Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2017 » Birželio » 16

Vakuuminė terapija ir jos poveikis žmogaus organizmui

VAKUUMINĖ TERAPIJA

Metams bėgant žmogaus organizme, ypač jeigu nesilaikoma pačių elementariausių sveiko gyvenimo būdo taisyklių, sutrinka įvairios gyvybinės sistemos.

Arterijose ir venose cirkuliuoja 20 proc. kūne esančio kraujo. Kiti 80 proc. kraujo teka smulkiausiose kraujagyslėse - arteriolėse ir venulėse. Pirmiausia nustoja funkcionuoti būtent jos. Metabolizmo produktai nebepašalinami iš organizmo, ir prasideda jų kaupimasis minkštuosiuose audiniuose. Organizmas „užsiteršia“. Labai pavojinga, kai šios kraujagyslės nustoja funkcionuoti, nes sustoja ir normali organų veikla.

Vakuuminė terapija ir jos poveikis žmogaus organizmui

Teršalų šalinimas iš minkštųjų audinių labai sudėtingas procesas, o vakuuminės terapijos dėka tai atliekama kuo puikiausiai. Vakuumas sudaro unikalias sąlygas dozuotai išsiplėsti paviršiniams ir giluminiams kūno skysčių tekėjimo kanalams. Taip labai aktyviai mankštinami limfos ir kraujo takai ir „pažadinami“ jau nebedirbantys odos kraujo kapiliarai. Suaktyvinama tarpląstelinių skysčių cirkuliacija. Tokiu būdu pagreitėja kraujo, limfos ir tarpląstelinių skysčių cirkuliavimas ne tik odoje, bet ir giluminiuose audiniuose, sausgyslių struktūrose, o kartu ir refleksiškai su jomis surištuose vidaus organuose. Tada atsiranda galimybė iš organizmo pašalinti nuodingus medžiagų apykaitos produktus. Kai apykaita normalizuojasi, suaktyvėja ir organų veikla. Su šlapimu ir prakaitu sparčiai pradeda šalintis metabolizmo produktai iš kūno. Atsiradęs odos niežėjimas parodo, kad per atsivėrusias poras prasidėjo toksinų šalinimas. Kas svarbiausia, tam nereikia naudoti jokių vaistinių medžiagų. Tradicinėje gydymo sistemoje naudojamos vaistinės medžiagos tik labiau užteršia visas organizmo sistemas. Gydant vieną organą, pašaliniais vaistų poveikiais, pažeidžiami daugybė kitų, ir taip be galo ir be teigiamo efekto.

Vakuuminės terapijos metu įtempti kūno raumenys pilnai atsipalaiduoja. Pranyksta ir buvę skausmai, pasitaiso savijauta. Seanso metu pacientas visai atsipalaiduoja, dažnai net užsnūsta. Krenta arterinis spaudimas, sulėtėja pulsas.

Vakuuminio masažo gydomasis efektas pasireiškia taip:

1) aktyvus limfodrenažas ir organizmo skysčių tekėjimo kelių gimnastika;

2) daugumos sunkių susirgimų - kraujagyslių aterosklerozės, išeminės širdies ligos, auglių ir kt. profilaktika;

3) ryškus antistresinis poveikis;

4) imuninės organizmo sistemos aktyvinimas, atsparumo infekcijoms didėjimas;

5) organizmo audinių struktūrinis-funkcinis atnaujinimas, t.y. organizmo atjaunėjimas;

6) medžiagų apykaitos reguliavimo procesų suaktyvinimas, ko pasėkoje intensyviai mažėja riebalinių sluoksnių masė, kūno apimtys;

7) nebuvusių ar sunykusių kūno raumenų vystymas.

Vakuuminė terapija yra visiškai fiziologiška ir žmogui nė kiek nekenkia.Tai - universalus atjaunėjimo, sunkių ligų profilaktikos ir gydymo metodas. Fizinis seanso krūvis lengvai atlaikomas. Svarbiausia tai, kad šis metodas nepažeidžia žmogaus fizinį kūną saugančio energetinio apvalkalo – biolauko.

Kiekvienas žmogus, pradedant nuo ikimokyklinio amžiaus, turėtų periodiškai gauti profilaktinius vakuuminės terapijos seansus per visą savo gyvenimą. Net jei žmogus jaučiasi esąs sveikas, naudinga bent du kartus per metus gauti seansus, geriausia pavasario ir rudens laikotarpiais. Jei esate jautrus įvairiems stresams, mažai judate ir gyvenate ne visai sveiką gyvenimo būdą, tada sveikatos išsaugojimui reikia pasidaryti 1-3 seansus per mėnesį. Jūs pajusite, kaip sveikata ir jėgos vėl grįžta į jūsų kūną, kaip sąstingį ir abejingumą pakeičia atbundantis susidomėjimas gyvenimu.

D ė m ė s. Vakuuminės terapijos seansų metu ant kūno atsiranda dėmės. Taip gaunasi dėl odoje esančių smulkiausių kraujo kapiliarų struktūrinių funkcinių laikinų pakitimų. Tai ne kraujagyslių plyšimai, o jų sienelių pralaidumo pasikeitimas. Tuo metu organizmas išskiria savos kilmės fiziologiškai aktyvius organizmo elementus. Pastarieji mikrodozėmis stipriai stimuliuoja visą organizmą,  galingai sujudindami minkštuosius audinius.

Keletą dienų, kol dėmės nedingsta, šis poveikis tęsiasi. Dėmių vietose organizmas išskiria serotiną ir endogeninius opiatus, kurie veikia kaip stiprios nuskausminančios medžiagos. Visos išskirtos medžiagos sukelia mikrocirkuliacijos sustiprėjimą kraujo ir limfos kapiliaruose, normalizuoja tarpląstelinio skysčio tekėjimą, stimuliuoja visą organizmo imuninę sistemą. Vakuuminė terapija paskatina taip vadinamą „organizmo autofarmakologiją“, tai yra masinį biologiškai aktyvių medžiagų išsiskyrimą paties organizmo viduje. Šios medžiagos, laisvai cirkuliuodamos kraujyje ir tarpląsteliniame skystyje, mobilizuoja organizmo vidinius gyvybinius rezervus ir taip skatina jo valymąsi ir gijimą. Tai ir yra pats nekenksmingiausias gydymo metodas.

Autohemoterapija - tai ligonio gydymas jo paties kraujo pagalba. Šis būdas gerai žinomas  sporto srities gydytojams. Jos pagalba galima greitai ir efektingai padidinti organizmo darbingumą, jo apsaugines funkcijas, stiprinant tokiu būdu imuninę sistemą. Na, o medžiagos išsiskyrusios terapijos metu dėmėse, ir yra ne kas kita kaip savi kūno substratai. Vadinasi, vakuuminė terapija yra ne kas kita kaip autohemoterapija.

Oda geriau ir greičiau informuoja mus apie kūne esančius pakitimus nei įvairiausi modernūs medicininiai diagnostikos aparatai. Tai gigantiškos „periferinės smegenys“, nepavargstantis sargas, turintis pastovų ryšį su centrine nervų sistema ir tuoj pat informuojantis ją apie kiekvieną pavojų ar agresiją. Esant stuburo osteochondrozei, radikulitui, raumenų-sausgyslių skausmingumo sindromui, sąnarių artrozei ir kitiems susirgimams, 90 proc. atveju dėmės atsiranda tik skausmingose vietose. Kitose vietose dėmių nebūna arba jos nežymios.

Raukšlės, suglebusi kūno oda, raumenų tonuso sumažėjimas – deja, visa tai parodo mūsų amžių. Įvairiausi brangūs odos kremai, vitaminai nebeprasiskverbia per užterštą odą vidun ir todėl nebeveikia.  Pirmiausia reikia atstatyti pilnavertę medžiagų apykaitą veido ir kaklo odos audiniuose. Čia efektingai ir greitai padeda vakuuminis masažas. Įmanomas net dvigubos pasmakrės panaikinimas.

Net jeigu tik iš dalies yra atstatoma kapiliarinė kraujotaka organizme, žmogaus sveikatai tai turi labai didelę reikšmę. Atstatydami normalią kraujo ir limfos apytaką, tuo pačiu pagreitiname organizmo apsivalymo nuo teršalų procesus, išlaisvindami nuo jų audinius, ir taip atstatome normalų visų be išimties organų ir sistemų funkcionavimą.

Vakuuminės terapijos metu susidarančios jėgos taip stipriai paveikia giluminius minkštųjų audinių sluoksnius, kad yra pasiekiamas net antkaulis, ko neįmanoma padaryti jokiais kitais būdais. Vakuuminės terapijos metu kūno audiniuose kraujo ir limfos mikrocirkuliacija pagreitėja 5 -10 kartų stipriau nei po paprasto masažo.

Apibendrinant galima pasakyti, kad vakuuminė terapija -  tai  labai gilus minkštųjų audinių išvalymas. Šis metodas leidžia atlikti diagnostiką ir profilaktiką daugelio ligų, susijusių su kūno minkštųjų audinių funkciniais sutrikimais, taip pat kraujotakos, limfotakos ir periferinės nervų sistemos pažeidimų gydymą. Be to, atliekamas kūno raumenų patempimas ir stipri treniruotė. Išsilygina veido odos raukšlės, pradingsta „dviguba pasmakrė“. Kūno formos ir svoris sumažėja. Anticeliulitinio masažo metu stipriai veikiamas celiulitinis audinys, ir dažniausiai jis dingsta. Šios terapijos metu pasiekiama žymių kosmetologinių pagerėjimų.

KRAUJO   MIKRONULEIDIMO TERAPIJA

Tai labai efektyvi procedūra, nuimanti aštrius kūno ir sąnarių skausmus net osteochondrozės atveju. Ji atliekamas stipriausių skausmų vietose. Procedūros metu oda stipriai sudirginama. Organizmas pats pradeda išskirti į tą vietą didelius endogeninių opiatų kiekius. Rytų medicinoje ši procedūra naudojama kaip labai stipriai veikiantis ligų gydymo ir jų profilaktikos būdas. Du kartus per metus, geriau pavasarį ir rudenį, kraujo mikronuleidimas atliekamas profilaktiškai. Sergantiems bronchine astma, chroniška pneumonija, hipertonine liga, kenčiantiems stuburo osteochondrozės skausmus tai patartina darytis ir dažniau.

MAISTO TERAPIJA

Pusryčius žmogus turi valgyti pats, pietus pasidalinti su draugu;

vakarienę - atiduoti priešui!;

...Jie paklausė Jo: „Kur mums eiti, Mokytojau, juk Tavyje amžinojo gyvenimo žodis. Sakyk mums, kokių nuodėmių mes turime vengti, kad daugiau niekada nematytume ligų?“

Jis tarė: „Maitinkitės tuo, kas yra ant Dievo stalo: medžių vaisiais, grūdais ir naudingomis žolėmis, galvijų pienu ir bičių medumi. Bet koks kitas maistas – Šėtono darbas, užtraukia nuodėmę, ligas ir mirtį.

...jeigu jūs darysite tai, pažadu jums, kad  Dievas duos jums ilgą gyvenimą  šioje Žemėje...

Kristus ir gydymas nuo ligų“, 38 psl.)

PRODUKTŲ DERINIMAS

Negalima tuo pačiu metu vartoti baltymų ir angliavandenių:

a) su duona, bulvėmis ir saldžiais vaisiais nesiderina mėsa, kiaušiniai, sūris, riešutai ir kt. baltyminiai produktai;

b) nesiderina turintys angliavandenių ir rūgštūs produktai: duonos, bulvių, pupų, žirnių, bananų ir kt.angliavandenių nevalgyti su citrinomis, apelsinais, ananasais, spanguolėmis, pomidorais ir kt.rūgščiais vaisiais ir daržovėmis;

c) nevalgyti tuo pačiu metu dviejų skirtingų koncentruotų baltymų;

d) nevalgyti riebalų su baltymais: sviestas, aliejus, grietinė, grietinė ir mėsa, kiaušiniai, sūris, riešutai;

e) rūgštūs vaisiai nesiderina su baltymais: citrinas, apelsinus ir t.t. nevalgyti su mėsa, kiaušiniais, riešutais;

f) kad skrandyje nekiltų cukraus ir krakmolo rūgimas, cukrų, uogienes nederinti su duona, koše, bulvėmis. Tai stipriai nuodija organizmą;

g) rūgštingumą skrandyje labai kelia  vienu metu dviejų rūšių koncentruotų krakmolų valgymas: bulvių su duona, arba košių su duona ir panašiai;

h) melionus, bananus ir rūgpienį galima vartoti tik atskirai nuo kitų produktų.

Suderinimo maitinimo chema

MAISTO SKONIO GALIA

Jei norite palieknėti, tapti judresniais, derinkite tokio skonio maistą:

1) Kartus + aštrus – iš kūno pašalins gleives.

2) Rūgštus + aštrus – gerės imunitetas, virškinimas, nuotaika.

Jei norite priaugti svorio, vartokite šio skonio produktus:

1) Saldus + sūrus – galėsite priaugti riebalinį audinį.

2) Saldus + rūgštus – užsiauginsite raumenų audinius. 

SVARBIOS TAISYKLĖS

1. Maistą geriausia vartoti tik šviežią. Pašildytas maistas sukelia sunkumo jausmą organizme, o pašildytas mikrobangų krosnelėje - tiesioginę žalą kūno molekuliniame lygyje.

  1. Negalima karštus ir šaltus patiekalus valgyti kartu. Tai ne tik gadina dantis, bet ir išveda iš pusiausvyros virškinimo sistemą.
  2. Tvirtą maistą reikia gerti, o skystą – kramtyti, :maišant su seilėmis.. Smulkindami maistą palengviname virškinimo organų darbą.

3. Nereikia maišyti alkio su apetitu. Alkio jausmas atsiranda, kai skrandis suvirškina viską, kas buvo suvalgyta, apsivalo, į jį įsilieja porcija tulžies, kuri erzina virškinimo sistemą, šitaip duodama signalą naujam maisto priėmimui. Šio tikrojo alkio metu žmogus su malonumu suvalgys ir juodos duonos gabalėlį, nesvajodamas apie jokius delikatesus, kurie sugalvoti tik apetitui žadinti.

ŽMOGUS – NE MĖSĖDIS 

Žmogus nepritaikytas mėsiškam valgiui:

  1. Dantys yra skirti maisto smulkinimui, o seilių liaukos gerai išvystytos.
  2. Virškinimo traktas sudaro apie 9 metrus ( 3 kartus ilgesnis negu mėsėdžių gyvūnų), todėl maistas jame išbūna virš 24 valandų. Žmogaus skrandžio druskos rūgštis yra 10 kartų silpnesnė nei mėsėdžių. Skrandyje nėra pakankamo kiekio fermentų gyvuliniams baltymams skaidyti, o mūsų pomėgis valgymo metu dar ir užsigerti įvairiais skysčiais visai atskiedžia juos iki visiško bevertiškumo.
  3. Žmogus jautrus nuodams, kurie susidaro pūvant gyvuliniam maistui. Vienas pačių sunkiausių apsinuodijimų tai apsinuodijimas gyvuliniu maistu.

Pakankamai vartojami natūralūs produktai grūdai, pupelės, riešutai, rauginto pieno produktai neturi toksinių priemaišų kaip kad mėsa.ir aprūpina žmogų reikiamu kiekiu baltymų.

Norint išlaikyti sveikatos pusiausvyrą „viską valgant“, visose pasaulio religijose egzistuoja pasninko dienos ir laikotarpiai, kurių trukmė sudaro apie pusę metų. Na, o mes pasninkus priimame kaip naštą.

Keli pagrindiniai Vydūno patarimai

- 19 a. pab.-.20 a. pr. lietuvių  filosofas, rašytojas, kultūros veikėjas. Jis sirgo nepagydoma liga, tačiau taikė sau sveikatos atgavimo ir palaikymo būdus (atsisakė mėsos, teisingai kvėpavo....) ir išgijo.

Pateiksime ištraukas iš svarbiausių jo sveikatos knygų  „Sveikata, jaunumas, grožis. Gimdymo slėpiniai:

Žmogaus kūno mitime yra trys dalykai, kuriais žmogus turėtų rūpintis:

1.Maisto suteikimas kūnui. 2. Maisto suvartojimas kūne. 3. Nebereikalingo išmetimas.

O jau pirmame uždavinyje mūsų laikų žmogus suklumpa:  per daug, per dažnai ir per daug viso ko valgo. Daug daugiau žmonių miršta, per daug valgydami, negu badu. Mūsų laikais visai aiškiai sužinota, kad nepalyginamai didesnė ligų dalis pareina iš netinkamo mitimo ir dar iš didžio ėdimo. Žmonės stačiai žudo save maistu ir kiek jie jo praryja...

Nurytas valgis pasilieka skilvyje nuo 1 iki 4 valandų, priklausomai nuo to, kaip lengvai suvirškinamas, plonojoje žarnoje 3 val., o storojoje 12 val., kol neišmetama, kas kūnui nebereikalinga. Sunkiai virškinami dalykai kūne pasilieka kur kas ilgiau. Jie čia rūgsta ir genda, žarnose ilgai gulėdami, ir pagaliau pūva. O žarnų oda ir gyslelės traukia iš tų puvėsių į kraują negyvumų ir nuodų. Todėl labai svarbu, kad kūnas valytųsi kas dieną bent vieną kartą. Sveikas kūnas valosi tiek kartų, kiek kart jam įkraunamas maistas.

Žmogus su prisikimšusiais viduriais neša su savim išmatų krūvą. Ir visas jo atrodymas tai apreiškia žmogus sensta ir praranda savo grožį. Kurs rūpinasi sveiku kūno apsivalymu, tas žymiai jaunėja ir grožėja. Todėl norėdami sveikti, jauni, gražūs atrodyti, rūpinkimės tikslingu kūno apsivalymu. Visai netikęs dalykas yra vartojimas visokių varančių žolių, priemonių ir t.t. geriau yra žarną plauti, toliau pilvą minkyti, dešinėj pradedant, kairėn viršuje nueinant, o žemiau atgal grįžtant, kaip laikrodžio rodyklė sukasi.

ŽMONIŠKESNIO MAITINIMOSI ĮPRATIMO ŽINGSNIAI:

...kilnios dvasios žmonės, vis tiek, ar jie  rankomis dirba, ar mintis kuria, galės maitintis vien švariu sveiku maistu.

  1. 1. Pirmas žygis reikalaus mažinti mėsos saiką ir valgyti daugiau daržovių bei vaisių ir iš grūdų miltų ir pieno gamintų valgių. Vietoje kas dieną mėsą valgius, rasi užteks kas antrą, toliau kas trečią jos valgyti. Tada gal žmogus tenkinsis gavęs mėsos tik vieną kartą per savaitę.
  2. 2.Toliau žmogus nueis, kad jis visai nebevalgys mėsos, o tenkinsis kiaušiniais ir tuo, kas iš pieno gaminama, o šiaip valgys vien, kas iš augmenijos pareina. Bet reiks pastebėti, kad nereikia daugiau valgyti negu seniau, bet veikiau dar mažiau. Tik valgiai turi gerai būt paruošiami ir gerai kramtomi.
  3. 3.Tada žmogus galės gyventi ir be kiaušinių, be pieno, vien tuo, ką augmenija atneša. Riešutai turės atstovauti pieno dalykams. Duona iš stambių miltų gerai kepta bus geriausias jo valgis. Žmonės, kurie norės „vegetariškai“ maitintis, turės pasistengti visokių gardžių valgių  pagaminti.
  4. 4.Ketvirtą žingsnį žengiant, bus svarbu mažinti miltų valgius ir tenkintis kitais, būtent, daržovėmis, riešutais, vaisiais, uogomis. Tūli tada manys, kad reikia daug valgyti. Bet nėra taip. Kuo daugiau žmogus maitinsis gyvu žaliu maistu, tuo mažiau jam reikės.
  5. Toliau nuėjęs, žmogus gyvens be ankščių-grūdų: žirnių, pupų, be smulkiųjų miltų, valgys aplamai maža grūdų valgių, dar kiek bulvių, bet labiausiai žalias daržoves, riešutus, vaisius, uogas. Grūdų miltai sunkiau susivirškina kaip bulvės, todėl veikiau jas reikia valgyti. Iš grūdų tiks sutrėkšti kviečiai ir avižos.

... Svarbiausia, kad suprastume, juk kiekvienu metų laiku reikia labiausiai tai valgyti, kas tada gamtos  teikiama. Augmenija ir suteikia gyvenimui pagrindą, gyviams ir žmonėms teikia maistą.

RECEPTAI

STOROSIOS IR TIESIOSIOS ŽARNŲ VALYMAS

Tirpalas:  2 ltr. vandens, 1 valgomasis šaukštas obuolių acto ir 1 arbatinis šaukštelis valgomosios druskos.  Pašildyti iki 35 - 36 C temperatūros. Guminę pūslę pakabinkite savo ūgio aukštyje. Vamzdelio galą patepkite aliejumi. Išsituštinkite. Atsigulkite ir iškelkite aukščiau dubenį (žr.1 ar 2 pvz.). Įveskite į išeinamąją angą 5 - 6 cm žarnelės ir paleiskite tirpalą. Jei pajausite skausmą ar norą tuštintis, užspauskite žarnelę ir truputį palaukite, kol tai praeis. Jei nebegalite laikyti - išsituštinkite. Žarnyne tirpalą reikėtų palaikyti po porą minučių 3, 4,5 pvz. vaizduojamose pozose, keičiant jas. Išsituštinkite pozoje – atsitūpus. Po to gerai nusiplaukite išeinamąją angą, ir vertinga būtų pasitepti ten „Evija“ tepaliuku. Po savaitės valymo į minėtą tirpalą reikia įpilti 1-2 skiltelių česnako ištrauką. Tai užgydys žarnyne esančias žaizdeles ir padės atsistatyti ten gerosioms bakterijoms.

Valyti reikia 2 savaites du kartus per dieną, atsikėlus ir einant miegoti. Pirmos savaitės pabaigoje dažniausia pradeda eiti tamsios, kietos ir su stipria smarve išmatos, .tai iš jų per ištisus dešimtmečius susidarę „išmatų akmenys“. Žarnyną valykite tol, kol tie „akmenys“ pasibaigs. Žiūrėkite pavyzdžius:

STOROSIOS IR TIESIOSIOS ŽARNŲ VALYMAS

 PILVO MASAŽAS

Sveikas pilvas turi būti minkštas. Nuo stresų, parazitų, infekcijų, blogos mitybos ir kt. susitraukia pilvo raumenys. Atpalaidavus juos, atsistatys kraujotaka, gerės širdies, plaučių darbas, venų ir limfmazgių būklė, stiprės imuninė sistema.
Pirma reikia išvalyti storąjį ir tiesųjį žarnyną, kad jame nevyktų puvimas, kurio metu išsiskiriantys toksinai nuodija smegenis, nervų sistemą.
   Geriau pilvo masažą daryti rytais nevalgius. 10-20 min. prieš jį atsigerti švaraus vandens. Atsisėsti ant kėdės su atlošu ar atsigulti ant neaukštos pagalvės, kojos sulenktos. Pradžioje atpalaiduoti pilvo odą - pagal laikrodžio rodyklę švelniais spiraliniais judesiais glostyti pilvą artėjant prie bambos ir atgal. Po to gilesnis masažas - spausti dešinę pašonę, kišti pirštus kuo giliau po šonkauliu, stipriai spaudžiant masažuoti pilvo vidurį, po to kairę pašonę kaip ir dešinę, vėl vidurį, po to pilvo apačią, dešinę klubo sritį, kišti pirštus po klubo kaulu, tada taip kairę pilvo sritį ir baigti spirale per visą pilvą.
    Radus skaudamą vietą, ją spausti, vibruoti tol, kol skausmas praeis, jei nepraeina, atleisti ir vėl spausti, ar pereiti kitur ir grįžti. Galima naudoti masažuoklį ar kokį buką patogų daiktą, pvz., kočėlą, menturį.
   Rankų judesius derinti su kvėpavimu. Ieškoti savitų judesių, kurie duotų teigiamą poveikį. Svarbiausia atpalaiduoti įtampą.
Po masažo vėl atsigerti vandens, - išeis toksinai.

KEPENŲ VALYMAS

Kepenis galima valytis tik po žarnyno valymo. Geriau pavasarį, kai teka beržų sula, 1 - 2 d prieš pilnatį. Jas išvalius, normalizuojasi virškinimas, kraujotaka ir medžiagų apykaita.

Pasiruošimas: 3 d. neribotais kiekiais gerti šviežiai spaustų obuolių sulčių, pageidautina rūgščių. Rytais daryti klizmas. Pasiruošti po 200 gr. aliejaus (geriau alyvuogių) ir natūraliai spaustų citrinų sulčių.

3-ią d. apie 18 val. pasikaitinti karštoje vonioje. Savijauta rami. Inde su karštu vandeniu pašildyti  aliejų. 19 val. atsigulti ant kairiojo šono į lovą. Po dešiniuoju šonkaulių lanku prisidėti šildymo prietaisą ar guminę pūslę ir kas 15 minučių (jei pykina, rečiau) gerti po3 valgomus šaukštus alyvuogių aliejaus  ir citrinos sulčių. Atliekant šiuos veiksmus, labai svarbu kuo mažiau judėti, nes norėsite išsivemti, bet nieko nesigaus, tik pablogės savijauta. Apie 22-23 valandą pradėsite girdėti triukšmingą  gurgimą pilvo srityje, ypač po kairiuoju šonkauliu. Užmikite. Ryte savijauta gali būti sunki, nes iš kepenų išmesti akmenys, toksinai, sena tulžis persikraustė į žarnyną, ir organizmas reikalauja kuo greičiau jais atsikratyti. Tam pasidarykite valomąją klizmą ryte ir vakare.

Po kelių savaičių ar mėnesio valymą reikia kartoti, - kol nebeliks nešvarumų. Be to, kepenys susideda iš kelių skilčių, ir per vieną valymą paprastai išsivalo tik viena.

INKSTŲ VALYMAS

1 arbatinį šaukštelį petražolių sėklų užpilkite 500 ml.virinto vandens ir palikite nakčiai termose. Tuo pat metu nuplaukite verdančiu vandeniu 2 valgomus šaukštus razinų. Paskui užpilkite jas nakčiai 200 ml verdančio vandens. Gerti abu tirpalus po 100 ml 2-3 kartus per dieną 7 dienas paeiliui.

VĖŽIO GYDYMAS IR PROFILAKTIKA

Daktarės Gildos Klark triumviratas:

  1. 1.Spiritinis graikiškų riešutų kevalų tirpalas.  Paimti 33 subrendusius riešutus (jei yra galimybė,- dar nenukritusius), juos sudėti į 3 ltr indą. Sklidinai užpilti gera degtine ir, hermetiškai užsandarinus, padėti 40-čiai dienų ant saulėtos palangės. Po to gerai sumaišyti ir nukošti. Naudojimas: 2 arbatiniai šaukšteliai su 50 ml vandens 1 kartą per dieną.

Esant vėžio grėsmei2 arbatiniai šaukšteliai 2 kartus per dieną.. Iš viso gerti 5 dienas. Paskui po 2 arbatinius šaukštelius 1 kartą per dieną. Naudoti visus metus. Pirmas 5 dienas negalima klizmuotis!

2. Kartusis kietis.  0,5 arbatinio šaukštelio kiečio su medumi. Naudoti 14 dienų, bet nuo 3-čios iki 14-tos dienos dozę didinti ik 3,5 arbatinio šaukštelio su kiekviena diena vis pridedant kiečio. Paskui ištisus metus naudoti 1 kartą per savaitę po 3,5 arbatinio šaukštelio.

3.Gvazdikėliai.1 arbatinis šaukštelis sumaltų gvazdikėlių 3 kartus per dieną. Nuo 3-čios iki 10-tos dienos dozę tolygiai didinti iki 3 arbatinių šaukštelių. Paskui ištisus metus naudoti 1 kartą per savaitę po 3 arbatinius šaukštelius. Kad nesusidirgintų skrandis, viską užsigerti saldžiomis sultimis.

TRICHOMONADŲ NAIKINIMAS

Trichomonados organizme pradinė vėžio stadija. Pagrindinės jų atsiradimo priežastis - nepakankamas higienos taisyklių laikymasis, lytinių partnerių kaita.

1. Ąžuolo žievės, paprasto šaltekšnio žievės, karčiojo kiečio ir bitkrėslės (čižmos) žiedų po vieną valgomąjį šaukštą. Viską užpilti 3 ltr verdančio vandens ir palaikyti 2-3 valandas. Gydytis reikia abiems sutuoktiniams. Moteris sprincuojasi vaginą su 2 ltr 35 –36 laipsnių temperatūros tirpalu. Likusį tirpalą naudoja vyras lytinio organo mirkymui, atitraukęs viršutinę odelę. Mirkyti 25-30 min.

2. Valgomojo molio 1 valgomąjį šaukštą ištirpinti 1 ltr virinto šilto vandens. Vyrams mirkyti lytinį organą 10-15 min. Moteris – sprincuojasi  vaginą. 

DRUSKŲ VALYMAS IŠ SĄNARIŲ

1. Petražolių šaknis ir žalumynus sumalti per mėsmalę porą kartų ir išspausti sultis. 1 stiklinę sulčių sumaišyti su 2 stiklinėmis verdančio vandens, apdengti šiltai  iki ryto. Nukošus pridėti 1-os citrinos sulčių. Gerti po trečdalį stiklinės ryte ir vakare 2 dienas. Trečia diena - pertrauka. Paskui vėl kartoti, kol dings išburkimai ir skausmai.

2. Lauro lapai- 5 vienetus užpilti verdančiu vandeniu ir palikti 2 valandoms prisitraukti. Gerti gurkšneliais ištisą dieną 1 savaitę. Po savaitės pertraukos - kartojimas.

VEIDO, ODOS RAUKŠLIŲ NAIKINIMAS

1. Vaistinė taukė- iš šaknų ar lapų pasigaminti grietinės konsistencijos mišinį ir pasidaryti 2 valandoms veido ir kaklo kaukę. Jei turite šaknų miltelių, atskieskite su vandeniu ar pienu. Po to kaukę atitirpinkite ir nuplaukite. Apie 1 valandą oda bus raudona.

2. Titnago vanduo- apie 30-50 gr smulkaus juodojo titnago užpilkite 5 ltr vandens savaitei

laiko. Paskui viršutinį vandens sluoksnį  palikdami apie 3-4 cm nuo dugno, per žarnelę atsargiai išleiskite į kitą indą. Gautą vandenį naudokite veidui ir kaklui apsidrėkinti po prausimosi. Taip pat labai  naudinga 200 gr. šio vandens gerti ryte.

Likusius akmenukus gerai nuplaukite ir vėl užpilkite vandeniu. Taip galite pasigaminti apie 40 tonų šio vandens.

ORGANIZMO VALYMAS SULTIMIS

Sumalti porą kartų mėsmale ir išspausti po 30 gr  sulčių iš:

1) kiaulpienių lapų, žiedų ar šaknų;

2) didžiosios dilgėlės apie 20 cm aukščio ūglių;

3) salierų lapų ar šaknų.

Gerti dvi savaites. Vertingiau pavasarį ir rudenį.Taip  padėsite savo kepenims, inkstams ir kraujui.

IMBIERAS

Imbieras naudojamas, esant virškinimo trakto sutrikimui, vidurių pūtimui, blogam kvapui iš burnos. 1 valgomąjį šaukštą miltelių su 2 stiklinėmis vandens virti 40 min. Nusunkti, gerti po valgio su medumi.

Žemas kraujospūdis - 0,5 arbatinio šaukštelio miltelių ištirpinti stiklinėje stiprios arbatos. Gerti 3 kartus per dieną po valgio 1 savaitę. Po savaitės vėl pakartoti.

Atmintis, impotencija - santykiu 1:1 sumaišyti miltelius su medumi. Naudoti po 0.5 arbatinio šaukštelio užgeriant vandeniu, 2 - 3 kartus per dieną iki valgio.

ČESNAKAS

(didysis HEMOROJAUS ir PROSTATOS nedraugas)

2-3 skilteles vidutinio česnako susmulkinti ir užpilti iš vakaro 200 ml verdančio vandens. Ryte nusunkti ir prieš paprastą klizmą suleisti česnako tirpalą į tiesiąją žarną per išeinamąją angą. Palaikyti apie 5-10 minučių ir išsituštinti. Paskui pasidaryti klizmą su vandeniu, obuolių actu ir druska.

Jei hemorojus toli pažengęs, minimo tirpalo neužtenka. Padirbėjus su tirpalu savaitę laiko, supjaustykite skiltelę česnako plonai ir įsikiškite jį giliau į išeinamąją angą. Gali stiprokai niežėti. Tai darykite, kol nepaeis hemorojus. Prostatos uždegimas gali praeiti kartu su hemorojumi.

Sąlygos: neleisti užkietėti viduriams, derinti maistą, tuštintis tik atsitūpus, po to nuplauti išeinamąją angą ir  kuo giliau patepti ją vazelinu, dar geriau - apsauginiu kremu „Evija“.

TULŽIES PŪSLĖS AKMENŲ ŠALINIMAS

    Išspausti 1 stiklinę juodojo ridiko ir 1 stiklinę raudonųjų burokėlių sulčių. Abi tas sultis supilti į vieną puodelį; Sutarkuoti vieną šaukštą imbiero ir įdėti į tą skystimą, kurį pridengus ant lengvos ugnies virinti tol, kol  liks tik viena stiklinė. Paimti butelį baltojo gero prancūzų vyno. Nuo jo nupilti vieną stiklinę vyno ir į jos vietą supilti tą virintąjį skystimą. Butelio kakliuką palikti tuščią, kad neplyštų kaitinant. Po to butelį geru kamščiu tvirtai užkimšti ir sutvirtinti, kad neišmuštų jo. Dėti į verdantį vandenį ir virinti ant mažos ugnies 20 - 30 minučių.

Vartoti kas rytą  prieš valgį po vieną vidutinišką stiklelį.

TULŽIES PŪSLĖS IR INKSTŲ AKMENŲ TIRPINIMAS

Susmulkinti 2 valgomus šaukštus erškėtrožių šaknų ir virinti 0,5 ltr vandens 15-20 min. Nukošti ir mažais gurkšneliais gerti per visą dieną dvi savaites. Po to daryti tiek pat pertrauką ir vėl gerti. Jei efektas nepakankamas, daryti mėnesio pertrauką ir vėl kartoti. 

KRISTALIZUOTO (ŠARMINIO) VANDENS GAMINIMAS

;3-5 ltr. talpos emaliuotą ar kitą kokybišką katilą pripilti vandens. Indą patalpinti į šaldymo kamerą ir laikyti, kol vanduo visiškai sušals į ledą. Išimti iš kameros, pakišti po karšto vandens čiurkšle, nukreipiant ją į susidariusį ledo paviršiuje kauburėlį. Toje vietoje karštas vanduo „pragręš“ iki dugno apie 5 cm diametro skylę. Paskui karštą čiurkšlę  leisti ant išorinių indo šonų  tol, kol atitirps ledo kraštai, apie 0,5 cm.  Vandens likučius nupilti, o likusį ledo žiedą ištirpinti kambario temperatūroje.

Gerti mažais gurkšneliais. Kristalizuotas vanduo pašalina iš kūno visus jame susikaupusius teršalus.

VANDUO IR DRUSKA – JŪSŲ SVEIKATOS ŠALTINIS

Kūnas skelbia mums apie vandens stygių tiek būdų, kiek mes medicinoje išradome ligų.

Dr. F.Batmanghelid

Dauguma šiuolaikinių ligų, nuo kurių siaubingai kenčia milijonai žmonių, iš tiesų yra dehidratacijos (išsausėjimo) pasekmė ir gali būti išgydytos kasdien geriant daugiau vandens bei vartojant jūros druską.

Būtinai reikia išgerti mažiausiai dvi stiklines vandens, tik atsikėlus ryte, kad atstatytume vandenį, kurio netekome per miego valandas. Kūnui per dieną trūksta maždaug 6 -10 stiklinių vandens, todėl jį reikia gerti, ir be jokių išlygų. Ir būtent vandenį, o ne kitus skysčius. Niekas neatstos vandens! 

Per dieną žmogui reikia sunaudoti 3 - 4 gr. druskos, geriau nerafinuotos.. Kuo daugiau prakaituojama, tuo daugiau jos reikia. Tik jokiu būdu negalima piktnaudžiauti druska.

PRATIMAI

SENOJI TIBETO VIENUOLYNO PASLAPTIS

(kaip atgimti ir išlikti visą savo gyvenimą jaunatviškam)

Tai neapsakomai vertingi užrašai apie Anglijos armijos pulkininkui Henriui Bredfordui patekusias žinias ilgai saugotas Tibeto vienuolyne paslaptyje. Kalba eina apie neįkainuojamą informaciją, kuri atskleidžia žinias, duodančias mums raktus nuo neapsakomai ilgos jaunystės, sveikatos ir nuostabių gyvybinės energijos vartų. Ilgus tūkstantmečius šią informaciją vienuoliai griežtai saugojo nuošaliame Tibeto kalnų vienuolyne. Bredfordui vienuolyno lama pareiškė, kad jis yra išrinktas specialiai tam, kad žmonija gautų tas žinias, nes ji jau susidūrė su būtinybe grumtis pati su savim dėl rūšies išgyvenimo. Žmonių polinkis tenkinti visas savo silpnybes nuves juos per daug toli. Štai tada ši informacija galės jiems padėti išlikti. Pulkininkas praleido vienuolyne penkerius metus, ir kaip nustebo jo pažįstamieji, kai vietoj šešiasdešimtmečio žilo vyriškio, vaikščiojusio sunkiai su lazdele, prieš juos pasirodė jaunatviškas, raumeningas, linksmas ir laimingas žmogus, visiškai nusimetęs nuo pečių senatvės nešulį. Jo papasakota istorija atrodė labai neįtikėtina, bet faktai buvo tiesiog per daug akivaizdūs.

Vienuolyne jam pirmiausia buvo paaiškinta, kad žmogaus kūne yra devyniolika energetinių centrų sūkurių. Septyni iš jų yra pagrindiniai, o dvylika - pagalbiniai. Sveikame kūne visi sūkuriai sukasi apie kūną ir jo galūnes dideliu greičiu, aprūpindami energetine jėga visas žmogaus funkcines sistemas, bet, kai vienas ar daugiau sūkurių sutrinka, energetinė jėga susilpnėja arba visai  užsiblokuoja. Šios energetinės jėgos cirkuliavimo sutrikimai ir yra liga ir senatvė.

Pats greičiausias ir radikaliausias metodas atstatyti sveikatą ir jaunystę yra šių sūkurių normalių energetinių charakteristikų sugrąžinimas.

Penki paprasti ritualinių veiksmų pratimai

Kiekvienas iš pratimų veikia labai teigiamai, bet pilnutinai teigiamas efektas pasiekiamas tik reguliariai atliekant visus penkis.

Pirmas ritualinis veiksmas: čia mes įsukame sūkurius, pagreitindami jų sukimosi greitį ir stabilumą.

Pradinė padėtis - stovime tiesiai, rankos ištiestos į šonus pečių lygyje. Pradedame suktis pagal laikrodžio rodyklę. Sukamės, kol nepajaučiame lengvo galvos svaigimo. Nėra reikalo siekti rekordinių Penki paprasti ritualinių veiksmų pratimai posūkių skaičių. Lamos gi niekada nesisuka iki pilno išsekimo ir psichinės ekstazės. Tai gali kūnui pakenkti. Atlikite tiek, kad tik pasiskatintų sūkurių sukimasis - nuo 10 iki 21 karto Pabaigę suktis,  sustokite ir giliai nusilenkite, kiek galint siekdami grindų. Galvos svaigimas praeis. Su kiekviena treniruote pajausite, kad galite vis daugiau kartų pasisukti be pastebimo galvos svaigimo.

Pulkininkas pasakojo, kad Indijoje matydavo taip vadinamus „šokančius dervišas“, kurie valandomis sukdavosi apie savo ašį ir atrodė labai stiprūs ir jaunatviški - jokio panašumo į paprastus to paties amžiaus žmones.

Antras ritualinis veiksmas: jis pripildo sūkurius eterine jėga, padidindamas jų sukimosi greitį ir priduoda stabilumo.

Pradinė padėtis - gulima ant nugaros ant storesnio kilimo, kad būtų izoliacija nuo šaltų grindų. Ištiesti rankas išilgai kūno delnus prispausti prie kilimo. Pakelti galvą, tvirtai įremti smakrą į krūtinkaulį. Po to – Penki paprasti ritualinių veiksmų pratimai pakelti tiesias kojas vertikaliai į viršų, stengiantis neatplėšti nuo grindų dubens. Svarbiausia- nesulenkti kojų per kelius. Paskui kojos ir galva lėtai nuleidžiamos ant grindų ir atsipalaiduojama. Šiame veiksme yra svarbu judesio koordinacija ir kvėpavimas. Pradinėj padėty reikia pilnai iškvėpti, o pakeliant galvą ir kojas giliai įkvėpti. Nuleidžiant – iškvėpti. Kuo gilesnis kvėpavimas- tuo efektas didesnis. Jeigu sunku atlikti tiksliai judesius, galima kojas kelti ir pusiau sulenktas keliuose.

Trečias ritualinis veiksmas:.

Penki paprasti ritualinių veiksmų pratimai Pradinė padėtis – atsiklaupus ant kelių, rankos ant klubų. Palenkti galvą pirmyn, smakru pasiekiant krūtinę. Paskui atlošiam galvą atgal – į viršų  atstatydami krūtinę pirmyn ir išlenkdami stuburą. Rankomis truputi atsiremiame į klubus. Čia seka gilus įkvėpimas. Kai grįžtame į pradinę padėtį – pilnas iškvėpimas. Čia labai svarbu gilus kvėpavimas.

Ketvirtasis  ritualinis  veiksmas:  jums jis gali pasirodyti labai sudėtingas, bet po savaitės, kitos treniruočių atliksite jį taip pat lengvai, kaip ir kitus.

Pradinė padėtis – atsisėsti ant kilimo, kojos – tiesios, stuburas – tiesus, rankos – suglaustais ir nukreiptais į priekį pirštais atremtos šalia klubų į grindis. Palenkti galvą į priekį, atremiant smakrą į Penki paprasti ritualinių veiksmų pratimai krūtinę. Paskui atmesti galvą kaip galima toliau atgal-į viršų ir tada pakelti savo kūną į horizontalią padėtį. Šioje padėtyje reikia porai sekundžių stipriai įtempti visus savo kūno  raumenis. Po to atsipalaiduoti ir grįžti į pradinę padėtį. Čia kvėpuoti taip: pradinėje padėtyje – pilnai iškvėpti, pakeliant kūną – giliai įkvėpti.

Jeigu Jums pradžioje neišeis lengvai ir taisyklingai atlikti šį veiksmą,  darykite taip, kaip išeina.

Penktasis ritualinis veiksmas:

Pradinė padėtis – gulomis, atsirėmus rankomis į grindis. Kūnas išlenktas atgal.

Pradžioje atlošiame galvą kaip galint toliau atgal-į viršų. Paskui pakeliame dubenį į viršų kol kūnas neprimins aštrų kampą. Tuo pat metu galvą palenkiame į priekį, smakrą prispausdami prie krūtinės. Kojos – tiesios, rankos ir kūnas, sudarydami vieną plokštumą, taip pat tiesios.

Penki paprasti ritualinių veiksmų pratimai Pradinėj padėty ir pakėlus dubenį į viršų, kūno raumenis stipriai įtempkite. Kvėpavimas neįprastas: pradinėj padėty pilnas iškvėpimas, o pakėlus dubenį įkvėpimas. Kad niekas netrukdytų atlikti šiuos veiksmus, patartina juos, išskyrus pirmąjį, atlikti užsimerkus.

Atsistačius sūkurių tvarkai senas ir ligotas žmogus taps jaunu!

Taip Jūs tapsite jaunu ir sveiku, jeigu Jūsų noras bus nepalenkiamas !!!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.11.2017 laikas 13:37 Receptai – Patiekalai Vitaminų kaukė iš varškės įvairių tipų odai
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Varškė, Citrinų sultys, Apelsino skiltelė.

Skaityti daugiau

05.11.2019 laikas 18:20 Receptai – Patiekalai Gardus Plikytos Tešlos Pyragas

Visada smagu išbandyti kažką naujo. Tarkime, plikytą tešlą. Jos paslaptis – karštas vanduo ar pienas, dėl kurio susidaro oro tarpų. Šie kepiniai itin minkšti, purūs ir tiesiog tirpsta burnoje. Tad metas ryžtis naujiems sk...

Skaityti daugiau

09.06.2019 laikas 07:42 Receptai – Patiekalai Trapūs naminiai sausainiai
Kaip pasigaminti namuose skanius sausainukus. Trapių naminių sausainių receptas.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
23.04.2024 laikas 19:30 Spuogai ant veido: kaip atsikratyti problemos namuose
Spuogai anksčiau ar vėliau "užnuodija" beveik kiekvieno žmogaus gyvenimą. Visų pirma, remiantis statistiniais duomenimis, odos problemų turi apie 85 % planetos žmonių. Jie sukelia daug rūpesčių kasdieniame gyvenime. Kaip atsikratyti problemos ir užki...

Skaityti daugiau

23.04.2024 laikas 18:18 [testas] Tai, ką pirmiausia pastebėsite paveikslėlyje, atskleis jūsų stipriąsias puses
Nors vizualiniai testai nesuteikia tokio gilumo ir detalumo kaip profesionalūs testai, jie skatina mus introspekcijai ir padeda geriau suprasti save. Pavyzdžiui, tai, kaip interpretuojame optines iliuzijas, gali atskleisti asmenybės aspektus, apie ku...

Skaityti daugiau

23.04.2024 laikas 10:01 Žolininkė ragina prisirinkti pavasarį šių augalų
Visų pirma, Jolanta akcentavo, kad svarbu žoleles rinkti ir dėti į tokią talpą, kurioje galėtų cirkuliuoti oras. Taip pat ji pridėjo, kiek laiko galima tokias žoleles vartoti, „Dabar labai palankus metas prisirinkti šviežių valgymui žolelių....

Skaityti daugiau