Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.3K) Komentarų: (0) (16.07.2017 - 18:41)

Sąnariai skauda per lietų? 6 priemonės sumažinti skausmą!

Ar jūs žinojote apie tai?

Klimatas tikrai veikia sąnarius, ypač žmonėms, kenčiantiems nuo sąnarių skausmo.

Sąnariai skauda per lietų? 6 priemonės sumažinti skausmą!

1. Džinas ir razinos.
Šis namuose gydymo metodas datuojamas viduramžių Anglijoje, kai džinas buvo naudojamas prieš maro kančias. Užmerkite razinas džine, o tada vartokite jį kiekvieną dieną, kad atleistu sąnarių uždegimą.

2. Svogūnų arbata.
Nuvalykite ir supjaustykite svogūną, tada pašildykite šilto vandens stiklinėje apie 20 minučių. Perkoškite ir į skystį įdėkite citrinos, imbiero arba, bet kokio nektaro pagal skonį ir jūsų karštas gėrimas yra paruoštas.

3. Čiobreliai.
Tai viduržemio jūros žolė, kuri puikiai susitvarko su sąnarių skausmu. Norėdami gauti geresnių rezultatų, papildykite čiobreliais žuvį, mėsą ir daržoves.

4. Imbiero arbata.
Imbieras yra vaistas, kuris kovoja su skausmo uždegimu. Paruoškite imbiero arbatą. Norėdami tai padaryti, tiesiog virkite imbiero šaknį apie 15 minučių vandenyje. Pasirinkite imbiero šaknį kokybiška. Parduotuvėse dažnai imbiero šaknis jau yra praradusi savo naudingas savybes.

5. Levanda.
Levandų ramus kvapas, gali palengvinti jūsų kančias. Jos mažina kortizolio kiekį, hormonų sutrikimus, todėl leidžia jaustis mažesnėje skausmo agonijoje.

6. Gvazdikėliai.
Gvazdikėlių aromatas fantastiškai palengviną uždegimą sąnariuose. Gvazdikėliai puikus būdas, siekiant sumažinti kaulų ir raiščių pažeidimus, skausmus.

Taigi, vartokite šias 6 priemones ir jūsų skausmas palaipsniui pranyks...

Sąnariai skauda per lietų? 6 priemonės sumažinti skausmą!


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: liaudies receptai, čiobrelis, skausmas sąnariuose, razina, artralgija, gvazdikėliai, sveikatos patarimai, skausmas keliuose

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar