Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 25

Kada Seulas taps Šeolu?

2020 m. balandžio 21 d., CNN žurnalistai, cituodami bevardį šaltinį iš Bartųjų rūmų, pirmieji pranešė apie tariamą Šiaurės Korėjos diktatoriaus Kim Jong Uno mirtį.

Oficialaus pareiškimo KLDR nebuvo, informacijos šia tema buvo mažai – didžioji dauguma gandai ir nuogirdos, bet balandžio 24 d. naujienos pasklido, kaip iš kibiro:

Apie tai, kad ponas Kim Jong Unas yra labiau miręs nei gyvas, pranešė tai dar balandžio 21 d., be to šią žinią niekas neskubėjo paskelbti, niekas negarantuotas, kad bus tiksli informacija, kadangi pirmas kas pranešė buvo CNN. Galimai, tai gali būti melagingas pranešimas, kurį išplatino CNN. Mes pabandysime paanalizuoti, Kim mirties priežastį (jei jis galimai yra miręs), kam tai naudinga, tai paskelbti ir išplatinti tokią žinią, nes paprastai tokiame amžiuje žmonės nemiršta. Ir kas laukia Šiaurės Korėjos, po Kim Jong Uno mirties? Tai galimai, panašiau į valstybės perversmą arba užmaskuota mirtį, kad būtų galima pasitraukti nuo valstybės valdymo ir darbų, ir perduoti valdymą kitam asmeniui.

Mes nežinome, kas labiau kontroliuoja Šiaurės Korėją – kinai ar amerikiečiai ir globalaus centro, tačiau prie bent kokio varianto Kim Jong Unas pasauliniame kontekste pakibo tarp kūjo ir priekalo.

Tęsti paliaubas su amerikiečiais - reiškia gauti karštus sveikinimus nuo Kinijos. Pradėti konfliktuoti su JAV - reiškia gauti karštus sveikinimus iš Pentagono. Kadangi Kim Jong Unas nepanašus į kamikadzę, tai buvo visiškai normalus variantas, pasirinkimas "nušokti“ nuo lentos, kad supervalstybės pačios išsiaiškintu tarp save be jo. Remiantis variantais išsakytais aukščiau „atsistatydamas“ neatmetamas ir netgi daugiau...

Taigi, visas demokratinis pasaulis, daugelį metų juokiasi iš Šiaurės Korėjos televizijos pareiškimų, kad Kim Jong Unas – kažkas panašaus į didelę dievybę, kuri nužengė iš dangaus, kad Šiaurės Korėjos žmonės būtų laimingi. Bet iš tikrųjų tokiuose pareiškimuose maža juoko ir kažko panašaus mes neatmetame.

Konspirologai jau seniai įtaria, kad visų rūšių karaliukai ir kitus didžius lyderius atsiunčiami iš NSO, tipo, kaip „į komandiruotę“ arba „ į atostogas“ – kad pasilinksminti. Be to, yra imperatoriaus Aleksandro I sodininko įrodymas, kuris sėdėjęs krūmuose pamatė, kaip caras pateko į NSO ir išvyko skubiais reikalais. Žmonėms pasakė, kad caras nei tai mirė, nei tai „pasišalino iš pasaulio“, bet sodininkas papasakojo viską, kaip per išpažintį. Taigi ponas Kim Jong Unas, taip pat galėjo atlikti panašų manevrą. 

Natūralu, kad tai visos sąmokslo teologinės versijos ir kas ten buvo, mes tikrai nežinome. Bet, jei jūs laikotės vadinamųjų „visuotinai priimtų paradigmų“, tai kol kas viskas atrodo, kaip valstybės perversmas, kurio dėka Kim galėjo atsistatydinti. O, kaip dabar elgsis naujoji ranka, kas ta nauja ranka valdys – klausimas yra labai, labai rimtas, atsakymai į juos gali eiti toli už Korėjos pusiasalio ribų.

Prieš kelerius metus, kai vyko konfliktas tarp KLDR ir JAV, kai Trumpas ir Kim apsikeitė pareiškimuose  „branduoliniais smūgiais“, mes ankščiau supažindinome skaitytojus su garsiojo Izraelio kabalisto Levi Saadia Nahmani pranašyste.

1994 metais, likus maždaug mėnesiui iki mirties, jis netikėtai perspėjo, kad didžiausią pavojų Izraeliui kelia Šiaurės Korėja. „Ne Sirija, ne Persija (Iranas), ne Babilonas (Irakas), nei Kadafis (Libija). Korėja ateis čia!“, - sakė rabinas savo nustebintiems klausytojams:

Ankščiau Nahmani tiksliai numatė 1967 m. Šešių dienų karą ir 1973 m. dar vadinama Ramadano karą, todėl rabino žodžiai ką nors reiškia – ignoruoti jų negalima. Dar daugiau...

Interviu Breaking Israel News vienas iš rabino mokinių pasakė ir išsamiai paaiškino keletą jo žodžių apie būsimus įvykius:

Rabinas Levi Saadia Nahmani tiesiogiai mums pasakė, kad tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos prasidės branduolinis karas. Šiaurės Korėja užpuls Seulą, Pietų Korėjos sostinę, kas patvirtina misticizmo – kabalos Zohar knyga. Ten sakoma, kad šalis „nuo žemės pakraščio“ pradės karą prie Romą, tris mėnesius. Gaublys apvalus, ten nėra kraštų. Tačiau, tarptautinė datos keitimo linija praeina per Šiaurės Korėją. Ši sąlyginė linija faktiškai yra skiriamoji planetos linija, su jos pradžia ir pabaiga“.

Ypatingą dėmesį Nahmani atkreipė į žodį Seulas - tai yra Pietų Korėjos sostinę. Keistu sutapimu jis suderinamas su žodžiu She‘ol (Šeolas) – tai yra mirusiųjų pasaulis ir požemis. Gali būti, kad tai yra tiesioginė užuomina į branduolinį sprogimą – tai yra, kad Seulas bus pirmas Šeolas, po kurio bus daug tokių „šeolų“ visame pasaulyje.

Neįmanoma manyti, kad Šiaurės Korėja imsis pulti Izraelį sausuma ar jūra – tai labai mažai tikėtina. Tačiau iš kur Iranas gauna branduolinę ir raketų technologiją? Teisingai – viskas buvo nupirkta Šiaurės Korėjoje. Todėl, jei Iranas numes atominę bombą ant Izraelio – bomba didesne dalimi bus korėjiečių. Tai reiškia, kad Šeolas į Izraelį atvyks iš Korėjos.

1994 m. KLDR neturėjo jokios įprastos raketų technologijos, ypač atominės bombos. Ir 1994 m. Iranas intensyviai dalyvavo nuolatiniame kare su Iraku, o Izraelis nežadėjo bombarduoti. Bet per 25 metus viskas pasisuko taip, kaip Nahmani prognozavo, todėl likusios jo pranašystės turi būti įgyvendintos.

Po to, kai Trumpas padarė spaudimą Kim, o KLDR nutraukė branduolinius sprogimus ir ICBM bandymus – Šeola pranašystės įgyvendinimas buvo sustabdytas. Tačiau, dabar jei Kim yra miręs, o įpėdiniui, kažkaip reikės nustatyti savo autoritetą – tai yra įrodyti save Šiaurės Korėjos elitui – parodyti, kaip jis nekenčia JAV. O geriausia proga įrodyti save yra „mažas pergalingas karas“. Na, arba bent jau atnaujinti branduolinius ir raketų bandymus.

Kita vertus, jei amerikiečiai bus įpėdinio globėjai, didžioji Kinijos kaimynė gali paglostyti Korėjos generolus per petį ir įkvėpti maištauti – kad tie patys suduotų smūgį Seului.

Todėl, atsižvelgiant į Nahmani pranašystes ir akivaizdžias Šiaurės Korėjos vidaus politines perspektyvas, karas Korėjos pusiasalyje gali prasidėti, bet kurią akimirką, todėl mes stebėkime įvykių raidą.

Norių, skaitytojams pasakyti, kad tai mano asmeninė analitinė, nuomonė, kuria remiuosi pagal užsienio spaudą ir savo nuomone, todėl galite sutikti su ja ir nesutikti, dėl Kim mirties tiek daug informacijos, tiksliau slaptos, kur nesuprasi, kas iš tikro vyksta, bet kad kritinė žmogaus būklė tai tikrai, ilgai laukti neteks, bet šio straipsnio esmė ne jo mirtis, ar jis gyvas, bet kas kas darosi, ir gali įvykti.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau