Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (475) Komentarų: (0) (29.10.2018 - 21:51)

Paslaptingas žmogus iš Tauredo: mįslė, kurios iki šiol negalima įminti

1954 metų liepos mėnuo. Diena pasitaikė karšta. Tokijo aerouoste ką tik iš lėktuvo išlipo nežinomas vyras. Jo išvaizda priminė statistinį europietį, tačiau aerouosto apsaugai kažkodėl kilo įtarimai.

astralinis pasaulis, Tauredas, mistika, ateitis

Patikrinus pasą paaiškėjo, jog vyras atvyko iš Tauredo (paranormal.lt). Pasas atrodė tikras, išskyrus tą faktą, kad tokios valstybės nėra - bent jau mūsų matavime tai tikrai. Vyro buvo paprašyta eiti į specialią patalpą papildomai apžiūrai, kur buvo paprašyta žemėlapyje parodyti vietą, kur yra jo šalis. Atvykėlis be jokių abejonių parodė vietą, kur yra įsikūrusi Andoros kunigaikštystė. Jis niekaip negalėjo suprasti, kodėl žemėlapyje nėra užrašytas jo šalies pavadinimas. Vyras teigė, kad jo valstybei jau daugiau kaip tūkstantis metų, ji yra būtent toje vietoje, kurią jis parodė žemėlapyje! Muitinės pareigūnai paprašė atvykusio žmogaus parodyti pinigus - tai buvo kelių Europos valstybių valiuta. Pase buvo daugybė antspaudų, uždėtų ne viename pasaulio aerouoste. Taip pat buvo antspaudai, įrodantys, kad vyras jau anksčiau lankėsi Tokijuje. Pareigūnai nusprendė keistąjį žmogų nugabenti į vieną vietinį viešbutį, kur koridoriuje šalia durų paliko dviejų žmonių apsaugą - kol pavyks įminti šią mįslę. Žmogus teigė, kad bendrovėje, kurios reikalais atvyko, jis dirbo jau ne vienerius metus, tačiau pačioje bendrovėje apie šį žmogų nieko nebuvo žinoma, nors vyras parodė dokumentus, patvirtinančius jo žodžius. Viešbučio, kuriame, kaip teigė atvykęs vyras, buvo jam rezervuotas numeris, darbuotojai apie jį taip pat nieko negirdėjo. Į Tokijuje veikiančią bendrovę, į kurią atvyko „savo bendrovės reikalais“, irgi tik mandagiai atsakė, kad jiems nieko nežinoma apie šį žmogų. Lyg viso to būtų negana, viešbučio numeris, kuris visą laiką buvo saugomas, pasirodė besąs tuščias. Vyras dingo be jokių pėdsakų. Jis tikrai negalėjo pabėgti per langą, nes numeris buvo aukštai, jame nebuvo jokio balkono. Šio žmogaus daugiau niekas niekada nematė. Ši paslaptis taip ir liko neišaiškinta.

Planet Today News dokumentika. Mokslas ir Technika. Pažeidžiant laiko sienas.

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar