Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina:
22.10.2017, 09:22 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (4586)
Manoma, kad česnakas veikia net kelis vėžio vystymosi aspektus: užkerta kelią kancerogenų poveikiui, atstato pažeistus genus, kurie gali sukelti vėžį, pristabdo piktybinių ląstelių dauginimąsi arba netgi įjungia jų susinaikinimo mechanizmą. Todėl nepaisydama specifinio česnako kvapo, vis dėlto įtrauk jį į valgiaraštį. 22.10.2017, 08:27 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (3547)
Gyvybinės energijos susilpnėjimas ar net praradimas, pasireiškiantis nuo paprasto geros nuotaikos nebuvimo iki darbingumo praradimo, abejingumo viskam, netgi sau, laikui bėgant išsivystantis į varginančią depresiją, ko gero, viena iš skaudžiausių paskutiniųjų dešimtmečių rykščių visame pasaulyje. Tad nenuostabu, jog ieškome būdų tam užkirsti kelią, kai tik pajuntame pirmuosius dvasinio nuovargio, vėliau pereinančio į fizinį, požymius. Nuostabu, kad gyvybines jėgas galime susigrąžinti atsigręžę į žaliąją vaistinėlę. Motulė gamta pasirūpino, kad galėtume ne tik išgyventi, bet turėtume ir kokybišką gyvenimą: būtume pakilios nuotaikos, pilni entuaziazmo, o negeros mintys iš galvos tiesiog čiuožte iščiuožtų. Taigi iš vaistažolių krepšelio nuotaikai praskaidrinti, nervinei įtampai sumažinti, miegui pagerinti, depresijai nuvyti šįkart traukiame pirmiausiai jonažolę, valerijoną, mėtą ir melisą. 21.10.2017, 21:35 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (4168)
Vaistinėmis taukėmis buvo gydoma nuo žilos senovės. Vaistams daugiausia vartojamos šaknys, rečiau – lapai. Liaudyje vaistinė taukė dar vadinama kaštavolu, kaulažole, gyvakauliu, juodšakne. Tai vienos iš nepakeičiamų ir veiksmingų vaistažolių, vartojamų liaudies medicinoje. 20.10.2017, 19:08 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (4534)
Šiame straipsnyje pateikti 32 veiksmingi anginos gydymo būdai. Visi šie gydymosi būdai, liaudyje, jau buvo žinomi senai. Tai gydymosi metodai tiems, kas rūpinasi savo sveikata ir savo organizmu, tausoja jį ir stengiasi jo neužteršti cheminiais vaistais. Tačiau norint gydytis šiais liaudiškais receptais būtina pasitelkti kantrybę ir tikėjimą savo organizmu. Kitaip nieko nebus.
Sužinok daugiau ...
20.10.2017, 17:46 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (3412)
Bronchitas, plaučių uždegimas skamba bauginančiai. Tai ligos nuo kurių kartais miršta žmonės. Liga, mirtis…baisūs žodžiai. Nei vienas nenorėtų iš mūsų susidurti su šiomis ligomis. Tačiau, jeigu mes netinkamai gyvename, netinkamai ilsimės, netinkamai maitinamės, mes nualiname savo organizmą, ir taip nusilpsta mūsų imuninė sistema. O tuomet, ligoms, jau kelias atviras į mūsų organizmą.
Sužinok daugiau ...
20.10.2017, 17:33 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (2964)
Kiekvienais metais, kada ateina šalti ir drėgni orai žmonės pradeda sirgti įvairiomis peršalimo ligomis. Vieni suserga vos paspaudus pirmam šaltukui, kiti suserga tiesiog apsikrėtę nuo kitų žmonių. Ir visi šie žmonės tikrai norėtų nesirgti!
Sužinok daugiau ...
20.10.2017, 16:43 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (3032)
Peršalote? Jums padės imbierinė arbata nuo peršalimo! Imbierinė arbata nuo peršalimo – tai tinkama priemonė, kuri padės jums greičiau atsigauti. Imbieras padeda lengviau atsikratyti gleivių, ramina kosulį, tačiau atminkite, kad karštas skystis dirgins jums gerklę (tai nieko baisaus).
Sužinok daugiau ...
20.10.2017, 16:30 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (17494)
Farmacijos kompanijos nešneka garsiai, tačiau tai yra patys geriausi vaistai… Medus – vienintelis negendantis produktas pasaulyje. Jis gali tik susikristalizuoti. Bet tai jo savybių nekeičia. Jei norite minkšto, skysto medaus – raskite dangtelį ir įstatykite indą su medumi į karštą vandenį, jis vėl bus toks, koks buvo iš pradžių, lyg tik ką įpiltas.
Sužinok daugiau ...
20.10.2017, 16:06 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (5671)
Pats kiaulpienių žydėjimo metas. Lyg mažomis saulutėmis jų žiedeliais geltonuoja laukai, kiemai ir pakelės. Matydami tokią grožybę dauguma nelabai gražiai apie tų laukų ar kiemo šeimininką pamąsto: girdi, apsileidęs, piktžolėmis žemę apleidęs. Tačiau į kiaulpienę galima ne vien kaip į piktžolę žiūrėti. Juk neatsitiktinai šis augalas liaudyje pačiais įvairiausiais vardais vadinamas. Diedukai, gyvybės šaknis, pienė, pūkenė, piktšašė, pukutė, snaudė - tai vis kiaulpienės (Taraxacum officinale Weber) liaudiški pavadinimai. Žinovai kiaulpienę labai aukština ir vertina ją vos ne kaip gyvybės ir žvalumo šaltinį. Ji, kaip ir dilgėlė, tinka ir vaistui, ir maistui.
Sužinok daugiau ...
20.10.2017, 07:57 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (2169)
Daugeliui mūsų nėra nieko natūraliau kaip vasarą pajūryje išsitiesti ant smėlio, pasikaitinti saulėje ir... gauti reikiamą dozę vitamino D. Deja, lietingos vasaros neleidžia užtikrinti tinkamo vitamino D kiekio visiems metams, o naujausi mokslinių tyrimų duomenys rodo, kad ilgalaikis šio vitamino deficitas gali padidinti išsėtinės sklerozės tikimybę, sako Justė Juškevičiūtė.
Sužinok daugiau ...
19.10.2017, 20:16 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (3319)
Pagrindinis gydymas – teisinga odos ir mitybos priežiūra. Svarbiausiai – pašalinti priežastis, sukeliančias dermatitą. Visų pirma reikia išsiaiškinti alergeną ir jo „neerzinti“. Alergenai dažnai slypi tose vietose, kur mes net nesitikime: chloruotas vanduo, vilna drabužiuose ar patalynėje, gyvūnų kailis.
Sužinok daugiau ...
|