Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (337) Komentarų: (0) (24.08.2018 - 12:18)

Vienas šaukštelis kokoso aliejaus su ryto kava, padės numesti svorį ir sudeginti kalorijas

Patarimas kavos mėgėjams!

Kokia kava jums patinka? Ar kada nors pagalvojote apie kokoso aliejaus ar kitų riebalų pridėjimą? Jei tai jus erzina, galbūt jūs turėtumėte tiesiog baigti skaityti šį straipsnį (paranormal.lt).

Dauguma mėgsta pirkti nuriebinta alternatyvą kavai. Galbūt, vanilės kavą? Jei tai jūsų mėgstamiausia rūšis, galbūt, jūs žinote, kad trečias ingredientas yra palmių aliejus. Užuot, skaičiavę kalorijas ir naudoti šio tipo aliejų, siūlome išbandyti šią siūloma versiją.

kokoso aliejus, kava, aliejus, receptas, nauda

Kokoso aliejaus pridėjimas prie kavos, nepridės prie jūsų liemens centimetrų, bet paskatins medžiagų apykaitą ir kūno kalorijų deginimą.

Kokoso aliejuje yra gausu vidurinės grandinės riebalų rūgščių. Skirtingai nuo ilgų riebalų iš kitų aliejų, jūsų organizmas juos metabolizuoja kitaip. Naudojant vieną šaukštelį kokoso aliejaus (arba, bet kokio kito aliejaus, kurio sudėtyje yra vidutinio riebumo) kasdien, jūs padidinsite energijos suvartojimą 5% ir sudeginsite nieko nedarant papildomai 120 kalorijų daugiau, nei įprastai.

Aliejus nepadarys jūsų kavos riebios, o pavers ją skaniu ir sveiku gėrimu. Ne, jūsų kava bus tokia pati. Kokoso aliejus išsaugo kavos jėgą.

Įdėkite medaus, kad jį būtų saldesnė. Vanilė ir cinamonas gali pagerinti skonį.

Gerkite kavą su sveikais pusryčiais kiekvieną rytą, kad pakeltumėte savo energiją, pagerintumėte bendrą sveikatos būklę.

Štai geras pasiūlymas jums:

Jūsų kavai reikia 1-2 šaukštus augalinio, žolelių aliejaus, 1-2 šaukštai XCT aliejaus "Brain Octane of XCT oil", (tai 18x/6x stipresnis, nei kokoso aliejus) ir 1-2 puodelius kavos, paruošta maišytuve.

Ši kava yra labai skani dėl aliejaus. Jūs gaunate 100% gryno riebalo, be cukraus, GMO ir glitimo. Augalinis, žolelių aliejus padidina cholesterolio lygį, tuo būdu sumažina riziką susirgti širdies ligomis.
Vitaminas K2 labai svarbus jūsų kaulams. Tai sumažina osteoporozės atsiradimo riziką.

Taip pat galite pabandyti šį receptą, ir jūsų kava turės kitokį skonį:

Kokoso aliejus

Ingredientai:

  • 3-4 šaukštai kokoso aliejaus, organinio
  • 1 šaukštelis grynas vanilės ekstraktas
  • 1 šaukštelis cinamono miltelių, organinio
  • 1 šaukštas kakavos miltelių, organinio (neprivaloma)
  • ½ puodelio medaus (neprivaloma).

Paruošimas:

Sumaišykite ingredientus dubenyje, kol viskas gerai susimaišys. Perpilkite mišinį į stiklinį indelį su hermetišku dangteliu.

Naudojimas:

Pirma, užvirkite 2 puodelius jūsų mėgstamos kavos. Įdėkite 1-2 šaukštus mišinio, kol ji yra karšta.
Sumaišykite ir mėgaukitės!

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar