Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2018 » Rugpjūčio » 6

Išsirinkite vieną puodelį: tai atskleidžia itin svarbią detalę apie jus

Išsirinkę vieną puodelį sužinosite apie save tai, apie ką nebūtumėte pagalvoję. Paprastas, ilgai netrunkantis pasirinkimas atskleidžia slapčiausius jūsų bruožus.

bruožai, charakteris, puodelis, testas

1. Esate ekstravaganitiškas žmogus, kuris mėgsta bendrauti. Greitai perprantate žmones. Mėgstate gyvūnus, filmus, įdomius pokalbius. Jums patinka kalbėtis su šeima, draugais.

2. Iš gyvenimo trokštate kokybės. Esate žmogus, kuriam nepatinka sudaryta tvarka, kuri neatitinka jūsų numatytų lūkesčių. Atrodote pasitikintis savimi, tačiau gana dažnai palūžtate. Esate protingas, mėgstate viską kontroliuoti.

3. Jums patinka padėti žmonėms. Sėkmingai dirbate, derinate organizacinius reikalus net ilsėdamiesi. Turėtumėte daugiau laiko skirti savo asmeniniams tikslams ir laisvalaikiui.

4. Jūs nuolat skubate ir jums nuolat trūksta valandų paroje. Jums nepatinka būti vienišais ir likti su savo mintimis, todėl stengiatės būti nuolat užsiėmę.

5. Gyvenime jums trūksta emocijų. Stengiatės viską išgyventi ramiai ir taikiai, tačiau plaukti pagal srovę nėra jūsų gyvenimo tikslas. Pats laikas apsispręsti, kas pagaliau jums galėtų atnešti laimę.

6. Esate darbštus žmogus, vadovaujatės protu ir nerodote savo jausmų. Mylite gyvenimą, vertinate kiekvieną akimirką. Jūs trokštate jaustis naudingais.

7. Dažnai nerimaujate dėl to, ko nebuvote suplanavę, todėl pasistenkite viską suplanuoti iš anksto, kad išvengtumėte staigmenų.

8. Esate nervingas ir paslaptingas žmogus. Vis dėlto jūsų galvoje sukasi šimtai idėjų, kurias jūs trokštate realizuoti.

9. Jums patinka, kai esate mylimas ir garbinamas. Jūsų ideali knyga susideda iš išmintingų pokalbių, gerų knygų, naujų žinių ir mėgstamos muzikos. Jūs visada išliekate mandagus.

10. Esate labai aktyvus, tačiau nešvaistykite laiko veltui: imkitės naujų idėjų, galimybių. Jūs esate nuoseklus ir siekiate kūrybiškumo.

11. Esate linksmas, kūrybiškas, nuoširdus žmogus. Dažnai vykdote plataus masto projektus. Deja, gana dažnai priimate sprendimus, dėl kurių gali tekti pasigailėti.

12. Esate linksmas, ekscentriškas žmogus, kuris žiūri į gyvenimą per rožinės spalvos akinius. Paprastai žmonės jus myli ir nori būti su jumis. Vis dėlto, nepamirškite ir savęs: skirkite laiko savo pomėgiams.

13. Jūs dažnai nerimaujate dėl kitų žmonių, tačiau pats esate visiškai paprastas, patiklus žmogus. Dažnai kaltinate kitus dėl savo nesėkmių, tačiau nepamirškite, kad visi yra savo laimės kalviai.

14. Jums patinka mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais, su malonumu galite leisti dienas paplūdimyje su šaltu gėrimu rankoje. Jūs mėgaujatės prabanga, jums patinka komfortas.

15. Jums patinka būti dėmesio centre ir linksminti žmones. Norite, kad visi jums būtų malonūs, mėgstate bendrauti su įdomiais žmonėmis. Jūs siekiate nepraleisti progos užsukti į bet kokį vakarėlį, kad tik būtumėte įvykių sūkuryje.

naujienos

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.01.2022 laikas 00:09 Laidotuvių direktorius Jungtinėje Karalystėje atskleidė, kad niekada nemačiau tiek daug mirčių

Laidotuvių direktorius Johnas O'Looney (John O’Looney), dirbantis Milton Keyneso (Milton Keynes) šeimos laidojimo paslaugų įmonėje Milton Keynese, Anglijoje, neseniai duotame interviu portalui kla.tv pasidalijo informacija, kad neregėtai daug miršta 20-ies, 30-ies ir 40-ies metų amžiaus...

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:23 Neįprastas snygis Artimuosiuose Rytuose atnešė ir džiaugsmo, ir nelaimių

Ketvirtadienį Jeruzalę ir rytinę Viduržemio jūros dalį padengė sniego kilimas, nes reta audra šventąjį miestą pavertė žiemos stebuklų šalimi, tačiau sukėlė rūpesčių Sirijos pabėgėliams regione.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:17 Egipte užfiksuota šalčiausia žiema per dešimtmetį
Šių metų žiemos sezonas Egipte buvo šalčiausias per pastarąjį dešimtmetį, o temperatūra buvo 8 °C žemesnė už vidutinę sezono temperatūrą.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:13 Jeruzalėje, Izraelyje, iškrito retas sniegas

Ta pati audra, kuri šios savaitės pradžioje paralyžiavo Graikiją ir Turkiją, 2022 m. sausio 27 d. atnešė retą sniegą į Jeruzalės miestą Izraelyje.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 19:42 Istorijos paslaptys. Ekvadoro požeminių labirintų pėdsakais
1965 metais Argentinos etnologas, vengrų kilmės Juan Moricz su vietinių indėnų pagalba Ekvadore, Morona Santiago provincijos rytinėje dalyje aptiko didelį požeminį labirintą. Jame rasta nemažai unikalių artefaktų, iš kurių J. Moricz surinko nemažą kolekciją....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 15:03 Receptai | Patiekalai Dešrelės mielinė tešloje su sūriu orkaitėje
Ši mielinė tešla yra nerealiai skani, labai puri ir ilgai lieka minkšta. Aš mėgstu tokių dešrelių tešloje prikepti savo šeimai, vaikams įdedu į mokyklą, o vyrui į darbą, kai atsibosta visi kiti įprasti patiekalai....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 10:01 Receptai | Patiekalai Dešrelės bemielėje tešloje su kefyru ir sūriu - gamintos keptuvėje
Kartas nuo karto taip norisi visiškai paprasto naminio maisto. Jokių mandrų receptų, jokių ingredientų, kurių reiktų ieškoti parduotuvėse, o viskas būtų šalia. Kartais tam labai tinka dešrelės. Šis patiekalas bus būtent toks....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 09:20 Receptai | Patiekalai Rinkitės šį receptą! Sultingas jautienos karbonadas

Sakysite, kad tai neįmanoma. Bet dar ir kaip įmanoma. Žinoma, jei tik viską teisingai padarysite, tik tuomet karbonadai iš kietos mėsos bus sultingi ir labai skanūs. Aš su jumis šį kartą pasidalinsiu savo paslaptimis kaip tai padaryti.

...

Skaityti daugiau