Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 7

Nauja vėžio terapija

Jei vėžio bakterijų teorija teisinga, tada pirma, ką reikėtų daryti su vėžiu sergančiaisiais, - pakeisti chemoterapijos vaistus antibiotikais. Ši teorija buvo pademonstruota skrandžio vėžio atveju, kai šį sukėlė Helicobacter pylori bakterija. Per tyrimą su 544 asmenimis, patyrusiais skrandžio vėžio operaciją, antibiotikai padėjo dviem trečdaliais sumažinti pakartotinio vėžio riziką. Pusei pacientų duodavo lansoprazolio, amoksicilino ir klaritromicino (tai antibiotikai), bet kitai pusei teikė standartinę priežiūrą be H.pylori skirtų vaistų.

vėžys, antibiotikai, Hulda Clark, bakterijos, zapper

Po 3 metų vėžiu vėl sirgo 9 žmonės iš antibiotikų grupės ir 24 - iš placebo grupės.(1)

Panašia kryptimi darbuojasi Australijos biomedicinos prof, dr. T. Marshallas. Jis sukūrė programą, kurią pats vadina Maršalo protokolu. Jį sudaro penki skirtingi antibiotikai mažomis dozėmis, skirti įvairiomis lėtinėmis ligomis, kurias, pasak jo, sukėlė bakterijos, sergantiems pacientams gydyti. T. Marshallas konkrečiai nemini vėžio (galbūt dėl teisinių sumetimų), bet pabrėžia, kad jo gydymo metodas tinkamas nuo reumatoidinio artrito, sklerodermijos, vilkligės, cukrinio diabeto ir kitų ligų. Per vieną tyrimą apie Maršalo protokolą dauguma jo dalyvių pranešdavo apie savo būklės pagerėjimą.(2)

Dar prieštaringesnė yra Kanadoje gyvenančio prancūzų biologo Gastono Naessenso sukurta formulė, kurią jis pavadino 714-X. Šis injekuojamas preparatas sudarytas iš kamparo, azoto, amonio druskų, natrio chlorido ir etanolio. Jis skirtas žmonėms gydyti nuo mikroskopinių organizmų, kuriuos C. Naessensas identifikavo ir pavadino somatidais. Panašiai kaip vėžio bakterijų teoretikai, C. Naessensas mano, kad somatidai yra pleomorfiški - jie gali keisti formą ir cikliškai keistis net 16 kartų, jei asmens imuninė sistema nusilpusi.

Natūropatė Hulda Clark (1928-2009) manė, kad vėžį sukelia prie plokščiųjų kirmėlių priklausantis parazitas Fasciolopsis buski, nuo kurio galima išsivaduoti valgant trijų prieskoninių augalų derinį: juodojo riešutmedžio lukštų, pelynų ir gvazdikėlių. Apie tai ji rašė kaip apie gydymo priemonę, padedančią visiems vėžiu sergantiesiems. Vėliau H. Clark pakeitė šį derinį kitu savo sukurtu preparatu, kurį pavadino „zaperiu" (angl. zapper) ir kuris, pasak jos, galįs sunaikinti vėžį per kelias minutes. Konkrečios plokščiosios kirmėlės Vakarų šalyse niekada nepavyko identifikuoti. Ji aptikta tik vienu atveju Indijos subkontinento dalyje.

Beje, H. Clark mirė nuo dauginės mielomos - leukocitų vėžio, kuris sintetina antikūnus.

Nuorodos:

  1. Lancet, 2008; 372:392-7
  2. 6-ojo tarptautinio autoimuniteto kongreso protokolai, Portas, Portugalija, 2008-09-11
Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Dalis

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau