Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 16

Vaistų žudikas. Natūralus vaistas nuo nemigos

Tiesiog uždėkite cukraus mišinį po liežuviu prieš miegą ir jūs nustebsite, kas jums atsitiks - nuostabu! Jūs užmigsite be jokių problemų!

Deja, daugelis žmonių visame pasaulyje turi miego sutrikimą. Manau, mes visi žinome, koks tai jausmas - vartotės visą naktį, žvelgiate į lubas, galvojate apie savo gyvenimą, skaitote knygą, o po to matote, saulės spindulius. Ir vėl į darbą ar mokyklą.

Vaistų žudikas. Natūralus vaistas be chemijos nuo nemigos

Kaip pagerinti miegą?

Tai labai svarbu žinoti, - jūs turite žiūrėti TV ir naudotis kompiuteriu, bent valandą prieš einant miegoti. Tai padės jums užmigti greičiau. Kai mes žiūrime televizorių arba dirbame kompiuteriu mūsų smegenys dirba sustiprintu režimu, todėl reikia laiko, kad jos nusiramintu ir pailsėtu, o mes galėtume užmigti.

Nesijaudinkite, yra visiškai natūralus vaistas, kuris padės jums užmigti. Šis vaistas yra labai veiksmingas, jūs pabusite su energija ir visiškai pailsėję. Geriausias dalykas yra tai, kad jis yra pagaminamas iš lengvai prieinamų komponentų, pigus ir visuomet turite namuose. Svarbu žinoti, kad galite tai pasigaminti namie, pas draugus ar stovyklaujant.

Taigi, paslaptis šio natūralaus vaisto slypi nerafinuotoje jūros druskoje ir rudame cukruje.

Jums reikės šių ingredientų:

  • 1 šaukštelis nerafinuotos jūros druskos;
  • 5 šaukšteliai rudojo cukraus.

Paruošimas:

Tai labai paprasta - tiesiog, reikia sumaišyti minėtus ingredientus, o prieš miegą panaudoti ½ arbatinio šaukštelio mišinio. Tiesiog padėkite mišinį po savo liežuviu, - jis netrukus ištirps! Ir nepamirškite sekti šį santykį - 1:5 (jūros druska - rudas cukrus).

Pasidalinkite šiuo naudingu receptu su draugais. O jeigu pasinaudosite šiuo patarimu, nepamirškite pasidalinti komentaruose ar padėjo.  Manau, svarbu žinoti...

Paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 14:50 Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie,...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:54 Kinai Nustatė: Kad 6 Taškai Ausyse Gali, Sugrąžinsiantys Jums Energiją
Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:13 Praktinis Patarimas: Kaip Pašalinti Raukšles Iš Avalynės

Jei vienąkart pas tave atėjo tavo vyžos, kaubojiški batai, kedai, kareiviški auliniai ir kitas apavas ir pareikalavo nunešti juos pas plastikos batsiuvį, motyvuodami tuo, kad apaugo raukšlėmis, neskubėk paklusti jų kaprizams ir švaistyti pinigus! Pasinaudok šiuo video, kurį nufilmavo Šantelė de B...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 10:06 2013 Metų Dainos Klipas: «... 2020-ieji, KoronaVirusas, Kūnai Kraunami Krūvomis... »

2013 m. birželio 21 d. ne visiems žinomas atlikėjas Dr. Creep, grojantis Undergroud Hip-Hop žanre, išleido sekanti albumą „Aš esu Štormas“ (I am The Storm)

Skaityti daugiau

30.03.2020 laikas 22:57 Maskvos Srityje Įvesta Komendanto Valanda, O Niujorke – Įtartina Evakuacija

Kas vyksta Maskvoje patys turbūt „užkietėję“ rusai nesupranta. Maskvoje turi įsigalioti kovo 31 d. komendanto valanda. Interneto platybėse, šią informacija vadino netikra. Bet laikas vėl sudėjo viską į savo vietas. Nuotrauka daryta arba iš balkono, arba iš lauko stebėjimo kamerų, ir, ...

Skaityti daugiau