Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugsėjo » 11

ES vadovas sako, kad atsisakiusieji WEF skaitmeninių tapatybės kortelių bus pašalinti iš visuomenės

WEF skaitmeninių tapatybės kortelių bus pašalinti iš visuomenės

Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen įspėjo, kad žmonės, atsisakę priimti naująją WEF skaitmeninių asmens tapatybės kortelių schemą, bus pašalinti iš visuomenės gyvenimo.

Pasirodžiusi G20 aukščiausiojo lygio susitikimo sesijoje, pavadintoje "Viena ateitis", U. von der Leyen pareiškė, kad mūsų bendra ateitis bus skaitmeninė, kurią valdys tokios globalistinės organizacijos kaip WEF.

Summit.news: Von der Leyen, eidama ES Komisijos pirmininkės pareigas, savo kalboje palietė dirbtinio intelekto ir skaitmeninės aplinkos klausimus. Ji pripažino galimus pavojus ir milžiniškas galimybes, susijusias su pažangia dirbtinio intelekto technologija, ir pabrėžė, kaip svarbu nukreipti tokią sprogstančią technologiją.

"Šiandien noriu sutelkti dėmesį į dirbtinį intelektą ir skaitmeninę infrastruktūrą. Kaip jau buvo apibūdinta, AI kelia pavojų, bet taip pat suteikia milžiniškų galimybių. Esminis klausimas - kaip panaudoti sparčiai besikeičiančią technologiją.

"2020 m. ES pirmą kartą pateikėme įstatymą dėl dirbtinio intelekto. Norime sudaryti palankesnes sąlygas inovacijoms ir kartu kurti pasitikėjimą. Tačiau mums reikia daugiau. Tai, ką pasaulis darys dabar, nulems mūsų ateitį. Manau, kad Europa - ir jos partneriai - turėtų sukurti naują pasaulinę dirbtinio intelekto rizikos sistemą", - sakė L. von der Leyen.

WEF skaitmeninių tapatybės kortelių bus pašalinti iš visuomenės

Von der Leyen gyrė Europos Sąjungos žingsnį 2020 m. priimti pirmąją teisinę sistemą dėl dirbtinio intelekto - tai žingsnis, kurio imtasi siekiant skatinti inovacijas ir pasitikėjimą. Tačiau ji tvirtino, kad to nepakanka. Ji pasiūlė tarptautiniu mastu priimti tarptautinį dirbtinio intelekto rizikos valdymo mechanizmą.

ES vadovė taip pat pabrėžė, kad visuotinai priimtini standartai turi būti sukurti Jungtinių Tautų kompetencijos ribose, panašiai kaip jų Tarpvyriausybinė klimato kaitos komisija. Ji teigė, kad žmonija gautų naudos, jei tarptautinė institucija galėtų išaiškinti su dirbtiniu intelektu susijusią riziką ir naudą, panašiai kaip Tarpvyriausybinė klimato kaitos komisija.

Tuo pat metu von der Leyen pasisakė už skaitmeninės viešosios infrastruktūros koncepciją, panašią į koronaviruso paso sistemą - sistemą, kurią ES sukūrė reaguodama į Covid sagą. Pasaulinė sveikatos organizacija ją priėmė išskėstomis rankomis kaip pasaulinį kovos su grėsmėmis sveikatai standartą.

"Daugelis iš jūsų yra susipažinę su COVID-19 skaitmeniniu sertifikatu. ES jį sukūrė pati sau. Modelis buvo toks funkcionalus ir patikimas, kad 51 šalis 4 žemynuose jį priėmė nemokamai. Šiandien PSO jį naudoja kaip pasaulinį standartą, kad palengvintų mobilumą grėsmių sveikatai metu", - tęsė L. von der Leyen.

Nerimą kelia tai, kad L. von der Leyen gyrė ES žingsnius siekiant sukurti viso bloko skaitmeninės tapatybės programą, kurioje būtų galima saugoti piliečių asmeninę informaciją, įskaitant kredito kortelių, vairuotojo pažymėjimų ir pasų duomenis.

Šie pokyčiai kelia nerimą asmenims ir valstybėms, vertinančioms žodžio laisvę ir privatumą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau