Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (25.1K) Komentarų: (0) (25.07.2017 - 19:54)

Pradėkite daryti tai ir jūsų veidas bus 10 metų jaunesnis!

Stebuklinga kaukė! Jūs iš karto pastebėsite rezultatus!

Pradėkite daryti tai ir jūsų veidas bus 10 metų jaunesnis!

Ryžiai naudojami ne tik maistui, bet ir odai. Japonai ryžiais gydo dėmes, raukšles, senatvės dėmes ir tamsias dėmes. Antioksidantai esantys ryžiuose stimuliuoja kolageno gamybą ir apsaugo nuo raukšlių susidarymo.

Naudokite ryžius veido kaukei, raukšlių atsikratymui. Ryžių kaukė atgaivina odą ir atstato jos natūralų elastingumą ir stangrumą. Jūsų oda bus švelni ir minkšta.

Išbandykite paprasta ryžių kaukę.

Ingredientai:

  • 3 šaukštai ryžių;
  • 1 šaukštas medaus;
  • 1 šaukštas pieno.

Paruošimas:

Paruoškite ryžius viename puodelyje vandens. Užvilkite ir leiskite jam virti dar 3 minutes.

Leiskite atvėsti iki kambario temperatūros ir perkoškite. Įdėkite likusius du ingredientus ir gerai išmaišykite. Nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir nuvalykite jį. Uždėkite ryžių pastą ant veido ir įtrinkite ją į odą.

Tegul pasta lieka ant veido 15 minučių, tada nuplaukite ją.

Naudokite ryžių kaukę kartą per savaitę, ir jūs pastebėsite teigiamus rezultatus greitai. Pasakykite "Sudie" raukšlėms, pigmentinėms dėmėms, amžių dėmėms ir spuogams.

Pradėkite daryti tai ir jūsų veidas bus 10 metų jaunesnis!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar