Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (629) Komentarų: (0) (13.10.2017 - 13:46)

DTP skiepas penkis kartus padidino mirties riziką

DTP (difterijos, stabligės, kokliušo) skiepas galbūt padaro daugiau žalos nei naudos - prie tokios išvados priėjo tyrėjai, kurie tik neseniai konstatavo, kad tarp vaikų, kurie buvo skiepyti praeito amžiaus devintąjį dešimtmetį, būta 5 kartus didesnės mirties rizikos.

Po skiepo „nuo kitų priežasčių gali mirti daugiau vaikų, nei pavyksta apsaugoti nuo difterijos, stabligės ar kokliušo", - pripažino projekto Bandim Health Project (BHP) tyrėjai, kurie atliko visuomenės sveikatos tyrimo eksperimentą su 1057 vaikais Bisau Gvinėjoje, Afrikos žemyne (kurių amžius 1981 metais buvo 3 ir daugiau mėnesių). Apie 58 proc. jų buvo skiepyti DTP skiepu.

Skiepytų ir neskiepytų vaikų grupėse mažyliai buvo maitinami vienodai. Iš tikrųjų paskiepytų vaikų sveikatos būkle buvo geresne, bet vis dėlto jų rizika mirti dėl kokios nors kitos priežasties buvo 5 kartus didesnė, Rizika sumažėjo, jei vaikams buvo duodama ir geriamoji vakcina nuo poliomielito.

BHP projektas buvo pradėtas siekiant išsiaiškinti, kodėl šiame regione toks didelis vaikų mirštamumas, ir tyrėjai konstatavo, kad skiepai dar labiau padidina riziką, „Nors ir skiepas apsaugo vaiką nuo konkrečios ligos, tuo pat metu jis gali padidinti imlumą kitoms infekcijoms", - tvirtino vadovaujantysis tyrėjas Sorenas Mogensenas.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: skiepai, farmacija, vaistai, moksliniai tyrimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar