Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (7.5K) Komentarų: (0) (19.11.2017 - 10:48)

Kokie pavojai tyko mūsų Geltonojo šuns metais

Greitai Raudonasis gaidys užleis vietą Geltonajam šuniui – 2018-ųjų globėjui. Šis gyvūnas darys didelę įtaką žmonių gyvenimui, todėl kiekvienam verta sužinoti, kokiems nemalonumams reikės būti nusiteikusiems 2018 metais.

horoskopas 2018 suns metai

Geltonojo šuns metais jau bus kiti prioritetai nei iki šiol. Aktyvią veiklą, ambicijas ir sėkmės vaikymąsi pakeis ramybė, atsipalaidavimas ir tyli šeimos laimė. Deja, Naujieji metai atneš ir naujų pavojų bei netikėtų įvykių, kuriems verta pasiruošti.

Teks skirti dėmesio beveik visoms gyvenimo sferoms, ypač fizinei sveikatai ir meilės santykiams. Kad sėkmė neapleistų jūsų, reikės sąmoningai vengti konfliktų, rūpintis savimi, padėti artimiesiems bei giminėms ir visais būdais stengtis vengti neigiamų nuostatų.

Kokius pavojus kels Geltonojo žemės šuns periodas?

Nemalonumai pirmiausia lauks tų, kurie yra įpratę atsainiai žiūrėti į savo savijautą. Metų simbolis nepakęs aplaidumo ir neatsakingo elgesio su savo organizmu, todėl sunegalavę pirmiausia ieškokite tikrosios prastos savijautos priežasties.

Lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms teks dažniau lankytis pas šeimos gydytoją, kad išvengtų savijautos pablogėjimo. Sportas, judėjimas, imuninės sistemos stiprinimas ir reguliarus gyvybinės energijos resursų papildymas padės išvengti rimtų sveikatos sutrikimų 2018 metais. Tik nereikia patiems apsileisti!

2018 matais reikės būti ypač dėmesingiems savo antrosioms pusėms, neišduoti meilės ir partnerio jausmų, kitaip rizikuojate likti vieni. Geltonasis šuo nepakęs nė menkiausio neištikimybės ženklo ir galės išlieti visą savo įtūžį ant žmogaus, kuris bandys užmegzti romaną nuošalyje, išduodamas savo nuolatinį partnerį. Ištikimybė ir lojalumas – svarbiausi jo bruožai.

Kitais metais patartina vengti bet kokios finansinės rizikos. Neapgalvoti veiksmai, siekimas skubotai praturtėti neišvengiamai baigsis katastrofomis. Reikės apskaičiuoti kiekvieną žingsnį ir neskubėti priimti sprendimų. Bus naudinga pasiklausyti specialistų ir geriau už jus nusimanančių žmonių patarimų. Žinoma, visai be jokios rizikos beveik neįmana pasiekti kokių nors finansinių laimėjimų, todėl galėsite ryžtingai veikti ten, kur nuostoliai nesėkmės atvejų būtų beveik minimalūs. Geltonasis šuo yra tiesus ir teisingas, todėl sukčiams tai bus sunkūs metai.

Teks visus 2018 metus kontroliuoti savo nuotaikas ir elgseną. Geltonasis šuo negali pakęsti egoistų, kurie siekia sėkmės bet kokia kaina, ir karjeristų, lipančių aukštyn „per kitų galvas“. Demonstruodami neigiamus charakterio bruožus susilauksite papildomų problemų. Patartina stebėti šunis ir perimti iš jų geruosius bruožus, kad galėtumėte gyventi santarvėje su savimi ir su aplinkiniais visus metus.

Venkite nekonkretumų, neaiškumų. Geltonasis šuo visada žinos, kas vyksta, ir nedvejos priimdamas savo sprendimus. Jeigu jūs žiopsosite ir delsite bei abejosite ten, kur bus reikalinga greita reakcija, tai sužlugdysite savo pradėtą darbą ar projektą.

Laikydamiesi šių paprastų taisyklių, galėsite pasiekti didelių laimėjimų 2018 metais, pritraukti materialinę gerovę ir pelnyti kitų pagarbą bei pripažinimą. Geltonojo šuns metai bus labai palankūs šeimai kurti, todėl meilės reikaluose negailėkite pastangų ir būkite kupini žavesio.

Kokie pavojai tyko mūsų Geltonojo šuns metais

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: geltonojo šuns metai, geltonasis šuo

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Ligos, mutacijos
Alergija saulės šviesai moterį privertė gyventi visiško...

Anna Lyndsey (43 m.) turėjo gerą darbą, nuosavą būstą Londone ir buvo įsimylėjusi. Bet prieš 10 metų jos gyvenimas tiesiogine...

Medicinos naujienos
Vėžio testai ir ankstyva diagnozė daro daugiau žalos ne...

Nesenai British Medical Journal (BMJ) publikavo straipnį - ”Why cancer screening has never been shown to “save li...

Ligos, mutacijos
Kiaulių gripas. Kuo jis galėtų patraukti teroristus?...

Kaip kirviu galima paruošti žiemai malkų, o galima praskelti galvą, taip ir biotechnologijos įrankiai nėra išimtis… Straipsnis a...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Receptas: nuo užsikimšusių arterijų, riebalų kraujyje, ...

Daugybė sprendimų nuo tam tikrų sveikatos problemų, galima aptikti Vokietijos kultūroje. Štai receptas, kuris tinkamas nuo da...


Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (rugiagėlių, beržo, petražolių)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvė...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalan...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžo...
00:45:08

Tarptautinis simpo... 1

00:56:07

Tiesa apie vėžį. F... 1

01:51:46

Tiesa apie vėžį. F... 0