Pagrindinis » Kategorija: Gamtos paslaptys » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (24.05.2018 - 13:44)

Norvegas per lektuvo langą nufotografavo kažką paslaptingo

Gegužės 21 d., vyras vardu Pål Tengesdal sėdo į lėktuvą Oslo Gardermoen oro uoste, Norvegijoje ir išskrido. Po kelių minučių pro lėktuvo langą jis pastebėjo kai ką keisto.

debesis, fenomenas, halas, lėktuvas, saule

„Debesyse buvo matyti ryškus švytintis „X“. Jį nufotografavau savo „iPhone7“ išmaniuoju telefonu. Šis fenomenas buvo matomas mažiau nei 2 minutes ir mums pajudėjus iš už debesų jis išnyko.“– sakė jis.

Tengesdal tapo reto ledo halo fenomeno liudininku. Jis yra žinomas kaip „anti-saulinio regiono arkos“. Tam kad jas išvysti, reikia žiūrėti tiesiai priešinga kryptimi nuo saulės, žvelgti žemyn į ledinius debesis, kur subhorizonto atspindžiai nuo ledo kristalų suformuoja šias keistas arkas.

Tengesdal vieta lėktuve, trumpas dvi minutes, tobulai atitiko šiuos kriterijus.

debesis, fenomenas, halas, lėktuvas, saule

Šios arkos yra ryškios tačiau sunkiai pagaunamos, o keleiviai turi būti pasodinti tiksliai nustatytoje vietoje, iš kurios jie privalo žvelgti teisinga kryptimi, tiksliai tuo metu kai lėktuvas kyla virš ledo debesų.

Neabejotinai, tai įspūdingas reiškinys, o norint jį išvysti reikia būti tinkamoje vietoje, tinkamu laiku.

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar