Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Balandžio » 12

Paskelbtas pavojingiausias antibiotikas! Būkite atsargūs, vartojant jį

Apie savo nutikimą, vartojant antibiotikus papasakojo paprasta mergina - Amy Moser. 2010 metais ji susidūrė su liga, kaip šlapimo takų infekcija. Ji iš karto nuėjo pas gydytoja, kuris netrukus išrašė jai antibiotikų - ciprofloksaciną, kurį Amy vartojo kiekvieną dieną, rašo althealthworks.com.

Po šiuo preparatu gydymo, merginai kažkas nutiko: jai atsirasdavo spontaniški raiščių ir sausgyslių plyšimai, išsivystė stuburo degeneracija, artritas. Sunku įsivaizduoti, tačiau per pastaruosius 7 metus Amy buvo atlikta 20 operacijų!

Paskelbtas pavojingiausias antibiotikas!

Antibiotikų žala

Reikalas tame, kad grupė tokių antibiotikų, kaip ofloxacinas, ciprofloksacinas, levofloksacinas ir kiti vaistai su galūnę CINAS, gali sukelti nepataisomą žalą mūsų organizmui.

- ciprofloxacin (Cipro)
- levofloxacin (Levaquin)
- moxifloxacin (Avelox)
- ofloxacin (Floxin)
- gemifloxacin (Factive)
- plus generic brands

Jie sunaikina specifinės mitochondrinės ląstelės DNR, kurios pagrindinis uždavinys - suremontuoti padarytą žalą organizmui.

Blogiausia, kad neigiamas antibiotikų poveikis pasireiškia ne tik asmenims su padidėjusiu šiems vaistams jautrumu. Jis veikia absoliučiai visus! Tik pas kiekvieną žmogų simptomai pasireiškia laikui bėgant ir savaip. Amy sveikatos problemos prasidėjo tik po ketvirto kurso gydymo antibiotikais.

Paskelbtas pavojingiausias antibiotikas!

Amy Moser’s life has been changed forever after taking Cipro. PHOTO: Mountains and Mustard Seeds

Per pastaruosius 7 metus ji buvo pas tris skirtingus ortopedus, reumatologus ir fizioterapeutus. Dabar jei atliekam reabilitacija. Deja, visiškai atkurti sveikatos nepavyks, bet Amy neprarado vilties ir tikisi geriausio.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau