Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.4K) Komentarų: (0) (22.08.2018 - 21:25)

Ciberžolės nauda kepenims ir smegenims!

Neįtikėtinai naudinga!

Ciberžolė - dažniausiai naudojamas prieskonis, bet jūs turbūt pamiršote, kad tai yra kur kas daugiau nei prieskonis (paranormal.lt).

Geltonos spalvos prieskonis stiprina sveikatą ir "pataiso" beveik kiekvieną sveikatos problemą. Ji daro stebuklus smegenims ir kepenims.

ciberžolė, ciberžolės nauda, vanduo, gydymas, kepenys, smegenys, nauda

Kepenų sveikata ir vėžio prevencija

Ciberžolė visada buvo naudojama kepenų ligų gydymui. Tačiau, mokslas pirmą kartą patvirtino ciberžolės poveikį prieš dvidešimt metų.

Pasak ekspertų, kepenys naudoja priešuždegiminį ir antioksidacinį ciberžolės poveikį. Tai sumažina kepenų pažeidimą, kurį sukelia cirozė, geležies perdozavimas, etanolis, toksiškumas ir kepenų ligos, tokios kaip cholestazė.

Kurkuminas, aktyvi sudedamoji ciberžolės dalis, sumažina kepenų vėžio riziką, dėka jo sumažėja kancerogenų (tioacetamino) poveikis.

Ciberžolė ir smegenų sveikata

Mokslininkai patvirtino, kad ciberžolė pagerina smegenų funkcijas. Kurkuminas blokuoja beta-amiloido kaupimąsi iki 40%. Beta-amiloido plokštelės yra pagrindinė Alzhaimerio ligos priežastis.

Ciberžolė turi priešuždegiminį poveikį, kuris labai naudingas gydant Alzhaimerio ligą. Prieskonis sumažina uždegimą. Tyrimai taip pat patvirtino galimybės gydant depresiją.

Ciberžolė ir aliejus / riebalai

Ingredientai:

  • 1 šaukštas ciberžolės
  • 1 valgomasis šaukštas kokoso aliejaus
  • 2 puodeliai kokoso pieno
  • šaukštelis juodųjų pipirų.

Paruošimas:

Įkaitinkite ingredientus puode ir leiskite mišiniui užvirti. Išjunkite šilumą ir gerkite šiltą gėrimą. Taip pat galite jį įdėti į sriubą, karį ir kitus patiekalus.

Vanduo su ciberžole

Ingredientai:

  • ¼ šaukštelio ciberžolės
  • 1-2 puodelio vandens

Paruošimas:

Leiskite vandeniui užvirti ir sumaišykite su ciberžole. Virkite 10 minučių, tada leiskite atvėsti keletą minučių. Mėgaukitės šiltu vandeniu su ciberžole.

Pasaulio naujienos kitaip

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar