Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Lapkričio » 17

Kaip mus gydo varinės monetos ir plokštelės: 12 patikrintų būdų. Varis yra vertingiausias vaistas mūsų organizmui!

Varis yra vertingiausias vaistas mūsų organizmui!

Šio metalo gydomosios savybės yra neribotos. Aplikacijos su variu naudojami odos ligoms, nemigai, virškinimo trakto ligoms, tonzilių uždegimui, bronchitui, tuberkuliozei, cholecistitui, radikulitui, skandžio opoms ir 12 dvylikapirštės žarnos opoms gydyti, varis pašalina karščiavimą, navikus, sąnarių ir raumenų skausmus.

Varinės plokštelės ar monetos dedamos ant skaudamos vietos ir laikomos tol, kol kūnas pradeda atmesti metalą, tai yra, jis pradeda nelipti prie kūno odos. Gydymui geriausia naudoti varines monetas, kurios buvo išleistos iki 1968 m., taip pat varinės plokštelės. Variniai laidai čia netiks. Monetos ar varinės plokštelės dydis paimamas toks, kad susiliestu visiškai su oda, nepasiliktu tašku, kur varis ir oda nesiliečia, taip pat ir per kraštus. Metalas dedamas ir laikomas iki to laiko, kai ant odos pastebite tamsias dėmes. Tada galite jas nuimti. Iš naujo jos dedamos, kai ant odos nebematomos tamsios dėmės. Vadinasi, kol dėmės yra ir vario. Naudojimu metu metalas turi būti periodiškai apdeginamas arba sudrėkinamas druskos tirpalu, ar 6-9% acte palaikyti 2 valandas (sveikatos patarimai su paranormal.lt).

varis, varis gydo, gydymas variu, sveikatos patarimai, paranormal.lt

Varis gydo greitai. Po apendicito operacijos vienai moteriai buvo randai. Dvejus metus ji kankinosi su jais, tada jai buvo patarta uždėti varines monetas. Randai susitraukė.

Dar vienas nutikimas, ant riešo išaugęs guzas, kurio dydis buvo žvirblio kiaušinio. Visą savaitę buvo uždėta 2 centų varinė moneta.  Per 2 mėnesius gydant variu, guzas išnyko ir susitraukė. Dabar, kaip teigiam viskas normalu. Periodiškai daroma profilaktika.

Artritas ir poliartritas puikiai gydomas variu. O metodas labai paprastas. Varinės monetos dedamos ant pažeistos vietos, kojų pirštų ir t.t. sutvirtinamos. Kaip sakoma, iš pradžių pacientams padidėja kūno temperatūra, skausmas sustiprėja, tačiau po keturių dienų galima visiškai pagyti. Žinoma, kiekvienam ligos simptomai yra įvairūs, tačiau jeigu jausite skausmą, vadinasi prasidėjo gydymo procesas.

Susitrenkus, atsiradus mėlynei, baisiausia – pasekmė. Taip nutiko, vienai moteriai, kuri susitrenkė krutinę, jos krūtinėje atsirado sutankėjimas, mazgeliai (mastopatija), gydytojas patarė jai atlikti operaciją. Moteris atsisakė. Ji ėmė dėti varines monetas ant pažeistų vietų ir viskas išsisprendė. Operacija nebuvo reikalinga.

Yra patirties gydant variu ir fibromas. Kai šis derinys atsirado pas vieną moterį, ji pradėjo dėti varines plokšteles ant apatinėje pilvo dalyje. Kitas patikrinimas pas ginekologą parodė, kad fibromos nėra.

Pas tuos, kuriuos kamuoja nuolatiniai širdies skausmai, turėtų 10 dienų dėti varines monetas raktikaulio duobutę. Daugiau širdis neskaudės.

Sergantiems tromboflebito formomis rekomenduojama dėti varines monetas į batus po kojine ir vaikščioti su jomis iki pagerėjimo.

Lėtinis vidurinės ausies uždegimas (otitas) ir sinusitas efektyviai išgydomas naudojant vario plokšteles. Sinusito dedamos vieno cento monetos ant viršutinio žandikaulio dalies (tarp nosį, akis ir skruostus) iki pasveikimo.

Varis gydo kurtumą. Vieną, 2 centų (kapeikos) varinę monetą dedame ir pritvirtiname prie kaulo už ausies, o kitą – ant ausies iš veido pusės. Gydymas yra ilgas. Monetos dedamos kol prilimpa prie odos.

Viena 80 metų moteris labai kentėjo nuo spengimo ausyse. Varinių monetų dėjimas už ausies, išgelbėjo ją nuo šios bėdos.

Varis šalina galvos skausmą. Tokiu atveju monetos dedamos ant skaudamos vietos. Po 15-20 minučių galva nustoja skaudėti.

Dar prieš 10 metų gydytojas nustatė 4 tarpslankstelines išvaržas ir užspaustą nervą kairiajame klubo sąnaryje. Jis paskyrė injekcijas, tepalus, masažus, purvą, vartoti įvairius vaistus, tačiau po 4 gydymo kursų nepajuntamas joks palengvėjimas ir net atvirkščiai – dar padidėjo kepenys, pradėjo skaudėti inkstai, ko ankščiau nebuvo, pradėjo kankinti viduriavimas ir vidurių pūtimas. Buvo pradėtas vario plokštelėmis gydymo kursas. Buvo plokštelės nuplaunamos druskos tirpalu, sausai nušluostomos ir dedamos per naktį ant nugaros apatinės dalies, stuburo, klubo sąnario ir padų, tačiau ant kelio jos atlaikydavo 25-30 minučių, nuo tada buvo pradeda jas deginti jas ugnimi. Pro procedūrų kelias pajuoduodavo, o plokštelės tapdavo žaliomis. Po kurio laiko buvo juntamas palengvėjimas, bet, gydymas nebuvo nutrauktas.

Taigi, po mėnesio ar daugiau, šiandiena, ačiū Dievui, nejaučiamas joks skausmas nei nugaroje, nei apatinėje nugaros dalyje. Buvo pamišta išvarža. Dabar vario dėka be jokių problemų galima bėgioti, dirbti, lenktis.

Atminkite, pradėdami, bet kokį gydymą, vertėtų pasikonsultuoti su gydytoju. Šie metodai, buvo pasakyti susipažinimo tikslai, ir nereiškia, kad galima pasveikti. Bet juk išbandyti galima viską, su protu.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar