Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (463) Komentarų: (0) (20.04.2018 - 21:19)

Pagrindinis ilgaamžiškumo raktas yra vanduo

Jį žinojo Tibeto lamos. Apie jį rašė dar Avicena, atskleisdamas sveiko ir ilgo gyvenimo paslaptis.Jį žinojo Tibeto lamos. Apie jį rašė dar Avicena, atskleisdamas sveiko ir ilgo gyvenimo paslaptis.

sveikata, ilgaamžiškumas, vanduo

Svarbiausia senėjimo priežastimi Avicena laikė „organizmo išdžiuvimą“. Kad su amžiumi vandens kiekis kūne sumažėja, sutinka ir šiuolaikinis mokslas. Dėl to ima tirštėti kraujas ir limfa, sumažėja odos elastingumas, sunyksta raumenys, prasideda galvos, sąnarių skausmai ir kitos „senatvinės“ bėdos, rašo Astromanija.lt.

Ką daryti?

Atsakymas paprastas – drėkinti organizmą, prisodrinti jį drėgmės, gerti vandenį. Tačiau kaip, kada ir kokį? Jūs žinote, kad vanduo yra mūsų organizmo pagrindas. Be to, vanduo yra informacijos ir energijos nešėjas. Kad vyktų energijos perdavimas, kūnui taip pat reikalingas didelis vandens kiekis.

Svarbu žinoti, kad vanduo užfiksuoja bet kokią informaciją: ir blogą, ir gerą. Jeigu pykstatės šalia jo, vanduo prisisodrina negatyvo, jeigu klausotės malonios muzikos ar šnabždatės apie meilę, vanduo prisipildys teigiamos energijos.

Jogai rekomenduoja gerti vandenį rytais, bet ne šaltą, o šiltą (apie 40 laipsnių temperatūros). Gerkite jo, kiek telpa : 1, 2, 3 … stiklines.

Tik pradėti viską reikia pamažu. Jeigu anksčiau vandens negerdavote, tai pradėkite nuo kelių gurkšnių rytais, kasdien vis po truputį didindami dozę.

Kuo naudinga tokios temperatūros vanduo?

Jis dar vadinamas „greitu“ vandeniu. Beje, ar žinote, kurioje organizmo vietoje įvyksta vandens „sugėrimas“? Skrandyje vyksta virškinimo procesai, o vandenį įsiurbia plonoji žarna. „Greitas“ vanduo ir reiškia, kad jis greitai patenka į plonąją žarną.

Skrandis virškina viską, net kavą ir arbatą. Nevirškinamas pro jį prateka tik vanduo. Jei gersite šaltą vandenį, skrandis turės išeikvoti energijos jam sušildyti. Kinų medikai įsitikinę, kad tam naudojama inkstų energija, todėl jie pataria apskritai nevartoti jokio šalto maisto ir gėrimų.

Dar vienas svarbus momentas: geriant vandenį skrandyje neturi būti jokio maisto ir neturi vykti virškinimo procesas. Kitaip vanduo bus sunaudotas virškinimo fermentams atskiesti ir nebus praleistas tiesiai į žarnyną.

Ilgaamžiškumo raktas: tik vanduo, tik šiltas, tik į tuščią skrandį!

Tai yra trys „greito“ vandens vartojimo sąlygos. Ir nepamirškite bent mintyse pasakyti vandeniui poros meilių dėkingumo žodžių. Kokį rezultatą gausite tada? Vanduo pateks tiesiai į tarpląstelinę erdvę, o ne į ląstelių vidų (kas reikštų pabrinkimus). Tarpląstelinis vanduo bus panaudotas kraujui ir limfai skystinti, cukraus kiekiui ir cholesteroliui mažinti.

Rytais padengiamas deficitas, kuris atsirado per naktį, nes visiems organizme vykstantiems procesams naudojamas vanduo. Be to, žmogus naktį miegodamas prakaituoja.

Rytais geriamas vanduo nuplauna toksines medžiagas ir nesuvirškinto maisto likučius nuo skrandžio ir žarnyno trakto sienelių, padeda išsituštinti storajai žarnai. Praėjus 3 valandoms po valgio bus galima pakartoti vandens gėrimo seansą. Štai jums ilgaamžiškumo paslaptis!

Pagal Tibeto mediciną, vanduo palankiai veikia nervų sistemą, padeda atsikratyti streso, sumažina nerimą ir depresiją. Nuo stiprios nervinės įtampos patariama mažais gurkšneliais lėtai išgerti stiklinę karšto vandens.

Kada geriausia gerti vandenį?

Tinkamiausias laikas vandeniui yra nuo 5 iki 7 valandų ryto, taip pat vidurdienį. Ar gerai gerti vandenį prieš miegą, spręskite patys. Jeigu reikia naktį keltis į tualetą, geriau atsisakyti.

Vandenį galima šiek tiek parūgštinti citrinos sultimis, bet nei arbata, nei joks kitas gėrimas jo nepakeis.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: vanduo, sveikata, ilgaamžiškumas
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar