Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 8

„Eltanino“ antenos anomalija

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.

1964 metų rugpjūčio 29 dieną JAV Nacionalinio mokslo fondo mokslinis tyrinėjimų ledlaužis „Eltanin“ fotografavo jūros dugną į vakarus nuo Horno kyšulio Belinshauzeno duburyje. Ledlaužis specialiu plieniniu trosu palei dugną tempė apsauginiame metaliniame korpuse įmontuotą kamerą.

Laivui esant 105°03′ vakarų ilgumos ir 59°07′ pietų platumos, gylis siekė 3904 metrus. Peržiūrėdami laboratorijoje išryškintą filmą, mokslininkai apstulbo, suradę nufilmuotą netikėtą objektą. Kadre buvo matyti vertikaliai nuo dugno kylantis strypas su dvylika, statmenai nuo jo atsišakojančių vienodo ilgio skersinių, išsidėsčiusių tam tikrais tarpais vienas nuo kito. Tiek strypo viršuje, tiek skersinių galuose buvo matomi nedideli, tarsi nupoliruoti, rutuliukai.

„Eltanino“ antenos anomalija Niekaip kitaip kaip antena to objekto nepavadinsi. Skeptikai suskubo tai pavadinti jūrine pintimi. Bet ar galėtų būti vienintelis egzempliorius milžiniškame dugno plote? 0 jei antena, tai kas ją galėjo taip vertikaliai įtaisyti beveik keturių kilometrų gylyje? Laivai į tokį gylį nepanyra, o iš viršaus nuleista ji ilgai vertikalioje padėtyje neišsilaikytų, nes ją nulenktų palei dugną tekančios srovės, jei ji nebūtų patikimai įtvirtinta. Faktą nutarta įslaptinti.

Po kelių mėnesių „Eltaninui“ užplaukus į Naująją Zelandiją, kažkas iš įgulos narių prasitarė žurnalistams, ir žinia pasklido. 1968 metais pasirodė anomalijų tyrinėtojo Brado Staigerio knyga „Naujas NSO proveržis“, kurioje „Eltanino“ radinys aptariamas kaip antena. 2001 metais tą faktą priminė kitas anomalijų tyrinėtojas Vitlis Striberis straipsnyje „Eltanino“ antenos mistika“, kuriame teigia: „Tačiau neegzistuoja žinoma jūros gyvybės forma, kuri nors iš tolo primintų tą objektą.“

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.07.2020 laikas 22:15 Kaip pakelti hemoglobiną be mėsos: produktų sąrašas, kuriuose yra daug geležies
Hemoglobino lygį taip pat galima pakelti šiais produktais: sėlenomis, kviečių košėmis, abrikosais, džiovintais abrikosais, tamsiuoju šokoladu, žaliaisiais obuoliais, grūdų duoną, raudonosiomis vynuogėmis, burokėliais, ankštiniais augalais, migdolais, granatomis, slyvų sultimis, slyvomis, razinomis, ...

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau