Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 9

Izraelio sveikatos apsaugos ministras, pripažįsta, kad skiepų privalomumas susijęs su prievarta ir socialine kontrole, o ne su medicina

(Paranormal) Karštas Izraelio 12 kanalo (Channel 12 News) mikrofonas užfiksavo, kaip šalies sveikatos apsaugos ministras prisipažino, kad skiepų įpareigojimai yra susiję su prievarta ir socialine kontrole, o ne su mokslu ar medicina. Izraelio sveikatos apsaugos ministras Nitzanas Horowitzas (Nitzan Horowitz) atvirai kalbėjosi su vidaus reikalų ministre Ayelet Shaked apie drakonišką šalies "Green Pass" skiepų pasų sistemą. Nė vienas iš ministrų nežinojo, kad jų pokalbis įrašinėjamas ir transliuojamas.

Ši skaitmeninio stebėjimo sistema neleidžia asmenims dalyvauti viešajame gyvenime, jei jie nepateikia skaitmeninio įrodymo, kad buvo tris kartus skiepyti. Naudodamasis šia prievartos ir socialinės kontrolės sistema, Izraelis pavergė didžiąją dalį savo gyventojų, o likusiąją dalį atskyrė. Izraeliečiai "privalo" kas šešis mėnesius atnaujinti savo Žaliąjį pasą, laikydamiesi naujų kūno reikalavimų, nustatytų naujojo medicininio apartheido.

Izraelio sveikatos apsaugos ministras pripažįsta, kad skiepų įpareigojimai skirti socialinei kontrolei, taip prieštaraudamas savo pareiškimams Aukščiausiajam Teismui

Ministras Horowitzas (Horowitz) per karštąjį mikrofoną prisipažino, kad pasų sistemos tikslas - tiesiog daryti spaudimą piliečiams, kad šie sutiktų skiepytis. Čia nėra nieko etiško ar mokslinio. Horowitzas Šakedui sakė: "Kovido pasui nėra jokio medicininio ar epidemiologinio pagrindimo. Juo siekiama tik daryti spaudimą neskiepytiems asmenims skiepytis".

Būdamas sveikatos apsaugos ministras, Horowitzas anksčiau kreipėsi į Aukščiausiąjį Teismą ir pareiškė, "kad žaliasis ženklas yra grynasis sveikatos aspektas". Dabar jau visiškai tiksliai žinome, kad Horowitzas puikiai supranta, jog skiepų įpareigojimus naudoja kaip propagandos ir socialinės kontrolės priemonę.

Karštuoju mikrofonu jis prisipažino, kad skiepų įpareigojimai egzistuoja tik tam, kad būtų galima sugėdinti "neskiepytuosius" dėl pandemijos sukėlimo, nors įrodymai rodo, kad skiepytieji sudaro didžiąją dalį hospitalizacijų, nes vakcinos nesėkmės ir nepageidaujami reiškiniai užklumpa visuomenę. Rugpjūčio mėnesį Jeruzalės Herzogo ligoninės medicinos direktorius 13 kanalo žinioms sakė, kad 95 proc. ligoninės pacientų, kuriems pasireiškė sunkūs COVID-19 simptomai, jau buvo paskiepyti.

Izraelio vadovai užsimena, kad norėtų atsisakyti medicininių paslaugų dėl skiepijimo būklės

Abu diktatoriai, Horowitzas ir Shakedas, juokavo, kad, pasinaudodami Žaliuoju pasu, galėtų palaipsniui grąžinti žmonėms dalį laisvių. Šakedas pasakė Horowitzui: "Taip pat manau, kad galite panaikinti Žaliąjį pasą lauko restoranams". Horowitzas pritarė, sakydamas: "Epidemiologiniu požiūriu teisinga" leisti neskiepytiems asmenims dalyvauti kai kuriuose lauko renginiuose, pavyzdžiui, lauko restoranuose ir lankytis viešuosiuose baseinuose. Tačiau Horowitzas trumpam sustojo, sakydamas, kad pradėjus daryti išimtis pasų reikalavimams, žmonės norės daugiau laisvės. Negaliu leisti jiems visiškai lankytis baseinuose, "nes tada jie sakys - jei ne baseinai, tai kodėl vandens parkai?". Horowitzas pastebėjo.

Horowitzas išreiškė susirūpinimą dėl to, kad visoje šalyje netinkamai vykdoma žaliųjų pasų sistema ir kad į ligonines įleidžiami neskiepyti žmonės. "Turime problemą. Žaliojo paso sistema nevykdoma, ypač arabų sektoriuje... ji neegzistuoja, ir aš tai matau ligoninėse", - baladojosi jis.

Į pokalbį įsiterpė žvalgybos ministras Elazaras Sternas (Elazar Stern): "Erzina tai, kad [neskiepyti asmenys] užima lovas". Izraelio vadovai atskleidė savo tironišką ketinimą neleisti žmonėms gydytis ir gauti elementarią medicininę pagalbą, priversdami ir segregaciją, ir mirtį tiems, kurie nesilaiko skiepų reikalavimų.

Jau vien dėl savo prielaidų įpareigojimas skiepytis yra informuoto sutikimo pažeidimas. Įgaliojimas skiepytis reiškia jėgos panaudojimą ir yra neteisėtas bauginimo, prievartos ir prievartos aktas. Įgaliojimas skiepyti nėra pagrįstas nei mokslu, nei teise, nei etika, nei medicina. Amerikos teisėje nėra atvejų, kai vieno asmens teisės būtų viršesnės už kito asmens kūno autonomijos teises. Kai medicinoje naudojama prievarta, pareigūnas ar medicinos specialistas pažeidžia Amerikos gydytojų asociacijos etikos kodeksą. Kai apeinamas informuoto asmens sutikimas ir pradedama taikyti prievarta, medicinos produktas ar procedūra tampa medicininiu eksperimentu ir pažeidžia Niurnbergo kodeksą.

Šaltiniai:

VisionTimes.com

Paranormal.lt

Twitter.com

Paranormal.lt

Ushmm.org

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau