Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 14

Kaip apsisaugoti nuo dantų ėduonies (karieso) namų sąlygomis

Dantų problemos visada buvo ir bus aktuali. Todėl svarbu atlikti profilaktiką ir stebėti burnos higieną.

Naudodamiesi šia priemonę galite pradėti gydyti ertmes natūraliu būdu ir tai visiškai saugu. Žinoma, kas per daug, tas nesveika... O mums padės kokosų aliejus, kuris bus skirtas natūraliam dantų ėduonies gydymui (sveikatos patarimai su paranormal.lt).

Norėdami pasigaminti šią priemonę, jums nereikės išleisti daug pinigų ir laiko. Todėl šia priemone išbandyti visada galite, bet kuriuo metu. Nors tai skamba neįtikėtinai, viskas, ko jums reikia norint užkirsti kelią ir gydyti dantų ėduonį – kokosų aliejus.

Kokosų aliejus apsaugo nuo dantų irimo, veikdamas tenai esančias bakterijas, kurios tai ir sukelia. Kas įdomiausia, naudodami paprastą dantų pastą, ir valydami dantis, bes sunaikiname visą burnoje esančia mikroflorą, tiek gerąsias bakterijas, tiek blogąsias.

Kaip naudoti kokosų aliejų dantų ėduoniui gydyti?

Pirmiausia įsidėkite į burną 2 šaukštus kokosų aliejaus ir jį kramtykite arba tiesiog laikykite burnoje, kol jis sušils ir pasidarys skystas. Šis procesas turėtų užtukti apie pusvalandį.

Antra, kai tik aliejus ištirps, pradėkite skalauti burną, bandykite aliejų paskleisti po visą burną ir nepamirškite, kad aliejus apsemtu visus dantis. Skalaukite aliejų pirmyn, tai atgal, papurtydami į šonus. Darykite tai maždaug 10 minučių ir išspjaukite.

Jei pacientai kokosų aliejų naudoja dažnai, kaip dantų valymo priemonę, jis turi žinoti keletą dalykų:

negalima nuryti aliejaus, kol skalaujate. Jei jums sunku, burnoje gali būti per daug aliejaus. Išspjaukite, ir pabandykite su mažesniu kiekiu. Negalima išspjauti aliejaus į kriauklę ar tualetą, nes laikui bėgant aliejus gali susikaupti ir užkimšti vamzdžius.

Prieš skalaudami burną, nieko negerkite. Prieš naudojant praplaukite dantis.

Pasaulio naujienos kitaip...

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar