Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (14.6K) Komentarų: (0) (12.04.2017 - 19:49)

Paskelbtas pavojingiausias antibiotikas! Būkite atsargūs, vartojant jį

Apie savo nutikimą, vartojant antibiotikus papasakojo paprasta mergina - Amy Moser. 2010 metais ji susidūrė su liga, kaip šlapimo takų infekcija. Ji iš karto nuėjo pas gydytoja, kuris netrukus išrašė jai antibiotikų - ciprofloksaciną, kurį Amy vartojo kiekvieną dieną, rašo althealthworks.com.

Po šiuo preparatu gydymo, merginai kažkas nutiko: jai atsirasdavo spontaniški raiščių ir sausgyslių plyšimai, išsivystė stuburo degeneracija, artritas. Sunku įsivaizduoti, tačiau per pastaruosius 7 metus Amy buvo atlikta 20 operacijų!

Paskelbtas pavojingiausias antibiotikas!

Antibiotikų žala

Reikalas tame, kad grupė tokių antibiotikų, kaip ofloxacinas, ciprofloksacinas, levofloksacinas ir kiti vaistai su galūnę CINAS, gali sukelti nepataisomą žalą mūsų organizmui.

- ciprofloxacin (Cipro)
- levofloxacin (Levaquin)
- moxifloxacin (Avelox)
- ofloxacin (Floxin)
- gemifloxacin (Factive)
- plus generic brands

Jie sunaikina specifinės mitochondrinės ląstelės DNR, kurios pagrindinis uždavinys - suremontuoti padarytą žalą organizmui.

Blogiausia, kad neigiamas antibiotikų poveikis pasireiškia ne tik asmenims su padidėjusiu šiems vaistams jautrumu. Jis veikia absoliučiai visus! Tik pas kiekvieną žmogų simptomai pasireiškia laikui bėgant ir savaip. Amy sveikatos problemos prasidėjo tik po ketvirto kurso gydymo antibiotikais.

Paskelbtas pavojingiausias antibiotikas!

Amy Moser’s life has been changed forever after taking Cipro. PHOTO: Mountains and Mustard Seeds

Per pastaruosius 7 metus ji buvo pas tris skirtingus ortopedus, reumatologus ir fizioterapeutus. Dabar jei atliekam reabilitacija. Deja, visiškai atkurti sveikatos nepavyks, bet Amy neprarado vilties ir tikisi geriausio.

ŽYMĖS: antibiotikų poveikis, Antibiotikai, sveikatos patarimai, šalutinis antibiotikų poveikis

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Neradote reikiamos informacijos? Pabandykite paranormal paiešką!

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Geriausias paakių kremas: ištrina raukšles visiškai!...

Voratinklis smulkių linijų aplink akis, gali visam laikui sugadinti kiekvienos moters nuotaiką. Paakių oda labai subtilus dalyka...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Gydomasis badavimas...

Iš senovės istorijos žinome, kad badavimas buvo būdingas Rytų religijoms ir antikos civilizacijoms. JIs buvo praktikuojamas ne t...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Galingas receptas nuo juodų taškelių ant veido!...

Skaitytoja Emilia Akbulatova pasidalino savo patirtimi paruošiant kaukę nuo juodų taškelių. Štai ką ji rašo: tas pats efektas...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Stiprus natūralus antibiotikas: žudo, bet kokia infekci...

Šis receptas padės sustiprinti imuninę sistemą, jis lengvai paruošiamas namuose. Kuriant stiprią ir tvirtą imuninę sistemą, t...