Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (14.9K) Komentarų: (0) (12.04.2017 - 19:49)

Paskelbtas pavojingiausias antibiotikas! Būkite atsargūs, vartojant jį

Apie savo nutikimą, vartojant antibiotikus papasakojo paprasta mergina - Amy Moser. 2010 metais ji susidūrė su liga, kaip šlapimo takų infekcija. Ji iš karto nuėjo pas gydytoja, kuris netrukus išrašė jai antibiotikų - ciprofloksaciną, kurį Amy vartojo kiekvieną dieną, rašo althealthworks.com.

Po šiuo preparatu gydymo, merginai kažkas nutiko: jai atsirasdavo spontaniški raiščių ir sausgyslių plyšimai, išsivystė stuburo degeneracija, artritas. Sunku įsivaizduoti, tačiau per pastaruosius 7 metus Amy buvo atlikta 20 operacijų!

Paskelbtas pavojingiausias antibiotikas!

Antibiotikų žala

Reikalas tame, kad grupė tokių antibiotikų, kaip ofloxacinas, ciprofloksacinas, levofloksacinas ir kiti vaistai su galūnę CINAS, gali sukelti nepataisomą žalą mūsų organizmui.

- ciprofloxacin (Cipro)
- levofloxacin (Levaquin)
- moxifloxacin (Avelox)
- ofloxacin (Floxin)
- gemifloxacin (Factive)
- plus generic brands

Jie sunaikina specifinės mitochondrinės ląstelės DNR, kurios pagrindinis uždavinys - suremontuoti padarytą žalą organizmui.

Blogiausia, kad neigiamas antibiotikų poveikis pasireiškia ne tik asmenims su padidėjusiu šiems vaistams jautrumu. Jis veikia absoliučiai visus! Tik pas kiekvieną žmogų simptomai pasireiškia laikui bėgant ir savaip. Amy sveikatos problemos prasidėjo tik po ketvirto kurso gydymo antibiotikais.

Paskelbtas pavojingiausias antibiotikas!

Amy Moser’s life has been changed forever after taking Cipro. PHOTO: Mountains and Mustard Seeds

Per pastaruosius 7 metus ji buvo pas tris skirtingus ortopedus, reumatologus ir fizioterapeutus. Dabar jei atliekam reabilitacija. Deja, visiškai atkurti sveikatos nepavyks, bet Amy neprarado vilties ir tikisi geriausio.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar