Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2024 » Rugsėjo » 17

Mokslininkai įspėja apie riziką, susijusią su COVID-19 vakcinuotų žmonių kraujo perpylimu

Mokslininkai įspėja apie riziką, susijusią su COVID-19 vakcinuotų žmonių kraujo perpylimu

Naujausi Japonijos mokslininkų tyrimai sukėlė didelį susirūpinimą dėl kraujo donorystės saugumo, ypač kalbant apie COVID-19 vakcinuotus asmenis. Tyrime nurodoma, kad jų kraujyje gali būti toksiškų junginių, keliančių riziką kraujo perpylimui. Mokslininkai ragina ligonines nedelsiant nutraukti vakcinuotų asmenų kraujo priėmimą ir netgi svarsto, ar reikėtų sustabdyti pačias vakcinacijos programas, siekiant apsaugoti pacientų sveikatą. Šis straipsnis nagrinėja tyrimo išvadas ir jų potencialų poveikį sveikatos priežiūros sektoriui.

Mokslininkai dabar liepia ligoninėms nebepriimti skiepytų žmonių kraujo dėl jų kraujyje randamų toksinių ir neorganinių junginių.

Japonijos mokslininkai paskelbė išankstinį straipsnį, kuriame išsamiai aprašoma rizika, susijusi su COVID-19 vakcinuotų žmonių kraujo naudojimu kraujo perpylimui, ir ragina medikus nedelsiant uždrausti skiepytiems žmonėms duoti kraujo.

Apie tai praneša Expose-news.com: Be to, siekdami išvengti šios rizikos ir užkirsti kelią tolesniam kraujo preparatų užteršimui ir dėl to kylančioms komplikacijoms, jie ragina sustabdyti skiepijimo nuo COVID-19 programas.

„Skiepijimo genetinėmis vakcinomis sukelti sveikatos pažeidimai jau dabar yra labai rimti, todėl šalims ir atitinkamoms organizacijoms pats laikas kartu imtis konkrečių veiksmų, kad būtų nustatyti pavojai, jie būtų kontroliuojami ir sprendžiami“, - teigė jie.

Daugelis pasaulio šalių pranešė, kad vadinamosios genetinės vakcinos, pavyzdžiui, tokios, kuriose naudojama modifikuota mRNA, koduojanti spyglio baltymą, ir lipidinės nanodalelės kaip vaisto tiekimo sistema, sukėlė trombozę po vakcinacijos ir vėlesnius širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimus, taip pat įvairias ligas, apimančias visus organus ir sistemas, įskaitant nervų sistemą.

Remdamiesi šiais pranešimais ir paaiškėjusių įrodymų kiekiu, savo straipsnyje mokslininkai atkreipia medikų dėmesį į įvairias rizikas, susijusias su kraujo perpylimu naudojant kraujo preparatus, gautus iš žmonių, kurie sirgo ilgu kovidu, ir iš genetinių vakcinų recipientų, įskaitant tuos, kurie gavo mRNA vakcinas.

Tačiau „taip pat reikėtų pabrėžti, kad čia aptariami klausimai yra susiję su visomis organų transplantacijomis, įskaitant kaulų čiulpų transplantacijas, o ne tik su kraujo produktais“, - rašė mokslininkai.

Straipsnio 1 lentelėje apibendrinti šeši pagrindiniai tyrėjų įvardyti susirūpinimą keliantys klausimai, susiję su kraujo produktų, gautų iš genų vakcinų recipientų, naudojimu. Toliau pateikiame 1 lentelės turinį.

1. Spyglių baltymų užterštumas

Jau nustatyta, kad spyglio baltymas, kuris yra SARS-CoV-2 ir genetinių vakcinų antigenas, pasižymi įvairiomis toksinėmis savybėmis, įskaitant poveikį raudoniesiems kraujo kūneliams ir trombocitų agregacijai, amiloido susidarymui ir neurotoksiškumui. Būtina pripažinti, kad pats baltymas spyglys yra toksiškas žmogui. Taip pat buvo pranešta, kad spyglių baltymas gali pereiti per kraujo-smegenų barjerą. Todėl labai svarbu iš kraujo produktų pašalinti iš genų vakcinos gautą baltymą spike "spyglio".

2. Užteršimas amiloido agregatais ir mikrotrombais, susidariusiais iš spyglių baltymų

Kol kas neaišku, kaip iš spyglių baltymų susidarę amiloidiniai agregatai ir mikrotrombai virsta matomais trombais. Tačiau susiformavę amiloidiniai agregatai gali būti nelengvai pašalinami, todėl juos reikia pašalinti iš kraujo preparatų. Be to, įrodyta, kad šie amiloido agregatai yra toksiški.

3. Įvykiai, susiję su sumažėjusia donoro imunine sistema ir imuniniais pakitimais dėl imuninio imprintingo arba klasės perėjimo į IgG4 ir t. t., atsirandančiais dėl daugkartinių genetinių vakcinų dozių.

Kai dėl genų vakcinacijos susilpnėja donoro imuninė funkcija, kyla rizika, kad donoras serga tam tikra (subklinikine) infekcine liga arba yra užsikrėtęs patogeniniu virusu ir jam išsivysčiusi viremija ar kitos būklės, net jei donoras neturi subjektyvių simptomų. Dėl šios priežasties sveikatos priežiūros specialistai, atliekantys chirurgines procedūras, įskaitant kraujo paėmimą ir organų transplantaciją, taip pat naudojantys kraujo produktus, turėtų atsargiai elgtis su genetinės vakcinos gavėjų krauju, kad išvengtų infekcijos per kraują. Taip pat reikės informuoti visus sveikatos priežiūros specialistus apie šią riziką.

4. Lipidų nanodalelės (LNP) ir pseudouridinta mRNA (tik mRNA vakcinos)

Vakcinų su mRNA atveju LNP ir pseudouridinta mRNA gali likti recipientų kraujyje, jei kraujas paimamas be pakankamo atidėjimo laikotarpio po genų vakcinacijos. LNP yra stipriai uždegiminiai ir, kaip nustatyta, patys yra trombogeniški, todėl kelia pavojų transfuzijos recipientams. Pačios LNP pasižymi stipriu adjuvantiniu poveikiu ir gali sukelti adjuvantų sukeltą autoimuninį sindromą (ASIA sindromą). Papildoma rizika yra ta, kad jei pseudouridinta mRNR patenka į recipiento kraują, kol dar yra supakuota į LNP, recipiento organizme gali susidaryti papildomas spygliuotas baltymas.

5. Užteršimas agreguotais eritrocitais ar trombocitais

Dėl smailiojo baltymo raudonieji kraujo kūneliai ir trombocitai agreguojasi, todėl šie agregatai pateks į recipiento kraują, jei nebus pašalinti iš kraujo preparato.

6. Atminties B ląstelės, gaminančios IgG4, ir iš jų gaminamas IgG4

Didelis kiekis (koncentracija serume paprastai viršija 1,25-1,4 g/l) neuždegiminių IgG4 teigiamų plazminių ląstelių gali sukelti lėtinį uždegimą, pvz.

IgG4 yra antikūnas ir yra imunoglobulino G4 akronimas. Anksčiau straipsnyje autoriai rašė, kad „dėl ilgalaikio specifinio tapataus antigeno (šiuo atveju - spyglio baltymo) poveikio imunoglobulinai tampa IgG4, o kai kurios juos gaminančios B ląstelės [arba limfocitai] greičiausiai diferencijuojasi į atminties B ląsteles, kurios išlieka organizme ilgą laiką, tikėtina, kad genetinės vakcinos gavėjų imuninės sistemos disfunkcija užsitęs (1 lentelės 3 ir 6 punktai). Tikimasi, kad daugiau informacijos apie šiuos punktus bus atskleista ateityje“.

Tyrėjai taip pat pateikia pasiūlymus dėl konkrečių tyrimų, tyrimo metodų ir taisyklių, skirtų šiems pavojams pašalinti.

Išvadoje autoriai rašė: „Išvados dėl tyrimo rezultatų yra labai svarbios:

Šių genetinių vakcinų poveikis kraujo preparatams ir tikroji jų padaryta žala šiuo metu nėra žinoma. Todėl, siekiant išvengti šios rizikos ir užkirsti kelią tolesniam kraujo užterštumo plitimui bei situacijos komplikavimui, primygtinai prašome sustabdyti skiepijimo genetinėmis vakcinomis kampaniją ir kuo anksčiau atlikti žalos ir naudos vertinimą.

Kaip jau ne kartą teigėme, genetinės vakcinacijos sukelta žala sveikatai jau dabar yra labai rimta, todėl šalims ir atitinkamoms organizacijoms pats laikas kartu imtis konkrečių veiksmų, kad būtų nustatyta rizika, ji būtų kontroliuojama ir sprendžiama. Susirūpinimas dėl kraujo produktų, gautų iš genetinės vakcinos recipientų, perpylimo ir pasiūlymai dėl konkrečių priemonių, Jun Ueda, Hideyuki Motohashi, Yuriko Hirai, Kenji Yamamoto, Yasufumi Murakami, Masanori Fukushima, Akinori Fujisawa, neperžiūrėta versija paskelbta 2024 m. kovo 15 d.

Šis tyrimas atspindi daug diskusijų, kurios vyksta visuomenėje apie vakcinų saugumą ir poveikį. Nors moksliniai tyrimai gali atskleisti tam tikras rizikas, svarbu kritiškai vertinti informaciją ir palyginti ją su kitais patikimais šaltiniais. Diskusijos apie vakcinų poveikį ir kraujo saugumą gali turėti didelę įtaką viešajai sveikatai ir medicinos praktikoms, todėl būtina tęsti tyrimus ir stebėti situaciją.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1 Paranormal • 07:26, 2024-09-17
Ar žinojote, kad COVID-19 vakcinuotų asmenų kraujas gali kelti rimtų pavojų? Sužinokite apie naujausius mokslininkų atradimus ir kaip jie gali paveikti kraujo donorystę bei mūsų sveikatą!
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2019-09-28 laikas 09:38 Receptai Vištienos krūtinėlės kepsniai orkaitėje

Vištienos krūtinėlės file nuplauname, nusausiname, dedame ant lentelės, delnu prispaudžiame, aštriu peiliu perpjauname išilgai pusiau ir uždengę maistine plėvele truputį pamušame

Skaityti daugiau

2018-07-21 laikas 09:32 Receptai Džiovintos dilgėlių sėklos
Liaudies medicinoje naudojamos visos dilgėlės dalys: lapai, stiebai, šaknys, sėklos. Dilgėlių sėklos turi adaptogeninių savybių, padeda susidoroti su stresu, nuovargiu, endokrininių ligų problemomis, impotencija, skausmu inkstuos...

Skaityti daugiau

2020-04-15 laikas 17:56 Receptai „Moussaka“ – Graikiškas Mėsos Ir Baklažanų Apkepas
Baklažanus supjaustykite riekelėmis išilgai, pagardinkite druska ir atidėkite į šalį. Bulves nuskuskite, supjaustykite riekelėmis ir apkepkite keptuvėje ant aliejaus, kol gražiai apskrus. Iškepusias bulves sudėkite ant popierinio ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau