Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.3K) Komentarų: (0) (19.12.2017 - 22:27)

Vartokite šią natūralią priemonę ir galėsite atstatyti savo imunitetą iki 95%!

Šis paprasta priemonė padės jums atstatyti imuninę sistemą beveik iki 100%!

vitaminai, imunitetas, receptas, stiprinti imunitetą

Rinkoje siūlomi kai kurie produktai gali padėti atkurti jėgas ir energija. Tačiau, kai kuriuose iš jų yra toksiškų medžiagų, kurie gali sukelti šalutinį poveikį. Mūsų kūnas reikalauja įvairių mineralų ir vitaminų, kad tinkamai veiktu. Taigi, ar jūs pagalvojote apie pabandyti kažką natūralaus?

Šiame straipsnyje pristatomas natūralus gėrimas, kuriame gausu maistinių medžiagų, kurie pagerins jūsų sveikatą iki 95%!

Galiausiai jūs galėsite tinkamai subalansuoti savo organizmą, kad jaustis puikiai. Šis skanus gėrimas neturi šalutinio poveikio!

Receptas!

Ingredientai:

  • 4 šaukštai avižinių dribsnių;
  • 1 bananas;
  • 2 ledo kubeliai;
  • 3 braškės;
  • medaus arba stevia pagal skonį.

Paruošimas:

Labai lengvas. Tiesiog sudėkite visus šiuos ingredientus į maišytuvą. Turėtumėte gauti homogeninį mišinį, kuriame nebūtų gumbų. Jei norite, kad gėrimas taptu dar skystesnis, įpilkite šiek tiek vandens.

Vartojimas:

Tai labai skanu! Vartokite šį gėrimą ant tuščio skrandžio. Taip pat galite vartoti per pusryčius.

Norėdami paruošti šį kokteilį, galite naudoti ne tik šviežias, bet ir šaldytas uogas.

Vartokite šią natūralią priemonę ir galėsite atstatyti savo imunitetą iki 95%!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar