Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Kosmosas » 2015 » Balandžio » 20

Paslaptingas objektas «Juodasis riteris» kosmose 1973m

Mūsų namai yra Jaučiaganio Epsilon*), kuri yra dvinarė žvaigždė. Mes gyvename 6-oje iš 7-ių planetoje – atkreipkite dėmesį, 6-oji iš 7-ių – skaičiuojant nuo didesniosios saulės. Mūsų 6-oji planeta turi vieną mėnulį. Mūsų 4-oji turi tris. Mūsų pirmoji ir trečioji planetos turi po vieną. Mūsų zondas yra jūsų mėnulio orbitoje“ -
„Juodojo riterio“ pranešimo vertimas pagal „Time magazine“, 1973 m. balandžio 9 d. 1953 m., 4 m. iki „Sputnik” starto, dr. Lincoln La Paz iš Niu Meksiko un-to pastebėjo nežinomą objektą, besisukantį orbita aplink Žemę. Iš viso pasaulio gavus daugiau pranešimų, JAV Gynybos departamentas paskyrė garsų astronomą Clyde W. Tombaugh (1930-ais atradusį Plutoną), kad surastų tą paslaptingą objektą. Pypsėtojas buvo pavadintas „Juoduoju riteriu“.
 

Pentagonas niekada oficialiai nepaskelbė C.W. Tombaugh tyrimo rezultatų. Nieko daugiau nebuvo girdėti apie tą objektą iki 1957 m. gruodžio, kai dr. Luis Corralos iš Venesuelos Ryšių mninisterijos jį nufotografavo. Prieš kelis mėnesius jau buvo paleisti pirmieji dirbtiniai Žemės palydovai „Sputnik-1” ir „Sputnik-2“. L. Corralos fotografavo antrąjį iš jų, praskrendantį pro Caracas‘ą ir jo nuotrauka užfiksavo nežinomą objektą, nustelbiantį rusų aparatą.

„Juodasis riteris“ vėl pastebėtas 1960-ais, tąkart vienos iš Šiaurės Amerikos Oro gynybos tinklo stočių. Objekto orbita buvo poliarinė, tokia, kokia tuo metu buvo nepasiekiama nei amerikonams, nei sovietams. Jis buvo kelis kartus stambesnis ir sunkesnis, nei jį galėjo iškelti to meto galingiausia raketa. Jo atradimas pasėjo paniką JAV kariniuose sluoksniuose. Jų žvalgyba neturėjo jokio supratimo nei apie tai, kad TSRS paleido naują palydovą, nei apie tai, kad sovietai turėjo galimybę paleisti ką nors poliarine orbita ar iškelti į orbitą, kad viršija 15 t..

Lygiai tokį pat šokas pasklido ir Tarybų Sąjungoje. Jie nebuvo paleidę tokio palydovo ir žinojo, kad tiek jiems, tiek amerikonams prireiks dar kelių metų, kol jie tai įstengtų. Niekas nesuvokė, iš kur jis atsirado, tačiau jisai buvo ten.

Po 3 m. „Faith 7” kapsule į kosmosą pakilo „Mercury“ programos astronautas Gordon Cooper‘is**) (1963). Savo paskutinio apsisukimo metu jis pranešė, kad prieš savo kapsulę mato spindintį žalią objektą, judantį jo kryptimi. Australijos Muchea stebėjimo stotis, kuriai Kuperis perdavė tą pranešimą, taip pat aptiko jį radare judant orbita iš rytų į vakarus. Apie tą nutikimą paskelbė NBC, tačiau reporteriai pamiršo apie tai paklausti Kuperio, kai šis nusileido. Buvo pateiktas oficialus paaiškinimas, kad dėl elektros įrangos gedimo kapsulėje susikaupė daug anglies dvideginio, sukėlusio haliucinacijas.

Tarsi to būtų negana, „Ham“ radijo operatoriai gavo pranešimus iš „Juodojo riterio“. O keisčiausias su juo susijęs reiškinys buvo „pasaulio aidas“ (LDE), kai į kosmosą pasiųsti radijo ar televizijos signalai ataidi po kelių sekundžių (ar net dienų), tarsi būtų įrašyti ir retransliuoti palydovo. Jis pirmąkart buvo aptiktas maždaug prieš 30 m norvegų geofiziko Carl Stormer‘io su olandu B. Van der Pol‘u (1927). Tie užlaikymai būdavo tokie dideli, kad negalėjo būti priskiriami atmosferos ypatybėms, magnetinėms audroms ar kitiems gamtos reiškiniams. Iki šiol neatrandama „pasaulio aido“ priežastis.

Škotų astronomas ir mokslo populiarintojas Duncan Lunan‘as 1973 m. straipsnyje Britų tarpplanetinei draugijai atkreipė dėmesį į „pasaulio aido“ ir periodinių „Juodojo riterio“ pasirodymų koreliaciją. Jis netgi teigė, kad tame „aide“ jis dešifravo žinutes bei dangaus žemėlapį su žvaigžde, su kuria susijęs perdavimas.

[ Yra spėjančių, kad tai iš tikro tėra asteroidas BG1991 (teisingai būtų,1991 VG), kurį savo interviu “Camelot” projekte paminėjo seržantas Clifford Stone (2006 lapkritis). Tai apie 30 m skersmens kūnas, kurio paviršius tarsi poliruotas (asteroidų paviršius nėra lygūs). Ir jis pakeitė kursą, kad išvengtų susidūrimo su kitu asteroidu (ar ne pernelyg protinga asteroidui?). Duncan Steele irgi spėjo jį esant dirbtinės kilmės (D. Steele. SETA and 1991 VG.. The Observatory 115, 1995). Jis vėl prie Žemės priartės 2017-ais. ]

Tas žemėlapis atitinka dangaus vaizdą, buvusį prieš 13 tūkst. m. Lunanas spėjo, kad žinutes į Žemę transliuoja toli už Saulės sistemos egzistuojančios civilizacijos atsiųstas robotas. Jis sakė, kad gali būti, kad automatinis aparatas gali suktis apie Mėnulį jau tūkstančius metų, kantriai laukdamas,kada atsiras galimybė užmegzti kontaktą.

1960 m. radijo astronomas Ronald Bracewell aptarinėjo gyvybės kosmose klausimus. “Nature” paskelbtame straipsnyje jis pasiūlė idėją, kad pažangios civilizacijos nebūtinai turi naudoti radijo signalus komunikacijai su kitomis protingomis būtybėmis. Radijo signalai labai nusilpsta keliaudami tarpžvaigždine erdve. Tokios civilizacijos gali panaudoti žinutes nešančius zondus, kurie siunčiami prie potencialiai apgyvendintos žvaigždės. Čia jie „prisiglaudžia“ prie tinkamos planetos ir kai aptinka iš jos skleidžiamus radijo signalus, gali juos gražinti aidu. O taip pat toks zondas gali perduoti dangaus vietos, iš kur atvyko, planą. Gal tai ir buvo 3-iame dešimtm. aptikto „pasaulio aido“ priežastis?

„Juodasis riteris“ vėl pasireiškė 1974-ais, kai susisiekė su vieninteliu žmogumi, mokslinės fantastikos rašytoju Philip K. Dick‘u (pagal kurio kūrinius pastatyti filmai „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (1982) ir „Viską prisiminti“ (1990, su A. Švarcnegeriu)). Nuo 1974 m. vasario aštuonerius metus Dikas turėjo eilę mistinių patirčių ir komunikacijų su „Juoduoju riteriu“. Pasėkoje atsirado 8000 puslapių „Egzegezė“, vieną milijoną žodžių turintis dialogas su savimi, parašytas per naktį.

„Juodasis riteris“ pradingo taip pat paslaptingai, kaip ir pasirodė – palikęs mus stebėtis ir spėlioti apie jį, jo kiltį bei tikslą.

*) Jaučiaganio Epsilon dar vadinama Ikaru ir yra už 203 šviesmečių; Jaučiaganio ryškiausia žvaigždė – Arktūras.

**) Gordonas Kuperis (Gordon Cooper) – buvo paskutinis skridęs „Mercury“ programoje (1963). Jis buvo pirmasis amerikietis, miegojęs orbitoje savo 34 val. trukusio skrydžio metu [G. Titovas pirmakąrt miegoje kosmose dar 1961 m.].

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: http://nso.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
02.09.2019 laikas 12:54 Receptai Skumbrė per 3 minutes – taip jūs dar negaminote! Labai paprasta, greita ir ekonomiška!
Aš paprasčiausiai nežinau paprastesnio recepto, kaip greitai ir kokybiškai pasigaminti skumbre namuose! Be to, tai yra labai skanu! Tokią žuvį galima gaminti ir per šventes ir kiekvieną dieną! Jūs taip gaminsite visada! Tai labai...

Skaityti daugiau

05.06.2019 laikas 22:07 Receptai Nuo tokių pyragaičių nestorėjama. Užsirašykite receptą – ir skanu, ir nekenkia!

Šaldytuve liko neišgerta kefyro stiklinė, o jūs nežinote, ką su ja daryti? Pasigaminkite šiuos skanius pyragėlius! Be to šie pyragėliai paruošiami neįtikėtinai greitai, nereikia mielių, nereikia sugaišti laiko pasigaminti tešlą...

Skaityti daugiau

29.06.2019 laikas 14:15 Receptai Orkaitėje keptos vištų blauzdelės: majonezo marinatas
Gaminame. Keptos vištų blauzdelės. Orkaitėje keptos vištų blauzdelės receptas. Į dubenėlį dedame majonezą, Dižono garstyčias, išspaustą česnaką, druską bei prieskonius ir užmaišome marinatą. Skanaus.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau