Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Liepos » 8

Štai, kaip tinkamai naudoti namų kremą, tepalą ir kompresą esant odos problemai

Sveiki draugai! Pateikiu 3 paprastus kremo, tepalo ir kompreso būdus. Taip pat pasakysiu, kaip juos naudoti teisingai ir gauti maksimalų rezultatą!

Kaip pasigaminti kremą ar tepalą:

Kremas susideda iš sausų ingredientų su riebalais ar aliejumi. Jis įsigeria į odą, ramina ir gaivina, taip pat pašalina uždegimą ir pagreitina gijimą (paranormal.lt).

Oda gali natūraliai kvėpuoti. Štai keletas pagaminimo metodikų, kuris gali būti pritaikomas daugumai augalų, iš kurių mes galime naudoti visas jo dalis.

Štai, kaip pasidaryti kremą:

  1. Ištirpinkite bičių vašką stikliniame inde, garų vonelėje. Pridėkite aliejaus ir žolelių, nuolat maišydami su mediniu šaukštu. Palikite nusistovėti, nepaimdami stiklainio iš karštos vonelės.
  2. Po 30-40 minučių mišinys perkošiamas per ploną audinį.
  3. Patalpinkite kremą į stiklainį, gerai uždarykite ir priklijuokite etiketę su data ir sudėtimi.

Kiekis: 30 gramų džiovintos žolės (geriau naudoti žolelių mišinį). 150 ml aliejaus (saulėgrąžų, alyvuogių, kokoso, migdolų arba šių aliejų mišinį). Ir taip pat 5-7 gr. natūralaus bičių vaško, 7-10 lašų mėgstamiausio eterinio aliejaus. Jei pageidaujate, galite pridėti 2-3 lašus jodo ir propolio tinktūros, taip pat natūralaus skysto medaus arbatinį šaukštelį (jei nėra alergijos).

Naudojimas: dėti 2-3 kartus per dieną ploną sluoksnį.

Laikyki šaldytuve uždarame stiklainyje iki 6-10 mėnesių.

Priminsiu, kaip buvo minima ankščiau žolelių mišinys gali būti įvairus, priklausomai kokios odos problemos ir t.t. Tai metodas, kaip galima pasigaminti reikiama, veiksmingą tepalą. Ar tiesiog pažiūrėkite, kokias sudėtis taiko žolininkai, norėdami paruošti viena ar kitą kremą.

Kaip paruošti tepalą:

Tepalas, savo ruoštu, nei kremas, sudaro apsauginį sluoksnį ant odos, leidžiant jam palaipsniui įsisavinti vaistines medžiagas.

  1. Išlydykite kokoso aliejų ir bičių vašką stikliniame inde ant garų vonelės. Nepamirškite, jokio aliejaus vaško nedėkite tiesiogiai ant ugnies! Naudokite garų, karšto vandens voneles. Sudėkite susmulkintas sauso augalo dalis ir ant silpnos ugnies šildykite apie 15 minučių, nuolat maišykite.
  2. Nukoškite per sietą.
  3. Supilkite tepalą į stiklinį stiklainį, prieš sukietėjant. Uždėkite dangtelį ant viršaus, o kai tepalas atvės, uždarykite ir priklijuokite etiketę.

Kiekis: 60 gr. sausų smulkintų žolelių, šaknų ar sėklų, 100 ml kokoso aliejaus, 12-15 gr. bičių vaško, 50 ml alyvuogių aliejaus. Taip pat 50 ml šaltalankio ar kito gydomojo aliejaus. O po to, pridėkite keletą lašų eterinio aliejaus (pagal jūsų norą).

Naudojimas: nedidelis kiekis, 3 kartus per dieną.

Laikymas šaldytuve, stikliniame inde iki 6 mėnesių.

Kaip pagaminti kompresą ar garus:

Tai džiovintų ar šviežių žolelių mišinys, kuris yra naudojamas ligotoms vietoms paveikti.

Štai, kaip tinkamai naudoti namų kremą, tepalą ir kompresą esant odos

  1. Virkite 2 minutes žoleles ir nukoškite. Uždėkite šiltą nuovirą ant pažeistos vietos, iš anksto sutepdami aliejumi, kad išvengtumėte prikibimo.
  2. Sutvirtinkite marle arba medvilniniu audiniu ir apvyniokite ant viršaus maistine plėvele. Tai padės sustiprinti kompreso poveikį.

Kiekis: reikalinga tiek, kad padengtumėte reikalinga pažeistą vietą.

Naudojimas: palikite ne ilgiau, kaip 3 valandas ir kas 2-3 valandas dėkite naują.

Na, štai ir viskas. Pateikiame tepalo, kremo, kompreso gamybos principus. Tikiuosi, kurie nori pasigaminti patys namuose savo tepalus pasinaudos šiais patarimais. Improvizuokite... ir ne sirkite!

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar