Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2018 » Rugpjūčio » 16

75% gydytojų pasaulyje atsisako chemoterapijos patys sau!

Buvęs atliktas tyrimas į klausymą, kuris parodė, kad 3 iš 4 gydytojų ir mokslininkų atsisakytų chemoterapijos jeigu jie sirgtų, dėl jos niokojančių padarinių visam kūnui ir imuninei sistemai, taip pat dėl labai žemo išgijimo rodiklio. Be to, tik 2-4% visų vėžio formų reaguoją į chemoterapiją arba gali "prailginti gyvenimą", tačiau visur yra skiriama visoms vėžio formoms, skelbia Planet Today.

Apklausą atliko mokslininkai McGill Vežio Centre (McGill Cancer Center), kuriuose dalyvavo 118 gydytojų, kurie yra vėžio ekspertai. Gydytojų buvo paprašyta, kad įsivaizduotu, kad jie serga vėžiu ir pasirinktu iš šešių skirtingų gydymo terapijos būdų. Šie gydytojai ne tik atsisakė chemoterapijos, bet taip pat pasakė, kad neleistu atlikti šio proceso ir jų šeimos nariams! Tai tik įrodo jų tikrą nuomonę apie šį archajišką gydymo metodą.

žala sveikatai, sveikata, chemoterapija, medicina, vėžys, medicina

Padidėjęs organizmo užterštumas iš tiesu yra paskutinis dalykas, kas reikalinga žmogui kovoje su liga. Organizmo valymas ir imuninės sistemos atstatymas, vienintelis dalykas kovoje su šia liga!

Autoimuniniai sutrikimai dažniausiai atsiranda, kai žmonės vartoja chemines medžiagas iš maisto produktų, geriamojo vandens, vakcinų, dirbtinių saldiklių ir aplinkos taršos. Chemoterapija dar užpildo organizmą žiauriais toksinais, gydytojai ir mokslininkai tai žino, bet kadangi FDA gydytojams draudžiama siūlyti ar skirti vitaminus, papildus, augalus ir super maisto produktus, vis dar "rekomenduojama" tik cheminę terapiją.

Būdas įveikti vėžį yra atlikti organizmo detoksikacija ir didinti šeimininko imuninę sistemą, o ne toliau ją naikinti, "gesinat" vieną naviką ar vieno organo cheminėmis medžiagomis, kurios užteršia visą sistemą. Pasakysime taip, jeigu pagyvenusiam žmogui buvo pažeistas kojos pirštas ir jam reikėtų šalto kompreso, kad pagydyti jį, jums panardintumėte seną žmogų į šalto vandens baseiną keletai dienų ir laukėte, kol pirštas užgytų? Gydytojai žino, kokia absurdiška yra chemoterapijos ideologija, bet kai visuomenę pripratinta tik ja naudotis, gydytojai tyliai priverstinai ją siūlo arba ieškotis kito darbo, profesijos.

Chemoterapija rodo labai mažus gijimo sėkmės rodiklius kovoje su paplitusiais navikais, kurie aptinkami gaubtinėje žarnoje, plaučiuose ir krūtinėje, tai patvirtina dokumentai per pastarąjį dešimtmetį, tačiau dėl kažkokių priežasčių gydytojai vis dar stumia "chemoterapija", bandydami kovoti su augliais ir jų augimu šiose kūno vietose.

žala sveikatai, sveikata, chemoterapija, medicina, vėžys, medicina

Ar gali būti sutapimas, kad, 75% gydytojų atsisakytų chemoterapijos patys sau ir savo šeimos nariams, nors jie vis tiek skiria jį savo 75% pacientams? Chemoterapijos brangi kaina ir didelis vaistų "atkatas" (dar vadinamas nelegalus procentinis mokestis nuo pelno) šaukia atsakymą "ne".

Geriausiu atveju, chemoterapija turėtų būti laikoma alternatyvus gydymo būdas, tačiau daugiau nei 70 metų "sustabarėjusi" medicina iškraipė visuomenės suvokimą apie tikrą mediciną, todėl, jei pas jus aptiks vėžį, gydytojas pasakys jums, ką daryti, jūs galite paklausti jo, padarytu jis tą pati sau ir savo šeimos nariams.

Pasaulio naujienos kitaip

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau