- 11.09.2023
- 0.0 Reitingas
- 626 Peržiūros
- Komentarai
Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen įspėjo, kad žmonės, atsisakę priimti naująją WEF skaitmeninių asmens tapatybės kortelių schemą, bus pašalinti iš visuomenės gyvenimo.
Pasirodžiusi G20 aukščiausiojo lygio susitikimo sesijoje, pavadintoje "Viena ateitis", U. von der Leyen pareiškė, kad mūsų bendra ateitis bus skaitmeninė, kurią valdys tokios globalistinės organizacijos kaip WEF.
Summit.news: Von der Leyen, eidama ES Komisijos pirmininkės pareigas, savo kalboje palietė dirbtinio intelekto ir skaitmeninės aplinkos klausimus. Ji pripažino galimus pavojus ir milžiniškas galimybes, susijusias su pažangia dirbtinio intelekto technologija, ir pabrėžė, kaip svarbu nukreipti tokią sprogstančią technologiją.
"Šiandien noriu sutelkti dėmesį į dirbtinį intelektą ir skaitmeninę infrastruktūrą. Kaip jau buvo apibūdinta, AI kelia pavojų, bet taip pat suteikia milžiniškų galimybių. Esminis klausimas - kaip panaudoti sparčiai besikeičiančią technologiją.
"2020 m. ES pirmą kartą pateikėme įstatymą dėl dirbtinio intelekto. Norime sudaryti palankesnes sąlygas inovacijoms ir kartu kurti pasitikėjimą. Tačiau mums reikia daugiau. Tai, ką pasaulis darys dabar, nulems mūsų ateitį. Manau, kad Europa - ir jos partneriai - turėtų sukurti naują pasaulinę dirbtinio intelekto rizikos sistemą", - sakė L. von der Leyen.
Von der Leyen gyrė Europos Sąjungos žingsnį 2020 m. priimti pirmąją teisinę sistemą dėl dirbtinio intelekto - tai žingsnis, kurio imtasi siekiant skatinti inovacijas ir pasitikėjimą. Tačiau ji tvirtino, kad to nepakanka. Ji pasiūlė tarptautiniu mastu priimti tarptautinį dirbtinio intelekto rizikos valdymo mechanizmą.
ES vadovė taip pat pabrėžė, kad visuotinai priimtini standartai turi būti sukurti Jungtinių Tautų kompetencijos ribose, panašiai kaip jų Tarpvyriausybinė klimato kaitos komisija. Ji teigė, kad žmonija gautų naudos, jei tarptautinė institucija galėtų išaiškinti su dirbtiniu intelektu susijusią riziką ir naudą, panašiai kaip Tarpvyriausybinė klimato kaitos komisija.
Tuo pat metu von der Leyen pasisakė už skaitmeninės viešosios infrastruktūros koncepciją, panašią į koronaviruso paso sistemą - sistemą, kurią ES sukūrė reaguodama į Covid sagą. Pasaulinė sveikatos organizacija ją priėmė išskėstomis rankomis kaip pasaulinį kovos su grėsmėmis sveikatai standartą.
"Daugelis iš jūsų yra susipažinę su COVID-19 skaitmeniniu sertifikatu. ES jį sukūrė pati sau. Modelis buvo toks funkcionalus ir patikimas, kad 51 šalis 4 žemynuose jį priėmė nemokamai. Šiandien PSO jį naudoja kaip pasaulinį standartą, kad palengvintų mobilumą grėsmių sveikatai metu", - tęsė L. von der Leyen.
Nerimą kelia tai, kad L. von der Leyen gyrė ES žingsnius siekiant sukurti viso bloko skaitmeninės tapatybės programą, kurioje būtų galima saugoti piliečių asmeninę informaciją, įskaitant kredito kortelių, vairuotojo pažymėjimų ir pasų duomenis.
Šie pokyčiai kelia nerimą asmenims ir valstybėms, vertinančioms žodžio laisvę ir privatumą.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau