Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2017 » Lapkričio » 19

Kokie pavojai tyko mūsų Geltonojo šuns metais

Greitai Raudonasis gaidys užleis vietą Geltonajam šuniui – 2018-ųjų globėjui. Šis gyvūnas darys didelę įtaką žmonių gyvenimui, todėl kiekvienam verta sužinoti, kokiems nemalonumams reikės būti nusiteikusiems 2018 metais.

horoskopas 2018 suns metai

Geltonojo šuns metais jau bus kiti prioritetai nei iki šiol. Aktyvią veiklą, ambicijas ir sėkmės vaikymąsi pakeis ramybė, atsipalaidavimas ir tyli šeimos laimė. Deja, Naujieji metai atneš ir naujų pavojų bei netikėtų įvykių, kuriems verta pasiruošti.

Teks skirti dėmesio beveik visoms gyvenimo sferoms, ypač fizinei sveikatai ir meilės santykiams. Kad sėkmė neapleistų jūsų, reikės sąmoningai vengti konfliktų, rūpintis savimi, padėti artimiesiems bei giminėms ir visais būdais stengtis vengti neigiamų nuostatų.

Kokius pavojus kels Geltonojo žemės šuns periodas?

Nemalonumai pirmiausia lauks tų, kurie yra įpratę atsainiai žiūrėti į savo savijautą. Metų simbolis nepakęs aplaidumo ir neatsakingo elgesio su savo organizmu, todėl sunegalavę pirmiausia ieškokite tikrosios prastos savijautos priežasties.

Lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms teks dažniau lankytis pas šeimos gydytoją, kad išvengtų savijautos pablogėjimo. Sportas, judėjimas, imuninės sistemos stiprinimas ir reguliarus gyvybinės energijos resursų papildymas padės išvengti rimtų sveikatos sutrikimų 2018 metais. Tik nereikia patiems apsileisti!

2018 matais reikės būti ypač dėmesingiems savo antrosioms pusėms, neišduoti meilės ir partnerio jausmų, kitaip rizikuojate likti vieni. Geltonasis šuo nepakęs nė menkiausio neištikimybės ženklo ir galės išlieti visą savo įtūžį ant žmogaus, kuris bandys užmegzti romaną nuošalyje, išduodamas savo nuolatinį partnerį. Ištikimybė ir lojalumas – svarbiausi jo bruožai.

Kitais metais patartina vengti bet kokios finansinės rizikos. Neapgalvoti veiksmai, siekimas skubotai praturtėti neišvengiamai baigsis katastrofomis. Reikės apskaičiuoti kiekvieną žingsnį ir neskubėti priimti sprendimų. Bus naudinga pasiklausyti specialistų ir geriau už jus nusimanančių žmonių patarimų. Žinoma, visai be jokios rizikos beveik neįmana pasiekti kokių nors finansinių laimėjimų, todėl galėsite ryžtingai veikti ten, kur nuostoliai nesėkmės atvejų būtų beveik minimalūs. Geltonasis šuo yra tiesus ir teisingas, todėl sukčiams tai bus sunkūs metai.

Teks visus 2018 metus kontroliuoti savo nuotaikas ir elgseną. Geltonasis šuo negali pakęsti egoistų, kurie siekia sėkmės bet kokia kaina, ir karjeristų, lipančių aukštyn „per kitų galvas“. Demonstruodami neigiamus charakterio bruožus susilauksite papildomų problemų. Patartina stebėti šunis ir perimti iš jų geruosius bruožus, kad galėtumėte gyventi santarvėje su savimi ir su aplinkiniais visus metus.

Venkite nekonkretumų, neaiškumų. Geltonasis šuo visada žinos, kas vyksta, ir nedvejos priimdamas savo sprendimus. Jeigu jūs žiopsosite ir delsite bei abejosite ten, kur bus reikalinga greita reakcija, tai sužlugdysite savo pradėtą darbą ar projektą.

Laikydamiesi šių paprastų taisyklių, galėsite pasiekti didelių laimėjimų 2018 metais, pritraukti materialinę gerovę ir pelnyti kitų pagarbą bei pripažinimą. Geltonojo šuns metai bus labai palankūs šeimai kurti, todėl meilės reikaluose negailėkite pastangų ir būkite kupini žavesio.

Kokie pavojai tyko mūsų Geltonojo šuns metais

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.09.2022 laikas 20:58 Pusės kūno sportininkas Zionas Clarkas įkvepia kitus ir planuoja laimėti parolimpines žaidynes
Prieš porą metų Zionas Clarkas (Zion Clark), amerikietis, gimęs be pusės kūno ir užsiimantis laisvųjų imtynių sportu, nustebino pasaulį. Apie jį buvo sukurtas dokumentinis filmas, o vėliau jis buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip greičiausias r...

Skaityti daugiau

30.09.2022 laikas 20:32 Paprasti veiksmai, kad jūsų vyras būtų laimingas
Geroje santuokoje žmonės stengiasi padaryti vienas kitą laimingą. Tai ne visada pavyksta, o žmonės ne visada žino, kokius veiksmus verta atlikti, kad pasiektų šį tikslą. O kai kurie žmonės tiesiog mano, kad tai sudėtingi veiksmai, kuriems neverta ski...

Skaityti daugiau

30.09.2022 laikas 18:35 Pandemija buvo elito repeticija prieš ‘Didįjį persitvarkymą’
COVID-19 pandemija buvo Pasaulio ekonomikos forumo repeticija, skirta pasirengti "didžiajam persitvarkymui". Gyventojams įvaryti baimę - svarbiausia, kad jie laikytųsi reikalavimų.  Pasaulinis elitas, pandemijos metu pasiekęs masinį paklusnumą, pasit...

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2022 laikas 08:10 Receptai | Patiekalai Naminiai jautienos/kalakutienos kotletai

Kotletai patiekiami su bulvių koše arba virtomis bulvėmis ir mėgstamomis salotomis. Skanaus! kalakutienos kotletai, kotletai, kotletų receptas, jautienos kotletai, naminiai kotletai, kotletų receptas

Skaityti daugiau

27.09.2022 laikas 08:05 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptos bulvės su tuno įdaru
Iškepusių bulvių viršų perpjauname kryželiu. Į praskėstą bulvę dedame tunų įdaro. Galime papuošti konservuotais kukurūzais, kapotomis petražolėmis arba pjaustytais svogūnų laiškais.

Skaityti daugiau