Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Liepos » 25

Pradėkite daryti tai ir jūsų veidas bus 10 metų jaunesnis!

Stebuklinga kaukė! Jūs iš karto pastebėsite rezultatus!

Pradėkite daryti tai ir jūsų veidas bus 10 metų jaunesnis!

Ryžiai naudojami ne tik maistui, bet ir odai. Japonai ryžiais gydo dėmes, raukšles, senatvės dėmes ir tamsias dėmes. Antioksidantai esantys ryžiuose stimuliuoja kolageno gamybą ir apsaugo nuo raukšlių susidarymo.

Naudokite ryžius veido kaukei, raukšlių atsikratymui. Ryžių kaukė atgaivina odą ir atstato jos natūralų elastingumą ir stangrumą. Jūsų oda bus švelni ir minkšta.

Išbandykite paprasta ryžių kaukę.

Ingredientai:

  • 3 šaukštai ryžių;
  • 1 šaukštas medaus;
  • 1 šaukštas pieno.

Paruošimas:

Paruoškite ryžius viename puodelyje vandens. Užvilkite ir leiskite jam virti dar 3 minutes.

Leiskite atvėsti iki kambario temperatūros ir perkoškite. Įdėkite likusius du ingredientus ir gerai išmaišykite. Nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir nuvalykite jį. Uždėkite ryžių pastą ant veido ir įtrinkite ją į odą.

Tegul pasta lieka ant veido 15 minučių, tada nuplaukite ją.

Naudokite ryžių kaukę kartą per savaitę, ir jūs pastebėsite teigiamus rezultatus greitai. Pasakykite "Sudie" raukšlėms, pigmentinėms dėmėms, amžių dėmėms ir spuogams.

Pradėkite daryti tai ir jūsų veidas bus 10 metų jaunesnis!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.08.2020 laikas 21:46 Ar galima valyti kraują, šiuo liaudies receptu?
Šio gėrimo skonis primena į stiklinę sulčių! Pageidautina gerti mėnesį, tokiu būdu išvalomas kraujas, limfinė sistema, praeina įprastos ligos, galvos skausmai, normalizuojama medžiagų apykaita ir t.t.

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 19:38 Hidroksichlorokvinas. Filmas, kuriuo pasidalino Trampas

Šį filmą iš visų socialinių tinklų nuolat šalina. Juo savo tviterio paskyroje pasidalijo ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Šis filmas – tai JAV gydytojų pasakojimas apie vaistą nuo Covid-19 – Hidroksichlorokviną.

...

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 12:41 Prieš maždaug 720 milijonų metų Žemė užšalo į ledo gniužulą: kas sukėlė didžiausią ledynmetį Žemėje?
Žemę per jos gyvenimą nuolatos daužė įvairaus dydžio meteoroidai. Kai kurie krateriai matomi ir šiandien, bet tektoninis bei vulkaninis aktyvumas, atmosferiniai, biologiniai ir hidrologiniai procesai juos laikui bėgant užlygina. Tad nustatyti, kaip dažnai meteoritai krisdavo ant Žemės tolimoje praei...

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 12:01 Ar sapnai gali kelti pavojų?

Galima drąsiai sakyti, kad ne, tačiau yra viena išimtis. Tai sąmoningo sapnavimo praktika, kuri atveria neįtikėtinų galimybių išnaudoti pasąmonės galias. Tačiau sakoma, kad tai – slidus kelias, vedantis beprotybės link. Ar pasinėrus į sąmoningus sapnus galima prarasti ryšį su realybe?

...

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 20:51 Q žinios: Teisingumas yra išties saldus
Q naujienos: Faučis atmeta Trampo kaltinimus; Pasakoja kaip jo vakcinos keis DNR; Sorošas perpumpavo dar ketvirtį milijardo BLM; Qanon paskyros grįžo į Twitter ir t.t

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 15:43 Žemė pakeliui į asteroidų debesį?

Prasidėjus tikram pasauliniam karui dėl Sirijos, per pastarąjį dešimtmetį, visi, kas galėjo, kam reikėjo ir kam nereikėjo pradėjo siųsti ten savo žmones, armijas. Sąmokslo teorijos bendruomenėje dažnai kyla įtarimų, kad visi ten kažko ieško, su siaubinga jėga, net kovos vyksta. Ko ieško ten, nėra...

Skaityti daugiau