Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.2K) Komentarų: (0) (29.04.2018 - 16:34)

Nuvalykite 2 svogūnus, įpilkite 2 litrus vandens, tada įdėkite tai, ir jūsų inkstai bus pilnai išvalyti

Natūrali priemonė inkstams valyti

sveikatos patarimai, inkstų valymas, svogūnas, inkstai, priemonė

Inkstai yra vienas iš svarbiausių žmogaus organų. Jie atsakingi už toksinų pašalinimą iš kraujo. Todėl labai svarbu, kad jie būtų geros būklės. Priešingu atveju galime sulaukti rimtų pasekmių, kurios pavirs į košmarą.

Ar norite, kad jūsų inkstai būtų švarūs? Pasinaudokite šiuo receptu, kuris jūs neturėtų nepavesti.

Ingredientai:

  • svogūnai (2 vienetai);
  • citrina (2 vienetai);
  • petražolės (3 kekės);
  • vanduo (2 litrai).

Paruošimo būdas:

Įpilkite vandenį į puodą ir užvirinkite. Tada, nulupkite ir supjaustykite svogūną į mažus gabalėlius. Įdėkite svogūną į vandenį. Dabar, įdėkite petražolių ir sulčių iš 2 citrinų, ir palikite 2 valandas. Kai praeis laikas, perkoškite mišinį.

2 litrai šio produkto gali būti padalintas į 5 ar 6 porcijas per dieną. Kadangi jo valymo savybės labai veiksmingos, šią priemonę turėtumėte vartoti tik 3 dienas per savaitę. Be to, šią procedūrą reikia kartoti 1 arba 2 savaites. Viskas priklauso nuo to, kiek jums to reikia.

Šio gydymo metu jūs turite apriboti natrio, kuris randasi druskoje. Jei to nepadarysite, neatliksite visiško valymo. Taip pat turėtumėte vengti sočiųjų riebalų, cukraus ir pan. Jūs turite vartoti daug vaisių ir daržovių. Pupelės, grybai ir žuvis, taip pat geras pasirinkimas.

Kontraindikacijos:

Ši priemonė gali sukelti nepageidaujamas reakcijas pacientams, kenčiantiems nuo rūgšties refliukso ir dirginimo. Taip pat nerekomenduojama žmonėms, sergantiems hipertenzija, nes tai sumažina kraujo spaudimą. Taip pat mažiau reiktų vartoti tiems, kurie turi hipoglikemijos problemų. Nes taip, galite sumažinti cukraus kiekį.

Natūrali priemonė inkstams valyti.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar