Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.8K) Komentarų: (0) (11.09.2018 - 16:10)

Čemeryčių vanduo - pamiršta liaudies priemonė plaukų augimui

Kaip naudotis čemeryčiu vandeniu plaukų augimui?

Norėdami naudoti Čemeryčių vandenį nusipirkite vaistinėje. Vanduo daug nekainuoja.
Čemeryčių vandenį geriausia taikyti ant neplautų plaukų, nes patys čemeryčiai ir spiritas, turi džiovinimo poveikį. Būkite atsargūs, jei turite labai sausus, trapius plaukus. Čemeryčių vanduo pirmiausia rekomenduojamas riebiems plaukams (paranormal.lt).

Čemeryčių vanduo, plaukai, plaukų slinkimas, plaukų kritimas

Čemeryčių vanduo (Aqua Veratri)

Prieš naudodami, padekite buteliuką su tinktūra į šiltą vandenį ir palaikykite keletą minučių. Vatos tamponą sudrėkinkite su priemone ir padaliję plaukus į eilutes ištrinkite visą galvą. Jei jaučiate, kad vata nėra pakankamai drėgna, sudrėkinkite ją pagal nuožiūra.

Nebijokite, jei per kelias pirmąsias minutes po įtrinimo, tinktūra degins. Taip ir turi būti. Pirma  Čemeryčių vanduo dirgina odą, po to suteikia anestezinį poveikį. Per pastarąsias 15-20 minučių jūs nieko nebejausite.

Laikyti ant plaukų Čemeryčių vandenį galite ne ilgiau 30-40 minučių. Pasibaigus šiam laikui, jį reikia nuplauti šampūnu ir tada panaudoti balzamą.

Kad padidintume plaukų augimą, Čemeryčių vanduo turi būti naudojamas visą kursą. Stenkitės naudoti tinktūrą kas 3 dienas per mėnesį ir pamatysite pirmus gydymo rezultatus.

Komentaruose teigiama, tai puiki priemonė buvo senais laikais, kai šis produktas buvo kokybiškas, dabar sunku ką pasakyti... priklauso nuo šio vandens kokybės. Taip pas sakoma, kad parazitus plaukuose naikina ne tik šis produktas ir degtinė (sudrėkinus plaukus ir palaikius 15 minučių, vėliau išplovus galvą - reakcijos nepastebėjo) ar odekolonas 100 procentinis.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar