Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2020 » Balandžio » 25

Kada Seulas taps Šeolu?

2020 m. balandžio 21 d., CNN žurnalistai, cituodami bevardį šaltinį iš Bartųjų rūmų, pirmieji pranešė apie tariamą Šiaurės Korėjos diktatoriaus Kim Jong Uno mirtį.

Oficialaus pareiškimo KLDR nebuvo, informacijos šia tema buvo mažai – didžioji dauguma gandai ir nuogirdos, bet balandžio 24 d. naujienos pasklido, kaip iš kibiro:

Apie tai, kad ponas Kim Jong Unas yra labiau miręs nei gyvas, pranešė tai dar balandžio 21 d., be to šią žinią niekas neskubėjo paskelbti, niekas negarantuotas, kad bus tiksli informacija, kadangi pirmas kas pranešė buvo CNN. Galimai, tai gali būti melagingas pranešimas, kurį išplatino CNN. Mes pabandysime paanalizuoti, Kim mirties priežastį (jei jis galimai yra miręs), kam tai naudinga, tai paskelbti ir išplatinti tokią žinią, nes paprastai tokiame amžiuje žmonės nemiršta. Ir kas laukia Šiaurės Korėjos, po Kim Jong Uno mirties? Tai galimai, panašiau į valstybės perversmą arba užmaskuota mirtį, kad būtų galima pasitraukti nuo valstybės valdymo ir darbų, ir perduoti valdymą kitam asmeniui.

Mes nežinome, kas labiau kontroliuoja Šiaurės Korėją – kinai ar amerikiečiai ir globalaus centro, tačiau prie bent kokio varianto Kim Jong Unas pasauliniame kontekste pakibo tarp kūjo ir priekalo.

Tęsti paliaubas su amerikiečiais - reiškia gauti karštus sveikinimus nuo Kinijos. Pradėti konfliktuoti su JAV - reiškia gauti karštus sveikinimus iš Pentagono. Kadangi Kim Jong Unas nepanašus į kamikadzę, tai buvo visiškai normalus variantas, pasirinkimas "nušokti“ nuo lentos, kad supervalstybės pačios išsiaiškintu tarp save be jo. Remiantis variantais išsakytais aukščiau „atsistatydamas“ neatmetamas ir netgi daugiau...

Taigi, visas demokratinis pasaulis, daugelį metų juokiasi iš Šiaurės Korėjos televizijos pareiškimų, kad Kim Jong Unas – kažkas panašaus į didelę dievybę, kuri nužengė iš dangaus, kad Šiaurės Korėjos žmonės būtų laimingi. Bet iš tikrųjų tokiuose pareiškimuose maža juoko ir kažko panašaus mes neatmetame.

Konspirologai jau seniai įtaria, kad visų rūšių karaliukai ir kitus didžius lyderius atsiunčiami iš NSO, tipo, kaip „į komandiruotę“ arba „ į atostogas“ – kad pasilinksminti. Be to, yra imperatoriaus Aleksandro I sodininko įrodymas, kuris sėdėjęs krūmuose pamatė, kaip caras pateko į NSO ir išvyko skubiais reikalais. Žmonėms pasakė, kad caras nei tai mirė, nei tai „pasišalino iš pasaulio“, bet sodininkas papasakojo viską, kaip per išpažintį. Taigi ponas Kim Jong Unas, taip pat galėjo atlikti panašų manevrą. 

Natūralu, kad tai visos sąmokslo teologinės versijos ir kas ten buvo, mes tikrai nežinome. Bet, jei jūs laikotės vadinamųjų „visuotinai priimtų paradigmų“, tai kol kas viskas atrodo, kaip valstybės perversmas, kurio dėka Kim galėjo atsistatydinti. O, kaip dabar elgsis naujoji ranka, kas ta nauja ranka valdys – klausimas yra labai, labai rimtas, atsakymai į juos gali eiti toli už Korėjos pusiasalio ribų.

Prieš kelerius metus, kai vyko konfliktas tarp KLDR ir JAV, kai Trumpas ir Kim apsikeitė pareiškimuose  „branduoliniais smūgiais“, mes ankščiau supažindinome skaitytojus su garsiojo Izraelio kabalisto Levi Saadia Nahmani pranašyste.

1994 metais, likus maždaug mėnesiui iki mirties, jis netikėtai perspėjo, kad didžiausią pavojų Izraeliui kelia Šiaurės Korėja. „Ne Sirija, ne Persija (Iranas), ne Babilonas (Irakas), nei Kadafis (Libija). Korėja ateis čia!“, - sakė rabinas savo nustebintiems klausytojams:

Ankščiau Nahmani tiksliai numatė 1967 m. Šešių dienų karą ir 1973 m. dar vadinama Ramadano karą, todėl rabino žodžiai ką nors reiškia – ignoruoti jų negalima. Dar daugiau...

Interviu Breaking Israel News vienas iš rabino mokinių pasakė ir išsamiai paaiškino keletą jo žodžių apie būsimus įvykius:

Rabinas Levi Saadia Nahmani tiesiogiai mums pasakė, kad tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos prasidės branduolinis karas. Šiaurės Korėja užpuls Seulą, Pietų Korėjos sostinę, kas patvirtina misticizmo – kabalos Zohar knyga. Ten sakoma, kad šalis „nuo žemės pakraščio“ pradės karą prie Romą, tris mėnesius. Gaublys apvalus, ten nėra kraštų. Tačiau, tarptautinė datos keitimo linija praeina per Šiaurės Korėją. Ši sąlyginė linija faktiškai yra skiriamoji planetos linija, su jos pradžia ir pabaiga“.

Ypatingą dėmesį Nahmani atkreipė į žodį Seulas - tai yra Pietų Korėjos sostinę. Keistu sutapimu jis suderinamas su žodžiu She‘ol (Šeolas) – tai yra mirusiųjų pasaulis ir požemis. Gali būti, kad tai yra tiesioginė užuomina į branduolinį sprogimą – tai yra, kad Seulas bus pirmas Šeolas, po kurio bus daug tokių „šeolų“ visame pasaulyje.

Neįmanoma manyti, kad Šiaurės Korėja imsis pulti Izraelį sausuma ar jūra – tai labai mažai tikėtina. Tačiau iš kur Iranas gauna branduolinę ir raketų technologiją? Teisingai – viskas buvo nupirkta Šiaurės Korėjoje. Todėl, jei Iranas numes atominę bombą ant Izraelio – bomba didesne dalimi bus korėjiečių. Tai reiškia, kad Šeolas į Izraelį atvyks iš Korėjos.

1994 m. KLDR neturėjo jokios įprastos raketų technologijos, ypač atominės bombos. Ir 1994 m. Iranas intensyviai dalyvavo nuolatiniame kare su Iraku, o Izraelis nežadėjo bombarduoti. Bet per 25 metus viskas pasisuko taip, kaip Nahmani prognozavo, todėl likusios jo pranašystės turi būti įgyvendintos.

Po to, kai Trumpas padarė spaudimą Kim, o KLDR nutraukė branduolinius sprogimus ir ICBM bandymus – Šeola pranašystės įgyvendinimas buvo sustabdytas. Tačiau, dabar jei Kim yra miręs, o įpėdiniui, kažkaip reikės nustatyti savo autoritetą – tai yra įrodyti save Šiaurės Korėjos elitui – parodyti, kaip jis nekenčia JAV. O geriausia proga įrodyti save yra „mažas pergalingas karas“. Na, arba bent jau atnaujinti branduolinius ir raketų bandymus.

Kita vertus, jei amerikiečiai bus įpėdinio globėjai, didžioji Kinijos kaimynė gali paglostyti Korėjos generolus per petį ir įkvėpti maištauti – kad tie patys suduotų smūgį Seului.

Todėl, atsižvelgiant į Nahmani pranašystes ir akivaizdžias Šiaurės Korėjos vidaus politines perspektyvas, karas Korėjos pusiasalyje gali prasidėti, bet kurią akimirką, todėl mes stebėkime įvykių raidą.

Norių, skaitytojams pasakyti, kad tai mano asmeninė analitinė, nuomonė, kuria remiuosi pagal užsienio spaudą ir savo nuomone, todėl galite sutikti su ja ir nesutikti, dėl Kim mirties tiek daug informacijos, tiksliau slaptos, kur nesuprasi, kas iš tikro vyksta, bet kad kritinė žmogaus būklė tai tikrai, ilgai laukti neteks, bet šio straipsnio esmė ne jo mirtis, ar jis gyvas, bet kas kas darosi, ir gali įvykti.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:12 Receptai | Patiekalai Charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis

Labai skani, šiek tiek aštrumo turinti charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis! Ji gaunasi labai soti ir sušildanti! Gal tai ir nėra originali charčio, bet mūsų šeimai ši interpretacija yra labai skani. Būtinai pamėginkite pasigaminti ir Jūs, šios puikiai pavykstančios sriubos.

...

Skaityti daugiau