Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.2K) Komentarų: (0) (26.04.2018 - 21:15)

Patarimas, kaip atstatyti visą imuninę sistemą per 72 valandas!

Neįtikėtinas atradimas!

imuninės sistemos atstatymas, imuninė sistema, badavimas, pasninkavima

Nesenai mokslininkai aptiko naują būdą, kaip geriausiai atkurti imuninę sistemą be papildomų pastangų.

Pietų Kalifornijos universitetas aptiko, kad greitas veikimas per tris dienas gali atkurti visą imuninę sistemą, net vyresnio amžiaus žmonėms. Nors tai atrodo ne įmanoma, bet taip yra.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kas pasninkavimas priverčia organizmo kamienines ląsteles pradėti gaminti naujus leukocitus (baltus kraujo kūnelius), kurie padeda kovoti su infekcijomis ir kitais įvairiais elementais, kurie puola mūsų kūną.

Pietų Kalifornijos universiteto gerontologijos ir biologijos mokslų profesorius Valter Longo pasakė, kad «badavimas leidžia kamieninėms ląstelėms judėti į priekį ir plisti, tokiu būdu atstatoma visą sistemą».

Tyrimo esmė, buvo tokia, kad dalyviai reguliariai badavo 2-4 dienas kas 6 mėnesius. Anot profesoriaus Longo, žmogaus imuninė sistema apdoroja imunines ląsteles, kurios yra nereikalingos ir labiausiai pažeistos, kad gaminti energija badaujant.

Trumpai tariant, kaip ir natūralioje gamtoje, vykstanti atranka. Stipriausias suvalgo silpniausia... pažeistas ląsteles, kurios galimai yra ligos priežastis. Tokiu būdu, mes galime, atstatyti savo imuninę sistemą, kuri pradėtų kovoti su ligomis, nauja energija.

Patarimas, kaip atstatyti visą imuninę sistemą per 72 valandas!

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar