Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Sausio » 10

Kaip lyginti drabužius ir patalyne dvigubai greičiau?

Nors, dabar drabužių lyginimo lentos yra patobulintos, kurios išlaiko aukšta temperatūra, galima lyginti iškarto dvi drabužio puses, tačiau jos brangiai kainuoja. Tačiau, nedaugelis žino, kad galima pabandyti, pasigaminti tokią lentą neįdedant daug pastangų ir pinigų. Jums tik tereikia turėti truputi noro, laiko ir virtuvėje esančios folijos.

Mes pripratom kasdieniniam gyvenime naudoti foliją. Tai tiesiog nepakeičiamas daiktas buityje: folijoje kepame, ja valo puodus, iš jos daro indus ir t.t.

Bet mažai kas žino, kad naudojant foliją galima dukart greičiau išlyginti drabužius.

Folija, praktiniai patarimai, lyginimo lenta, drabužiai

Ką reikia daryti?

  1. Nuo lyginimo lentos nuimkite užvalkalą.
  2. Uždenkite folija visą lyginimo lentos paviršių.
  3. Atsargiai vėl uždėkite medžiaginį užvalkalą.
  4. Dabar galite ramiai lyginti.

Folija – labai smarkiai padidina skleidžiamą lygintuvo šilumą, todėl raukšlelės ant drabužių akimirksniu išsilygina iš abiejų pusių. Jums nebereikia nieko apversti, viskas išsilygina iš abiejų pusių.

Folija, praktiniai patarimai, lyginimo lenta, drabužiai

Juktai genealu! Ypač lyginant patalynę. Nebereikia šimtą kartų apversti ir jos tiesinti.

Taip pat puikiai lyginamas šifonas, šilkas, viskozė ir kiti švelnūs audiniai. Kad neliktų lygintuvo atspaudų, padėkite audinį ant folijos, nustatykite garų režimą ir per atstumą vedžiokite lygintuvą, jo nedėdami ant audinio.

Pamatysite, lyginimas bus kur kas efektyvesnis ir greitesnis!

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2020 laikas 21:17 Česnakai: kraujagyslių stiprinimas ir valymas

Viena pagrindinių daugelio lėtinių ligų priežasčių – sutrikusi kraujotaka. Tad laiku atkreipti dėmesį į kraujagyslių būklę yra labai svarbu.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 22:46 Priešuždegiminio tepalo receptas su natūraliu antibiotiku, skirtas traumoms ir įpjovimams

Daugelis žmonių naudoja antibiotikus, pirktus vaistinėse, įbrėžimams, įpjovimas ar bet kokioms kitoms nedidelėms traumoms. Naudojant šiuo preparatus, dažnai gali pasireikšti alerginės reakcijos, raumenų susitraukimai, mėšlungis, klausos praradimas, vaisiaus pažeidimas ir kt. Taip pat atsiranda od...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 18:02 Galimai šie bėrimai ant kūno išduoda vėžį
Dažniausiai ant kūno atsiradę bėrimai yra visiškai nekenksmingi. Įvairios dėmelės gali būti įvairių negalavimų požymis, dažnai atsirandantis dėl alerginės reakcijos į naują odos produktą ar net kaip šalutinis šienligės poveikis. Tačiau retais atvejais išsiskyrimas išbėrimu gali būti kažko daug grėsm...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 16:26 Jei numirtumėte – ar katė ėstų jūsų kūną?

Dažnai sakoma, kad šuo mieliau badautų, nei ėstų mirusio šeimininko kūną, o štai katė tokių įsitikinimų neturi. Istorijų yra buvę įvairių, tačiau viena yra aišku - katės žmogienos neatsisako.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 13:21 Nauji algoritmai bei genų analizė parodė: žmonės gali evoliucionuoti atgal

Gyvūnai gali evoliucionuoti atgal – atgauti protėvių turėtus bruožus. Anksčiau mokslininkai manė, kad tai neįmanoma, tačiau nauji algoritmai bei genų analizė parodė, kad taip nutiko driežams, varlėms ir netgi žmonėms.

...

Skaityti daugiau