Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Liepos » 16

Sąnariai skauda per lietų? 6 priemonės sumažinti skausmą!

Ar jūs žinojote apie tai?

Klimatas tikrai veikia sąnarius, ypač žmonėms, kenčiantiems nuo sąnarių skausmo.

Sąnariai skauda per lietų? 6 priemonės sumažinti skausmą!

1. Džinas ir razinos.
Šis namuose gydymo metodas datuojamas viduramžių Anglijoje, kai džinas buvo naudojamas prieš maro kančias. Užmerkite razinas džine, o tada vartokite jį kiekvieną dieną, kad atleistu sąnarių uždegimą.

2. Svogūnų arbata.
Nuvalykite ir supjaustykite svogūną, tada pašildykite šilto vandens stiklinėje apie 20 minučių. Perkoškite ir į skystį įdėkite citrinos, imbiero arba, bet kokio nektaro pagal skonį ir jūsų karštas gėrimas yra paruoštas.

3. Čiobreliai.
Tai viduržemio jūros žolė, kuri puikiai susitvarko su sąnarių skausmu. Norėdami gauti geresnių rezultatų, papildykite čiobreliais žuvį, mėsą ir daržoves.

4. Imbiero arbata.
Imbieras yra vaistas, kuris kovoja su skausmo uždegimu. Paruoškite imbiero arbatą. Norėdami tai padaryti, tiesiog virkite imbiero šaknį apie 15 minučių vandenyje. Pasirinkite imbiero šaknį kokybiška. Parduotuvėse dažnai imbiero šaknis jau yra praradusi savo naudingas savybes.

5. Levanda.
Levandų ramus kvapas, gali palengvinti jūsų kančias. Jos mažina kortizolio kiekį, hormonų sutrikimus, todėl leidžia jaustis mažesnėje skausmo agonijoje.

6. Gvazdikėliai.
Gvazdikėlių aromatas fantastiškai palengviną uždegimą sąnariuose. Gvazdikėliai puikus būdas, siekiant sumažinti kaulų ir raiščių pažeidimus, skausmus.

Taigi, vartokite šias 6 priemones ir jūsų skausmas palaipsniui pranyks...

Sąnariai skauda per lietų? 6 priemonės sumažinti skausmą!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.08.2020 laikas 21:46 Ar galima valyti kraują, šiuo liaudies receptu?
Šio gėrimo skonis primena į stiklinę sulčių! Pageidautina gerti mėnesį, tokiu būdu išvalomas kraujas, limfinė sistema, praeina įprastos ligos, galvos skausmai, normalizuojama medžiagų apykaita ir t.t.

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 19:38 Hidroksichlorokvinas. Filmas, kuriuo pasidalino Trampas

Šį filmą iš visų socialinių tinklų nuolat šalina. Juo savo tviterio paskyroje pasidalijo ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Šis filmas – tai JAV gydytojų pasakojimas apie vaistą nuo Covid-19 – Hidroksichlorokviną.

...

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 12:41 Prieš maždaug 720 milijonų metų Žemė užšalo į ledo gniužulą: kas sukėlė didžiausią ledynmetį Žemėje?
Žemę per jos gyvenimą nuolatos daužė įvairaus dydžio meteoroidai. Kai kurie krateriai matomi ir šiandien, bet tektoninis bei vulkaninis aktyvumas, atmosferiniai, biologiniai ir hidrologiniai procesai juos laikui bėgant užlygina. Tad nustatyti, kaip dažnai meteoritai krisdavo ant Žemės tolimoje praei...

Skaityti daugiau

03.08.2020 laikas 12:01 Ar sapnai gali kelti pavojų?

Galima drąsiai sakyti, kad ne, tačiau yra viena išimtis. Tai sąmoningo sapnavimo praktika, kuri atveria neįtikėtinų galimybių išnaudoti pasąmonės galias. Tačiau sakoma, kad tai – slidus kelias, vedantis beprotybės link. Ar pasinėrus į sąmoningus sapnus galima prarasti ryšį su realybe?

...

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 20:51 Q žinios: Teisingumas yra išties saldus
Q naujienos: Faučis atmeta Trampo kaltinimus; Pasakoja kaip jo vakcinos keis DNR; Sorošas perpumpavo dar ketvirtį milijardo BLM; Qanon paskyros grįžo į Twitter ir t.t

Skaityti daugiau

02.08.2020 laikas 15:43 Žemė pakeliui į asteroidų debesį?

Prasidėjus tikram pasauliniam karui dėl Sirijos, per pastarąjį dešimtmetį, visi, kas galėjo, kam reikėjo ir kam nereikėjo pradėjo siųsti ten savo žmones, armijas. Sąmokslo teorijos bendruomenėje dažnai kyla įtarimų, kad visi ten kažko ieško, su siaubinga jėga, net kovos vyksta. Ko ieško ten, nėra...

Skaityti daugiau