Pagrindinis » Kategorija: Pasaulio įvairenybės » Peržiūrų: (470) Komentarų: (0) (29.08.2018 - 11:57)

Mergina su reta genetine liga

Kuomet Lizzie Velasquez mokėsi mokykloje, ji buvo vadinam „bjauriausia moterimi pasaulyje“. Mergina gimė su reta genetine liga kuria serga tik du žmonės pasaulyje. Lizzie neturi riebalinio audinio ir negali jo kaupti, todėl visa kūno oda yra „nukritusi“. Mergina turi 0 procentų riebalų ir negali priaugti svorio. Visas jos kūno svoris yra 27 kilogramai.

Youtube svetainėje atsiradus pirmiesiems vaizdo įrašams, komentatoriai ėmė merginą vadinti monstru, pabaisa. Atsirado net gi tokių, kurie ragino nusižudyti. Nepaisant to Lizzie nepraranda gyvenimo džiaugsmo. Ji svajoja tapti kalbų sakytoja, išleisti knygą, studijuoti kolegijoje, bei sukurti šeimą.

Lizzie Velasquez, ligos, mutacijos, pasaulio įvairenybės

Būdama vos 23 metų amžiaus ji jau yra dalyvavusi daugiau nei 200 seminarų, kuriuose sako kalbas kaip apsisaugoti nuo paauglių patyčių ir užgauliojimų.

Mergina gimė San Antonijo (JAV, Teksasas) keturiomis savaitėmis anksčiau nei buvo numatyta. Gimusi ji svėrė vos vieną kilogramą. Daktarai neteikė daug vilčių, kad mergina gali išgyventi, tačiau Lizzie gyvenimo troškimas buvo stipresnis nei kokios nors pesimistinės daktarų prognozės. Merginos motina pasakojo, kad jiems teko pirkti rūbus žaislų parduotuvėje kurie skirti aplenkti lėles, nes Lizzie buvo per maža kūdikių rūbeliams. Merginai augant daktarai neteikė daug vilčių. Jie perspėjo, kad ji negalės nei vaikščioti nei kalbėti.

Kadangi mergina neturi riebalinio sluoksnio ir negali jo kaupti, ji negali pasisavinti ir sukaupti reikalingų maisto medžiagų. Dėl to ji priversta valgyti kas 15 – 20 minučių.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar