje sukasi šimtai idėjų, kurias jūs trokštate realizuoti.

9. Jums patinka, kai esate mylimas ir garbinamas. Jūsų ideali knyga susideda iš išmintingų pokalbių, gerų knygų, naujų žinių ir mėgstamos muzikos. Jūs visada išliekate mandagus.

10. Esate labai aktyvus, tačiau nešvaistykite laiko veltui: imkitės naujų idėjų, galimybių. Jūs esate nuoseklus ir siekiate kūrybiškumo.

11. Esate linksmas, kūrybiškas, nuoširdus žmogus. Dažnai vykdote plataus masto projektus. Deja, gana dažnai priimate sprendimus, dėl kurių gali tekti pasigailėti.

12. Esate linksmas, ekscentriškas žmogus, kuris žiūri į gyvenimą per rožinės spalvos akinius. Paprastai žmonės jus myli ir nori būti su jumis. Vis dėlto, nepamirškite ir savęs: skirkite laiko savo pomėgiams.

13. Jūs dažnai nerimaujate dėl kitų žmonių, tačiau pats esate visiškai paprastas, patiklus žmogus. Dažnai kaltinate kitus dėl savo nesėkmių, tačiau nepamirškite, kad visi yra savo laimės kalviai.

14. Jums patinka mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais, su malonumu galite leisti dienas paplūdimyje su šaltu gėrimu rankoje. Jūs mėgaujatės prabanga, jums patinka komfortas.

15. Jums patinka būti dėmesio centre ir linksminti žmones. Norite, kad visi jums būtų malonūs, mėgstate bendrauti su įdomiais žmonėmis. Jūs siekiate nepraleisti progos užsukti į bet kokį vakarėlį, kad tik būtumėte įvykių sūkuryje.

naujienos

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.01.2020 laikas 22:19 Kaip linų sėmenimis pravalyti žarnyną, pagerinti tuštinimąsi ir sulieknėti
Linų sėklos ypač naudingos norint išvalyti storąją žarną ir pašalinti atliekas. Kurios kenkia sveikatai. Šį efektą galima pasiekti derinant sėklas su kefyrų, stimuliuojant žarnyną.

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 13:57 Ko Laukti Iš 2020-ųjų Pagal Kinų Zodiaką?

2020-ieji atvers naują gyvenimo ciklą. Pagal kinų Zodiaką, juos globoja Žiurkė – pirmasis iš dvylikos metų ciklo gyvūnų. Prognozuojama, kad kitąmet kiekvienas Zodiako ženklas turės galimybę pradėti viską iš naujo – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Ko galime tikėtis kiekvi...

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 13:15 Kaip Kinijoje atsirado naujas mirtinas koronavirusas?

Genetinė analizė rodo, kad naujas, jau nusinešęs 17 gyvybių koronavirusas iš Uhano, į žmones galėjo persikelti iš gyvačių. Gyvatės virusą galėjo pasigauti nuo šikšnosparnių maisto turguje, kuriame buvo prekiaujama abiem gyvūnų rūšimis.

...

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 12:31 Mokslininkai tikina, kad karvės kalbasi ir apie jausmus, ir apie maistą

Naujas mokslininkų tyrimas rodo, kad karvės kalbasi ir pasakoja, kaip jaučiasi. Remiantis Sidnėjaus universiteto mokslininkų tyrimais, gyvūnai pasižymi individualiomis balso ypatybėmis ir keičia garso toną priklausomai nuo emocijų.

...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 23:19 Paprastas būdas, kaip laikyti pomidorus ištisus metus
Pomidorų žiemą daugiau nereikės pirkti! Daržoves kruopščiai nuplauname ir nusausiname rankšluosčiu. Įdedame į sandarų maisto produktams skirtą maišelį ir dedame į šaldiklį.

Skaityti daugiau